Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

Cieńtobry :hi:

Dopadło mnie jakieś j**ane przeziębienie :wallbash:

Opublikowano

idz do lekarza ostatniego kontaktu :naughty:

Opublikowano

idz do lekarza ostatniego kontaktu :naughty:

Pocałuj mnie w dzyndzla :decayed:

Opublikowano

Dopadło mnie jakieś j**ane przeziębienie :wallbash:

Tyś ze wschodzu... AH1N1 jak nic.

Opublikowano

a wymoczony? :gwizdanie:

Opublikowano

Dopadło mnie jakieś j**ane przeziębienie :wallbash:

Tyś ze wschodzu... AH1N1 jak nic.

Od kogo bym się zaraził jak non stop w Garage siedze :decayed:

a wymoczony? :gwizdanie:

no staaaaary :naughty:

Opublikowano

Napisz do kosiniaka mial ori zaworki z TT

Ale ja potrzebuje ori od eSy. Także kupie w ASO, mam znizke 15% także spoko. Problem jest teraz tylko ze sprzedażą N75 od 1.8 T BAM (pasuje do kazdego 1.8T)

Opublikowano

przeciez te od TT tez moga byc

Opublikowano

może i moga ale CompSport powiedział mi żebym kupił ori od eSy po moim numerze nadwozia i tak tez zrobie. NIe chce kombinować. Ufam im w pełni i skoro tak mówią to tak zrobie i wiem, że będę zadowolony :good:

Opublikowano

Napisz do kosiniaka mial ori zaworki z TT

Ale ja potrzebuje ori od eSy. Także kupie w ASO, mam znizke 15% także spoko. Problem jest teraz tylko ze sprzedażą N75 od 1.8 T BAM (pasuje do kazdego 1.8T)

człeniu...pisałem już o tym

czy kupisz do BEX czy BAM i c**j wie czego jeszcze czy to będzie 1.8T czy 2,7BiT to kupisz jeden i ten sam :przebiegly:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 11:33_________________________________________________

może i moga ale CompSport powiedział mi żebym kupił ori od eSy po moim numerze nadwozia i tak tez zrobie. NIe chce kombinować. Ufam im w pełni i skoro tak mówią to tak zrobie i wiem, że będę zadowolony :good:

a gdyby ci powiedzieli, żebyś blondynek nie jechał w dupala to też byś przestał ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :tongue4:

Opublikowano

Poziu nie to samo bo jak pojedzie do ASO to cena bedzie sie zasadniczo roznila :gwizdanie:

Opublikowano

Poziu nie to samo bo jak pojedzie do ASO to cena bedzie sie zasadniczo roznila :gwizdanie:

poważnie ? najlepiej kupić w skodzie dwa zaworki z 1.8T w takim razie :decayed:

Opublikowano

:hi:

Urlop piękna sprawa :gwizdanie:

dsc00456ab.jpg

Szkoda urlopu... :naughty:

Opublikowano

:hi:

Urlop piękna sprawa :gwizdanie:

dsc00456ab.jpg

Szkoda urlopu... :naughty:

:polew: :polew: :good: :good: Masz racje.. Sam tak nieraz robie..

bc805ab15b.jpg

36f361a8b9.jpg

Opublikowano

A może ktoś z wawy ma możliwość sprawdzenia ile kosztuje takie coś jak na zdjęciu.

jest to element od popielniczki który sprawia że popielniczka się sama wysuwa.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0012273e05701524.html[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 13:50_________________________________________________

A może ktoś z wawy ma możliwość sprawdzenia ile kosztuje takie coś jak na zdjęciu.

jest to element od popielniczki który sprawia że popielniczka się sama wysuwa.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0012273e05701524.html

pewnie nigdzie poza ASO tego nie dostanę

Opublikowano

Mam cos podobnego w starej szufladzie na napoje. Sprzedam ja na czesci :decayed:

Opublikowano

Też chyba mam, muszę sprawdzić w trytytka garage :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.