Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde...podoba mnie się tak corsa... nie wiem czemu

Kunio miało być git i jest git - doładowanie powyżej 5000 już nie faluje....teraz już stopniowo spada:) do 0,4 przy 7000rpm :) hehe

no i już nie mam overboostu w postaci wskazań 1,4-1,5 bara!! :tongue:

dla mnie to już coś :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde...podoba mnie się tak corsa... nie wiem czemu

A wiesz jak wyglada z kierowniczka w srodku... ;)

Opublikowano

A wiesz jak wyglada z kierowniczka w srodku...

Noooo, ja bym się na Twoim miejcu dobrze zastanowił, zanim zacząłbym lansowanaie swojej bejbe w tym kierunku :polew:

Opublikowano

zawsze mozesz wrzucić na forum...ja tam się nie pogniewam :P jestem wielbicielem pci piknej :bicz::afro::wink::tongue::evil::grin:

Opublikowano

zawsze mozesz wrzucić na forum...ja tam się nie pogniewam :P jestem wielbicielem pci piknej :bicz::afro::wink::tongue::evil::grin:

I tu się zgodzę :grin: :grin:

P.S. Jak mikrofon ?? Działa jeszcze ?? :polew:

Opublikowano

Ja pier**le same problemy z tymi turbinami.

dlatego ja nie mam turbiny :cool:

inaczej nie utrzymał bys kierownicy ... :polew:

chyba masz racje przy mojej budowie to by mi kiera rece by polamala a przyszpieszenie kregoslup :polew:

Opublikowano

Mikrofonik działa :grin:

jak wstawić plik z exela na forum??

Opublikowano

ale chesz wstawić plik czy tak żeby wszyscy widzieli co jest w pliku?? jeżeli to drugie to zrób screena i wstaw jako obrazek a najlepiej zapodaj na maila to wstawię

http://www.autokrata.pl/ogien/1799/szczesciarze/

Opublikowano

qżwa chłopaki kupta se w końcu jakiś dobry aparat co ogarnie ładne fotki..qwa te zdjęcia to jakieś paździochy..lepsze robiła moja komórka 10 lat temu z rozjebanym obiektywem w ciemności bez flesza... :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

hahaha widać adaś jakie masz pojęcie o fotografowaniu...... poczytaj trochę co powinno być do fotografowania wieczorem z dalszej odległości - przynajmniej z jakimiś podstawami się zapoznaj :polew: :polew:

Opublikowano

noooo kolega 10 lat temu mial wypas komorke...

SZACUN!!!! index.php?action=dlattach;attach=46;type=avatar

Opublikowano

mnie tam moja fota z ksenonkami bardzo przypadła do gustu :tongue:

co nie zmienia faktu, że fotki z wału sa makabtycznie złe

Opublikowano

Szlag mnie trafi z tymi fotkami.

Dlaczego jak kliknę na wstawioną przez horneta fotkę, to zamiast pełnego rozmiaru otwiera mi się strona startowa fotosika???? GRRRRRR

Opublikowano

a nie powinno ...

Opublikowano

no, teraz usunąłeś fotkę, zostawiając linki i jak kliknę - jest OK.

Aaaaa tam pieprze :afro:

Opublikowano

Wiciu o których mówisz ... o tych dwóch linkach ostatnich ?? zrobiłem tak ponieważ nic nie było widać a chodzi o to żeby logi były widoczne :P

Opublikowano

Spox. POgadamy na spocie, chyba, ze do tego czasu obczaję wszystko co chcę obczaić :tongue:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.