Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Choojowo Ci w fiolecie :tongue4:

totalnie się zgadzam .... ni chuujca nie pasuje :no:

Tobie też ale bałem się głośno mówić :dziura:

:naughty: :naughty: :naughty::tongue4::polew: :polew: :polew: dobre w morde :good::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Choojowo Ci w fiolecie :tongue4:

totalnie się zgadzam .... ni chuujca nie pasuje :no:

Tobie też ale bałem się głośno mówić :dziura:

:naughty: :naughty: :naughty::tongue4::polew: :polew: :polew: dobre w morde :good::polew:

dzięks :toon::decayed:
Opublikowano

W końcu możesz wysłowic się swobodnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kurde..to teraz jest jednego moda mniej.. ja chce moda !! Od razu bym wjebał Moskalowi kropkę :D

EDIT: ..i ŁukaszowiRyry :polew:

Opublikowano

dzięki czekam dalej...

no to poczekamy .... :gwizdanie:
Opublikowano

Kurde..to teraz jest jednego moda mniej.. ja chce moda !! Od razu bym wjebał Moskalowi kropkę :D

EDIT: ..i ŁukaszowiRyry :polew:

no powiem ci, że też mi po głowie to chodziło :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kurde..to teraz jest jednego moda mniej.. ja chce moda !! Od razu bym wjebał Moskalowi kropkę :D

EDIT: ..i ŁukaszowiRyry :polew:

zacznij od Klubowicza :naughty:

Opublikowano

..i ŁukaszowiRyry :polew:

oj temu to chyba byś nie mógł :naughty:
Opublikowano

..i ŁukaszowiRyry :polew:

oj temu to chyba byś nie mógł :naughty:

już nie ale były takie czasy, że i prezes z kropką chodził :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

hehe dobre dobre!!

ale nie dam się nabrać :chytry:

dzięki czekam dalej...

:>

Wpadnij.. Pomożemy.. :wink4:

_________________________________________________

Dobry temat :decayed: Ale z tym Chamem to ameryki nie odkrył :polew:

Opublikowano

Kurde..to teraz jest jednego moda mniej.. ja chce moda !! Od razu bym wjebał Moskalowi kropkę :D

EDIT: ..i ŁukaszowiRyry :polew:

no powiem ci, że też mi po głowie to chodziło :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zapisze to na mojej liście marzeń..wjabac warna ŁukaszowiRrr :naughty::kox::polew:

Kurde..to teraz jest jednego moda mniej.. ja chce moda !! Od razu bym wjebał Moskalowi kropkę :D

EDIT: ..i ŁukaszowiRyry :polew:

zacznij od Klubowicza :naughty:

Sak maj bals :naughty:

Opublikowano

..i ŁukaszowiRyry :polew:

oj temu to chyba byś nie mógł :naughty:

już nie ale były takie czasy, że i prezes z kropką chodził :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:naughty::kox:
Opublikowano

Ale z tym Chamem to ameryki nie odkrył :polew:

To prawda...tylko, że teraz to będzie jeszcze gorzej bo nie muszę się starać być mniejszym chamem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

fajnie tu u Was dzisiaj .... trochę chamstwa i szydery i jest jak w domu dla mnie :good::decayed:

Opublikowano

Wiecie od czego jest skrót VIP ?

Very Important Pussy :polew: :polew: :decayed::przebiegly:

Opublikowano

fajnie tu u Was dzisiaj .... trochę chamstwa i szydery i jest jak w domu dla mnie :good::decayed:

to dopiero początek :naughty:

od jutra loguję się na asfaltową zagrodę i wychwytuje śmieciarzy co jadą na dwa baty

:decayed:

Opublikowano

Ale z tym Chamem to ameryki nie odkrył :polew:

To prawda...tylko, że teraz to będzie jeszcze gorzej bo nie muszę się starać być mniejszym chamem :kox: :kox: :kox:

Racja.. :nabijasie: WYRZUĆ TO Z SIEBIE !!! :evil:

_________________________________________________

fajnie tu u Was dzisiaj .... trochę chamstwa i szydery i jest jak w domu dla mnie :good::decayed:

Lubię Cię.. Możesz tu przychodzić. :naughty:

Opublikowano

Lubię Cię.. Możesz tu przychodzić. :naughty:

zara a wpisowe było :kox::polew:
Opublikowano

fajnie tu u Was dzisiaj .... trochę chamstwa i szydery i jest jak w domu dla mnie :good::decayed:

to dopiero początek :naughty:

od jutra loguję się na asfaltową zagrodę i wychwytuje śmieciarzy co jadą na dwa baty

:decayed:

mam wychwyconych kilkanaście nicków, oczywiście nie uwzględniając takich typów jak Mróweczka, Nike czy Silny (ja) :decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.