Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno UE chce wymusić na PL zgodę na rejestrację aut z fajerą po drugiej stronie. Trochę cierpliwości ....

Pierdolenie o Szopenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Podobno UE chce wymusić na PL zgodę na rejestrację aut z fajerą po drugiej stronie. Trochę cierpliwości ....

Pierdolenie o Szopenie

Oby :gwizdanie:

Nie chciałbym żeby takie auto wyjechało mi na czołowe zza jakiegoś TIRa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzis go nie ma

Bo HiRide "przeprosił" Poźka.. [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 12:06_________________________________________________

Kojarzą mi się z typowymi amerykańskimi autami, z których wychodzą lansujący się lamerzy

:polew: :polew:

Dobrze, że nie dodałes, że do tego wszystkiego mają rejestrację z imieniem :polew: :polew: :polew:

Tak jak taki jeden mustango podobny w Wawie jezdzi na W0 KALI chyba :polew: :polew:

Jest też taki XX BODEK :naughty: :naughty: alias ono zimny typ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno UE chce wymusić na PL zgodę na rejestrację aut z fajerą po drugiej stronie. Trochę cierpliwości ....

Pierdolenie o Szopenie

się kufa ludzie powybijają ... :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno UE chce wymusić na PL zgodę na rejestrację aut z fajerą po drugiej stronie. Trochę cierpliwości ....

Pierdolenie o Szopenie

Oby :gwizdanie:

Nie chciałbym żeby takie auto wyjechało mi na czołowe zza jakiegoś TIRa :disgust:

Ja bym się raczej tym przejmował.

http://r2rc.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno UE chce wymusić na PL zgodę na rejestrację aut z fajerą po drugiej stronie. Trochę cierpliwości .... :kox:

"Wolny przepływ towarów i usług" czy inne unijne pierdoły :decayed:

Jak dla mnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo się zebrał w sobie i w końcu przeprosił :cool1

ale p.izda, myślałem że powalczy jeszcze bo i tak wszyscy wiemy że miał racje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W0 KALI przeczekuje zime.

Ale musze ojca namówić na takie mega chromowane fele. +10 do lansu i +100 do wieśniactwa :polew: :polew:

a z tą lawetą niezły cyrk. Ciekawi mnie czy w takiej sytuacji kase za auta ma wypłacic kierowca, czy sa one jakoś ubezpieczone czy bedzie za to bulił koleś który odpowiada za zabezpieczenie towaru do transportu (pytanie czy to nie własnie kierowca jest taką osobą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo się zebrał w sobie i w końcu przeprosił :cool1

ale pipka, myślałem że powalczy jeszcze bo i tak wszyscy wiemy że miał racje :decayed:

z tych jego PW podebrałem mu d*pę i się wkurzył - ot cała prawda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aydaho[/b], ciagnij z UK taka B8... zrobisz przekladke dechy i bedzie git :decayed

za dużo rypania z zegarami :decayed:

ale za miesiąc bedzie w PL wiec zobacze jak się wyprzedza TIRa B8-ka siedząc po lewej stronie[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 12:29_________________________________________________

bo się zebrał w sobie i w końcu przeprosił :cool1

ale pipka, myślałem że powalczy jeszcze bo i tak wszyscy wiemy że miał racje :decayed:

z tych jego PW podebrałem mu d*pę i się wkurzył - ot cała prawda :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aydaho[/b], ciagnij z UK taka B8... zrobisz przekladke dechy i bedzie git :decayed

za dużo rypania z zegarami :decayed:

ale za miesiąc bedzie w PL wiec zobacze jak się wyprzedza TIRa B8-ka siedząc po lewej stronie[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 12:29_________________________________________________

bo się zebrał w sobie i w końcu przeprosił :cool1

ale pipka, myślałem że powalczy jeszcze bo i tak wszyscy wiemy że miał racje :decayed:

z tych jego PW podebrałem mu d*pę i się wkurzył - ot cała prawda :kox:

[POLEWY]

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo się zebrał w sobie i w końcu przeprosił :cool1

ale pipka, myślałem że powalczy jeszcze bo i tak wszyscy wiemy że miał racje :decayed:

z tych jego PW podebrałem mu d*pę i się wkurzył - ot cała prawda :kox:

chciałbyś :polew::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno UE chce wymusić na PL zgodę na rejestrację aut z fajerą po drugiej stronie. Trochę cierpliwości .... :kox:

"Wolny przepływ towarów i usług" czy inne unijne pierdoły :decayed:

Jak dla mnie poroniony pomysł. Jeżdziłem w tym miesiącu polskim autem bo GB. I wiem o czym mówię. Wyprzedzanie praktycznie niemożliwe bez ryzyka utraty życia. Poza tym nie ma co sie tak cieszyć bo jak pozwolą jest sprowadzać to z większym popytem wzrosną ceny. Może nadal będą tańsze ale już nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie ma co sie tak cieszyć bo jak pozwolą jest sprowadzać to z większym popytem wzrosną ceny. Może nadal będą tańsze ale już nie tak.

moim zdaniem poprzez to, że zwiększy się znacznie podaż tanich aut z GB(a trzeba przyznać, że to chyba najtańsze auta na rynku w EU) to spadną ceny aut używanych i to znacznie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno UE chce wymusić na PL zgodę na rejestrację aut z fajerą po drugiej stronie. Trochę cierpliwości .... :kox:

"Wolny przepływ towarów i usług" czy inne unijne pierdoły :decayed:

Jak dla mnie poroniony pomysł. Jeżdziłem w tym miesiącu polskim autem bo GB. I wiem o czym mówię. Wyprzedzanie praktycznie niemożliwe bez ryzyka utraty życia. Poza tym nie ma co sie tak cieszyć bo jak pozwolą jest sprowadzać to z większym popytem wzrosną ceny. Może nadal będą tańsze ale już nie tak.

eee tam .. po prostu trzeba wyprzedzać z lewej :kox:

albo wychylasz się z lewej ... wychylasz sie z prawej i jesteś przed nim :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem poprzez to, że zwiększy się znacznie podaż tanich aut z GB(a trzeba przyznać, że to chyba najtańsze auta na rynku w EU) to spadną ceny aut używanych i to znacznie

Tak patrząc na te sprawę... to sie cieszę :)

weź też pod uwagę, że ceny części będą niższe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź też pod uwagę, że ceny części będą niższe :wink4:

A ja nie wiem czy na to będzie jakis wpływ.. Części można ciagnąc już teraz. Tylko reflektory i deski rożdzielcze nie zabałdzo :)

a części z tych autek co przyjadą do PL pojeżdżą dwa tygodnie i się rozbiją ?? chyba nikt nie wątpi że tak będzie :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...