Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo zmieś sobie hasło.. Bo może to nikt od nas.. :wink4:

Hasło mam takie, że sam się go uczyłem długo bo pokombinowane jest zdrowo wiec wątpie że to ktoś z zewnątrz. Ale zmienie jeszcze tak w razie czego.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale zmienie jeszcze tak w razie czego.

nie musisz , powiedz na jakie a my Ci zmienimy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pany jak macie takie pomysły na hasełka to mam prośbę może coś wystrugacie :hi:http://www.a4-klub.pl/smf/prosba_haslo_reklamowe_slogan-t100742.0.html

Marek, Marek ty to dopiero masz poczucie humoru... :cool1:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 11:11

Ty nie pitol bo odpisałem Ci na Twoje rzygowiny chciałem na poważnie a nie wypaliłeś jak byś był na haju

czytaj dalej...

Opublikowano

nie musisz , powiedz na jakie a my Ci zmienimy

Sam coś wymyśl a ja będe zgadywał potem :P:polew:

Ale naprawde mnie to już wkurwiaa i chętnie dowiem się kto to. Jeżeli miał być to żart to spoko, nie unosze się jak dziecko ale jeżeli ktoś ma jakiś problem do mnie to wole to załatwić w 4 oczy a nie przez głupie zmiany danych.

Opublikowano

k.uurva ... kolega w UK właśnie sobie zakupił - 2009, S-LINE, 2,0 TDI 170KM, felung 19" .... cena w przeliczeniu raptem 90 kpln

a u nas ;-((( jakieś stare dziadki z rajchu :decayed:

p1090960.jpg

Opublikowano

zaaajeeeebistaaaa :kox: :kox:

Gdyby to jeszcze było 3.0 TDI to już wogóle bajka. Ale i tak jest kox! :naughty:

Opublikowano

Yo cycki

Adriano - wszysttko de bestto dla Ciebiano Italiano ... Poziomka tak namieszał tym czytaniem PW ze wszyscy cały dzien sidzieli w jego watku zapominajac o najważniejszym wydarzeniu dnia

naj naj :drunk:

cale szczescie wydrukowalem sobie 17 stron :evil:

Opublikowano

cale szczescie wydrukowalem sobie 17 stron :evil:

????? :mysli:

Opublikowano

Aydaho, ciagnij z UK taka B8... zrobisz przekladke dechy i bedzie git :decayed:

Opublikowano

p1090960.jpg

:shocked::slina:

Opublikowano

cale szczescie wydrukowalem sobie 17 stron :evil:

To weź mi zapodaj skany co tam Bryńka do mnie skakała bo bym sobie to przeczytał raz jeszcze :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

k.uurva ... kolega w UK właśnie sobie zakupił - 2009, S-LINE, 2,0 TDI 170KM, felung 19" .... cena w przeliczeniu raptem 90 kpln

a u nas ;-((( jakieś stare dziadki z rajchu :decayed:

p1090960.jpg

a Dudek dostał za free od audi RS_a 6 :gwizdanie:
Opublikowano

cale szczescie wydrukowalem sobie 17 stron :evil:

To weź mi zapodaj skany co tam Bryńka do mnie skakała bo bym sobie to przeczytał raz jeszcze :naughty: :naughty: :naughty:

Najlepiej całosc spakować.. Bo chetnie przeczytam co po niektóre wypociny użytkowników.. :naughty:

Moze ktos chce kupic za.jebiste wieśniackie fele?

799190439

Kojarzą mi się z typowymi amerykańskimi autami, z których wychodzą lansujący się lamerzy

Opublikowano

cale szczescie wydrukowalem sobie 17 stron :evil:

????? :mysli:

kutfa nie ten cytat

wczoraj zaczalem czytac temat

Czekam na oficjalne przeprosiny od użytkownika HiRide

i tak zasnalem z laptopem na klacie

a dzis go nie ma

Opublikowano

Kojarzą mi się z typowymi amerykańskimi autami, z których wychodzą lansujący się lamerzy

:polew: :polew:

Dobrze, że nie dodałes, że do tego wszystkiego mają rejestrację z imieniem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a dzis go nie ma

Bo HiRide "przeprosił" Poźka.. [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 12:06_________________________________________________

Kojarzą mi się z typowymi amerykańskimi autami, z których wychodzą lansujący się lamerzy

:polew: :polew:

Dobrze, że nie dodałes, że do tego wszystkiego mają rejestrację z imieniem :polew: :polew: :polew:

Tak jak taki jeden mustango podobny w Wawie jezdzi na W0 KALI chyba :polew: :polew:

Opublikowano

Aydaho, ciagnij z UK taka B8... zrobisz przekladke dechy i bedzie git :decayed:

A po co? :naughty:

Podobno UE chce wymusić na PL zgodę na rejestrację aut z fajerą po drugiej stronie. Trochę cierpliwości .... :kox:

"Wolny przepływ towarów i usług" czy inne unijne pierdoły :decayed:

Opublikowano

cale szczescie wydrukowalem sobie 17 stron :evil:

????? :mysli:

kutfa nie ten cytat

wczoraj zaczalem czytac temat

Czekam na oficjalne przeprosiny od użytkownika HiRide

i tak zasnalem z laptopem na klacie

a dzis go nie ma

bo się zebrał w sobie i w końcu przeprosił :cool1:

Opublikowano

Smuda trenerem kadry :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.