Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli wychodzi z zalozenia ze wszystko co sie rusza i na drzewo nie sp***dala??

z tego wynika ze trzeba zaczac robic spoty w parku,zeby bylo gdzie sp***dalac :polew:teraz bedzie strach sie przychylic zeby cisnienie w oponach sprawdzic :shocked:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli wychodzi z zalozenia ze wszystko co sie rusza i na drzewo nie sp***dala??

na drzewach też występują zwierzęta ;P
Opublikowano

Czyli wychodzi z zalozenia ze wszystko co sie rusza i na drzewo nie sp***dala??

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ja nawet nie zerkne w dół .../

Siema wszystkim

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ja nawet nie zerkne w dół .../

Siema wszystkim

Siema wodzu :hi:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ja nawet nie zerkne w dół .../

Siema wszystkim

Dopiero sie obudzil :tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ja nawet nie zerkne w dół .../

Siema wszystkim

[/quot

Siema wodzu :hi:

[

Opublikowano

ech życie starego dziada ... :decayed:

bo trzeba mieć fantazję ;)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ja nawet nie zerkne w dół .../

Siema wszystkim

Dopiero sie obudzil :tongue4:

eee tam.. pewnie stara usneła :decayed:

Opublikowano

Buba nie śpię od 7,30 rano - cmentaże ..... ale dopiero teraz mam czas aby coś sypnąć na Forum :gwizdanie:

Korzeń nie masz dzieci - zobaczymy jak dędziesz miał moje lata :)

Ale co tam i tak nie można przypilnować wszystkiego :cool1:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 23:56_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

Ja nawet nie zerkne w dół .../

Siema wszystkim

Dopiero sie obudzil :tongue4:

eee tam.. pewnie stara usneła :decayed:

Stara to leży i ogląda miss agent ... yyy chyba

ale niech Wam będzie cyce :kox:

Opublikowano

ja sie chyba zawijam,szukalem jakiegos dobrego przepisu na napoj na zlot i sie przy okazji deko usztywnilem :zemdlal:

Opublikowano

Byłem jarać ... kto to wie może usunęła :confused4:

Opublikowano

Byłem jarać ... kto to wie może usunęła :confused4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Korzeń nie masz dzieci - zobaczymy jak dędziesz miał moje lata :)

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Oooo Chrystus Japoński - :wallbash:[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 00:01_________________________________________________

Korzeń nie masz dzieci - zobaczymy jak dędziesz miał moje lata :)

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Dobra dobra fiu fiu Ciebie teraz nie uratuje :>

Opublikowano

Oooo Chrystus Japoński - :wallbash:

hhehhehe

dobra spadam spac, padam bo sprzatalem pol dnia.

jutro akcja znicz ;)

ciekawe ilu pijanych znowu złapią

Opublikowano

Raguś na wodza to ja muszę zasłużyć :embarrassed: ... ale miło mi :naughty:

Opublikowano

Raguś na wodza to ja muszę zasłużyć :embarrassed: ... ale miło mi :naughty:

..jakbyśmy tera pili kielicha to bym Ci powiedział tak " Nie pier**l Pixi " :decayed::wink4:

Opublikowano

Raguś na wodza to ja muszę zasłużyć :embarrassed: ... ale miło mi :naughty:

..jakbyśmy tera pili kielicha to bym Ci powiedział tak " Nie pier**l Pixi " :decayed::wink4:

Panowie, ale wirtualnie też można :decayed:... przecież to XXI wiek :kox:

Opublikowano

Panowie, ale wirtualnie też można :decayed:... przecież to XXI wiek :kox:

Wirtualne to znaczy do d*py :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.