Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

prawie..ale jakas pier**la jechala przedemna :angry:

a ja widzialem, juz po spocie mial jakie foliowe pokrowce zalozone na lusterka :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Cos A. wspominala ze jak nikt z klubu go nie widzi to ma takie zrobione pokorowce z cyber skory i je zaklada :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde żółwiu a ja myślałem że to pały jadą za mną hyhy

haha tak zakładam kondony hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha jeszcze widzialem jak hornet pstrykal fotki angeli..cos wspominal, ze na tapete w kompie wrzuci czy cos w tym stylu :grin::tongue:

Angela Panowie nawet zapozowała mi do 2 fotek - ze straszną niechęcią i wzrokiem, który mógłby zabić :bicz: :bicz:, ale udało się :grin: :grin: :grin:.

Mam nadzieję, że hornet zrzuci to i wrzuci na forum twarz bardzo miłej forumowiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniak ja juz jestem po dwoch pawełkach takze plete bzdury :grin:

A tak na serio to nie wiem co wybrac mat czy lustro :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no towarzysko dzisiaj bylo i fakt 4 niewiasty, w tym dwie z OOOO lsnily na firmamencie :afro:

troche oniaka posledzilem na wale to...grzecznie 100 jechal i tylko raz depnal do wyprzedzania ale zaraz go mialem na swiatlach :evil:

acha jeszcze widzialem jak hornet pstrykal fotki angeli..cos wspominal, ze na tapete w kompie wrzuci czy cos w tym stylu :grin::tongue:

Żółwiu nie mogę mieć Angeli na tapecie a szkoda ;) ponieważ nie odklejałeś się od Damy ani na sekundę :bicz: :bicz: zaraz zapodam jakieś fotosiki..... just sekunda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, co Ty opowiadasz. Sam widziałem u niego w bagażniku takie zielone szpitanne obuwie ochronne, całe nadziane komarami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Zołwia to jeszcze nie wszyscy znaja on tylko na lodach taki spokojny bo to swojskie klimaty a na torwarze ujawnia sie jako stary erotoman :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwiu nie mogę mieć Angeli na tapecie a szkoda ;) ponieważ nie odklejałeś się od Damy ani na sekundę :bicz: :bicz: zaraz zapodam jakieś fotosiki..... just sekunda

Wrzuć do photoshopa i przerób Żółwia na Żółwice :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepustowość mojego łacza na kom jest zabójcza. Ja 1 post, Wy 7.Do du*py z taką robotą. W tym tempie ja jutro będe komentował posty z ubiegłej niedzieli.

No foty bomba. Stilak by się zapłakał z zazdrości, wiec mu nie będę nawet pokazywał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniak tez widze prezyl klate :grin:

ale widzieliscie tego grafitowego jakie ma za***iste felgi :grin: nic dziwnego ze laski sie o nie pytaja ( Poziek Q chciala je odkupic dzisiaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciała mi zrobić prezent?? :wink:

tak ale powiedzialem ze i tak wylatujesz to narazie beda ja wozil na moim felunku :grin:

ale serio mowila ze zrobi prezent tylko ze musza byc takie jak moje bo te oniaka to jej sie nie podobaja :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze czemu ja nie moge tego sciagnac?

Przecież działa.

Ja klikam i jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...