Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak to miał?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zrób mu kupę na maskę i dopisz " bo kupa jest dla kupy " :decayed:

Yo :hi:

Opublikowano

Zrób mu kupę na maskę i dopisz " bo kupa jest dla kupy " :decayed:

Yo :hi:

dobre :decayed:

Opublikowano

jak to miał?

klucz francuski i siup po lakierze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: (żartuje)

Opublikowano

klucz francuski i siup po lakierze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: (żartuje)

no tak, jesien jest, gałęzie spadają i nawet się człowiek nie obejrzy jak lakier porysowany :P

Opublikowano

Siemka ...

:confused4: typ mi dziś wjechał paskiem ... zarysowany cały bok :wallbash: wie ktoś jak sytuacja z OC sprawcy w HDI wygląda.

Opublikowano

Siemka ...

:confused4: typ mi dziś wjechał paskiem ... zarysowany cały bok :wallbash: wie ktoś jak sytuacja z OC sprawcy w HDI wygląda.

Ja robilem Corse z OC z HDI jak babka mojej M. wyjechala i oikazalo sie spoko i bezproblemowo. Jedyma c**jnia, ze musialem az na KEN zapier.. i postac w kolejce. W allianz zostawiam w ASO kluczyki i nic mnie nie obchodzi :)

Opublikowano

Poziek...wrócił Twój ulubieniec ..Daymoon :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tylko teraz działa pod innym kryptonimem :decayed:

Opublikowano

Poziek...wrócił Twój ulubieniec ..Daymoon :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tylko teraz działa pod innym kryptonimem :decayed:

wiem, napastuje mnie na PW :decayed:

Opublikowano

wiem, napastuje mnie na PW :decayed:

I co ulegniesz mu ? :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

wiem, napastuje mnie na PW :decayed:

I co ulegniesz mu ? :decayed::polew: :polew:

:cool1:

Opublikowano

Poziek , zayebisty masz podpis :good:

Opublikowano

Poziek , zayebisty masz podpis :good:

już się nie chwal - ale udało Ci się :decayed:

Opublikowano

Poziek , zayebisty masz podpis :good:

Ja to bym się w życiu nie odważył posuwac jednej pany, żeby moje jajka dotykały Poźka jajek ( w przypadku kiedy ty jedziesz w vadżajnę, a drugi sadza łinczestera w czarną otchłań kakaowego oka ) :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

:shocked::sick3:

Opublikowano

Ja to bym się w życiu nie odważył posuwac jednej pany, żeby moje jajka dotykały Poźka jajek

gupi jesteś i sie nie znasz :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja to bym się w życiu nie odważył posuwac jednej pany, żeby moje jajka dotykały Poźka jajek

gupi jesteś i sie nie znasz :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

A Ty jesteś zboczony, niewyżyty i w ogóle i w ogóle :hahaha:

Opublikowano

dla mnie tzw. "żły trójkąt" jest nie do przyjęcia :)

Opublikowano

dla mnie tzw. "żły trójkąt" jest nie do przyjęcia :)

gupi jesteś i sie nie znasz kox kox kox kox kox

A Ty jesteś zboczony, niewyżyty i w ogóle i w ogóle :hahaha:

A twój ojciec jest na liście Wildsteina :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Właśnie Ragguś :decayed:

A w ogóle to twoja stara miesza bigos łokciem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.