Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

jade jutro na spota , nie wiem na co sie zdecydować : TORWAR czy Arkadia :mysli:

Zapodawaj Torwar, załatwię dziweczki VIP z odlotów :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 09:38_________________________________________________

jade jutro na spota , nie wiem na co sie zdecydować : TORWAR czy Arkadia :mysli:

jedz na Torwar

Poziek będzie tam czekał :)

Słuchaj nie bądź złośliwy...

to, że ciebie nie wpuściliśmy na spota nie ma żadnego szowinistycznego podtekstu...

po prostu na drugi raz przyjedź samochodem a nie rowerkiem :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Pany gdzie w Wawie albo w okolicach najlepiej wymienić sprzęgło z dwumasem? Przyznać się kto robił i za ile?

400-450 zł u mojego znajomego - jedyna osoba, której mogę zostawić auto i sobie pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemana

Pany gdzie w Wawie albo w okolicach najlepiej wymienić sprzęgło z dwumasem? Przyznać się kto robił i za ile?

wpadnij jutro na spota.. Tosik ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemana

Pany gdzie w Wawie albo w okolicach najlepiej wymienić sprzęgło z dwumasem? Przyznać się kto robił i za ile?

Adecneo ogarnie :good::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie zastanawiam się czy by Tosik na spocie mi nie wymienił :>

ja robiłem na Wrocławskiej 4 - obok firmy Tom77. Zrobili wszystko porządnie. Cena 450 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztcp wymiana sprzęgła na przasnyskiej w 450 zeta :kox:

Ty masz jakies udziały w Przasnyskiej ?? ... dla mnie to naciągacze i nawet fury Flyera nie mogli zrobić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztcp wymiana sprzęgła na przasnyskiej w 450 zeta :kox:

Ty masz jakies udziały w Przasnyskiej ?? ...

Jasne, robią mi Evo :gwizdanie: :kox: :kox: :kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema łobuzy

Pomoże mi ktoś jutro ew. wymienić świece? Klucz dzisiaj kupie. :) Tylko jakby ktoś mógł wziąć więcej narzędzi bo pewnie trzeba będzie jeszcze coś rozkręcać a ja nie mam nic.

Potrzebujesz klucz 10 albo 8 nie pamietam dokladnie do odkrecenia cewek,przyda sie śrubokręt gwazdka do odkrecenia zbiorniczka od plynu chlodniczego zeby sie dostac do cewki :) Pare plastików i gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema łobuzy

Pomoże mi ktoś jutro ew. wymienić świece? Klucz dzisiaj kupie. :) Tylko jakby ktoś mógł wziąć więcej narzędzi bo pewnie trzeba będzie jeszcze coś rozkręcać a ja nie mam nic.

Ty to zawsze dwie lewe ręce :tongue4: :tongue4: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nawet fury Flyera nie mogli zrobić :decayed:

to co fura Flyera to jakiś rozklekotany parch czy jak :mysli: że mówisz że nawet :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema łobuzy

Pomoże mi ktoś jutro ew. wymienić świece? Klucz dzisiaj kupie. :) Tylko jakby ktoś mógł wziąć więcej narzędzi bo pewnie trzeba będzie jeszcze coś rozkręcać a ja nie mam nic.

Ty to zawsze dwie lewe ręce :tongue4: :tongue4: :kox: :kox:

Do mechaniki mam. Nigdy nic nie robiłem sam przy aucie. Sąsiad rodziców to mechanik dobry więc zawsze on zajmował się autami. Ale teraz postanowiłem, że zaczne się conieco uczyć. ALe potrzebuje przewodnika po ciemnych drogach mechaniki ;)

Potrzebujesz klucz 10 albo 8 nie pamietam dokladnie do odkrecenia cewek,przyda sie śrubokręt gwazdka do odkrecenia zbiorniczka od plynu chlodniczego zeby sie dostac do cewki :) Pare plastików i gotowe

Dzięki za info.

Weźmie ktoś klucz 10 i 8 ? śrubokręt mam :>

No i musze kupić w końcu dobre zaworki DV. I sprzedać te N75 bo mi niepotrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz jakies udziały w Przasnyskiej ?? ... dla mnie to naciągacze i nawet fury Flyera nie mogli zrobić :decayed:

Eee... zrobili. Poprostu nie sa typami od turbin i od razu nie zdiagnozowali problemu, ale za drugim razem udalo im sie.

Nie sa najtansi, ale moge im spokojnie zostawic auto.

Pozniej robilem sporo rzeczy w Golfie IV kumpla - sprzeglo z jednomasem, turbo, rozrzad, wtryski i tez jest git do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i musze kupić w końcu dobre zaworki DV. I sprzedać te N75 bo mi niepotrzebne...

Napisz do kosiniaka mial ori zaworki z TT :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...