Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prawie..ale jakas pier**la jechala przedemna :angry:

a ja widzialem, juz po spocie mial jakie foliowe pokrowce zalozone na lusterka :afro:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cos A. wspominala ze jak nikt z klubu go nie widzi to ma takie zrobione pokorowce z cyber skory i je zaklada :polew:

Opublikowano

Kurde żółwiu a ja myślałem że to pały jadą za mną hyhy

haha tak zakładam kondony hyhy

Opublikowano

acha jeszcze widzialem jak hornet pstrykal fotki angeli..cos wspominal, ze na tapete w kompie wrzuci czy cos w tym stylu :grin::tongue:

Angela Panowie nawet zapozowała mi do 2 fotek - ze straszną niechęcią i wzrokiem, który mógłby zabić :bicz: :bicz:, ale udało się :grin: :grin: :grin:.

Mam nadzieję, że hornet zrzuci to i wrzuci na forum twarz bardzo miłej forumowiczki.

Opublikowano

Oniak ja juz jestem po dwoch pawełkach takze plete bzdury :grin:

A tak na serio to nie wiem co wybrac mat czy lustro :evil:

Opublikowano

no towarzysko dzisiaj bylo i fakt 4 niewiasty, w tym dwie z OOOO lsnily na firmamencie :afro:

troche oniaka posledzilem na wale to...grzecznie 100 jechal i tylko raz depnal do wyprzedzania ale zaraz go mialem na swiatlach :evil:

acha jeszcze widzialem jak hornet pstrykal fotki angeli..cos wspominal, ze na tapete w kompie wrzuci czy cos w tym stylu :grin::tongue:

Żółwiu nie mogę mieć Angeli na tapecie a szkoda ;) ponieważ nie odklejałeś się od Damy ani na sekundę :bicz: :bicz: zaraz zapodam jakieś fotosiki..... just sekunda

Opublikowano

oj hornecik hornecik!!!! :bicz:

Wybierz chociaz jakies ladne :tongue:

Opublikowano

No, co Ty opowiadasz. Sam widziałem u niego w bagażniku takie zielone szpitanne obuwie ochronne, całe nadziane komarami :polew:

Opublikowano

Bo Zołwia to jeszcze nie wszyscy znaja on tylko na lodach taki spokojny bo to swojskie klimaty a na torwarze ujawnia sie jako stary erotoman :polew:

Opublikowano

Żółwiu nie mogę mieć Angeli na tapecie a szkoda ;) ponieważ nie odklejałeś się od Damy ani na sekundę :bicz: :bicz: zaraz zapodam jakieś fotosiki..... just sekunda

Wrzuć do photoshopa i przerób Żółwia na Żółwice :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Opublikowano

Przepustowość mojego łacza na kom jest zabójcza. Ja 1 post, Wy 7.Do du*py z taką robotą. W tym tempie ja jutro będe komentował posty z ubiegłej niedzieli.

No foty bomba. Stilak by się zapłakał z zazdrości, wiec mu nie będę nawet pokazywał :grin:

Opublikowano

Oniak tez widze prezyl klate :grin:

ale widzieliscie tego grafitowego jakie ma za***iste felgi :grin: nic dziwnego ze laski sie o nie pytaja ( Poziek Q chciala je odkupic dzisiaj)

Opublikowano

a co nie będzie odstawał :polew: :polew:

Opublikowano

chciała mi zrobić prezent?? :wink:

Opublikowano

Jakbyście chcieli to wszystkie fotki można ściągnąć TUTAJ

Opublikowano

dodam że z dzisiejszego spocika :cool:

Opublikowano

chciała mi zrobić prezent?? :wink:

tak ale powiedzialem ze i tak wylatujesz to narazie beda ja wozil na moim felunku :grin:

ale serio mowila ze zrobi prezent tylko ze musza byc takie jak moje bo te oniaka to jej sie nie podobaja :grin:

Opublikowano

wiecie moze czemu ja nie moge tego sciagnac?

Opublikowano

wiecie moze czemu ja nie moge tego sciagnac?

Przecież działa.

Ja klikam i jest w porządku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.