Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Norbi[/b] dalem na PW my fon, zapodaj mi swój

Poszło. Organizujecie się dziś gdzieś chopy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

No to wygląda na to, że mamy kolejną koleżankę na wtorkowych Spotach

to chyba pisal malzonek :tongue:

angela dawaj na swietkorzyski w niedziele na F1 :smiley:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 21:21 _________________________________________________

Organizujecie się dziś gdzieś chopy??

dzieki dostalem i zapisalem

ja wlasnie wychodze na piwko z ...dziewczynami :afro:

bedziemy tam gdzie byl mega FOCH i pizza jak z K.wpadlismy octavia :evil:

jak ktos chetny to zapraszmy na melanz :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek bedzie nowych dwóch kolegów którzy chcą nabyć :audi: [ierwszy myślał nad 2.5 TDI (AKE) 2002 Quattro, ale chyba mu wybiłem z głowy a drugi myśli o 1.9 więc trzeba uświadomić chłopaków i poprzewozić adekwatnymi motorowniami. Mam nadzieje ,że przeciąg Adamoo będzie już zdrowy i pokaże jak się leje "wielkie" S4 :bicz::grin: i wybije chłopakom raz na zawsze duże benzyny, czy inne 2.5TDI (choć sentyment do tej motorowni pozostał :afro:)[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 21:25 _________________________________________________

ja wlasnie wychodze na piwko z ...dziewczynami :afro:

bedziemy tam gdzie byl mega FOCH i pizza jak z K.wpadlismy octavia

To obok Piastowa :afro:??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wychodze na piwko z ...dziewczynami :afro:

bedziemy tam gdzie byl mega FOCH i pizza jak z K.wpadlismy octavia

To obok Piastowa :afro:??

to obok Józefowa, wpdaj mistrzu nie zamulaj :afro:

spadam bo mnie zaraz kobity oskalpuja :bicz::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek bedzie nowych dwóch kolegów którzy chcą nabyć :audi: [ierwszy myślał nad 2.5 TDI (AKE) 2002 Quattro, ale chyba mu wybiłem z głowy a drugi myśli o 1.9 więc trzeba uświadomić chłopaków i poprzewozić adekwatnymi motorowniami. Mam nadzieje ,że przeciąg Adamoo będzie już zdrowy i pokaże jak się leje "wielkie" S4 :bicz::grin: i wybije chłopakom raz na zawsze duże benzyny, czy inne 2.5TDI (choć sentyment do tej motorowni pozostał :afro:)

To przyszłych chętnych do kupna będzie już trzech (z tymże ja już zaliczyłem 3 spociki :grin: :grin:).

Ja też jestem w trakcie poszukiwania, tylko mi już nie trzeba wybijać paru rzeczy z głowy :grin: :grin:

Ale ten "przeciąg" jak to nazwałeś mógłbym poznać bliżej :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam bo mnie zaraz kobity oskalpuja

Zólw jakie kobiety wiem o jednej mogles sie pochwalic ze sa jakies wolne strzelam :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek bedzie nowych dwóch kolegów którzy chcą nabyć :audi: [ierwszy myślał nad 2.5 TDI (AKE) 2002 Quattro, ale chyba mu wybiłem z głowy a drugi myśli o 1.9 więc trzeba uświadomić chłopaków i poprzewozić adekwatnymi motorowniami. Mam nadzieje ,że przeciąg Adamoo będzie już zdrowy i pokaże jak się leje "wielkie" S4 :bicz::grin: i wybije chłopakom raz na zawsze duże benzyny, czy inne 2.5TDI (choć sentyment do tej motorowni pozostał :afro:)

To przyszłych chętnych do kupna będzie już trzech (z tymże ja już zaliczyłem 3 spociki :grin: :grin:).

Ja też jestem w trakcie poszukiwania, tylko mi już nie trzeba wybijać paru rzeczy z głowy :grin: :grin:

Ale ten "przeciąg" jak to nazwałeś mógłbym poznać bliżej :grin: :grin: :grin: :grin:

Myśle,że Adamoo jak już dotrze suszarke i podciągnie program, to wciągnie całe klubowisko. Podobno za***rdala bardzooo :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno za***rdala bardzooo

bardzo to on dymi batory z prawdziwego zdarzenia :grin:

no ale fakt cos tam sie dzieje i jakos jedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba pisal malzonek

:polew: nie przylookałem :polew:

No, to mamy nowego spotowicza :grin:

wybije chłopakom raz na zawsze duże benzyny, czy inne 2.5TDI

:polew:Właśnie za to jesteś dla mnie Gość. Tak bajdurzysz, a sam jakoś nie zauważyłem, żebyś jeździł 1,6 TD :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba pisal malzonek

:polew: nie przylookałem :polew:

No, to mamy nowego spotowicza :grin:

wybije chłopakom raz na zawsze duże benzyny, czy inne 2.5TDI

:polew:Właśnie za to jesteś dla mnie Gość. Tak bajdurzysz, a sam jakoś nie zauważyłem, żebyś jeździł 1,6 TD :polew:

Komuś odradzam, bo mi szkoda jego kasy heh, ale kiedyś jeszcze z chęcią wdepnąłbym w 2.5TDI (AKE), nie mówiąc już o 3.0 tidiaj :grin:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 22:00 _________________________________________________Wit i cała reszta napiłbym się z Wami mordy, przydałaby się powtórka typu Ono party :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek ustalimy czas i miejsce :smiley:

Rano jadę zobaczyć jak żałosnie wygląda moja fura. W przyszłym tygodniu sprawy powinny ruszyć, bo wreszcie się wydudrałem z papierami :smiley:

Idę kończyć oglądać Tokyo drift :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę kończyć oglądać Tokyo drift

no prosze jaka ty klasyke Wiciu ogladasz az nie podobne do Ksiedza :grin:

We wtorek ustalimy czas i miejsce

cos czuje ze Poz nie poleci w tym tygodniu jeszcze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrócilem z malenzu :grin:

byl sasiad oniak z A :afro:

..lalo sie piwo strumieniami, pizza i pieczywo czosnkowe do zagrychy :tongue:

jest nowe haslo na piatkowe wieczory...RAMZES :cool:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2007, 00:44 _________________________________________________

Zólw jakie kobiety wiem o jednej mogles sie pochwalic ze sa jakies wolne strzelam

Lukaszku nie ma co fochowac..nastepnym razem wciagaj kabaretki i odpalaj 3.0 :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu taki spokoj cale towarzycho bierze przyklad z panien i strzelilo :foch::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jestem po rozmowie z Adasiem...razem z oniakiem czekają i obgryzają paznokcie...

K zdaje prawko !! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: a oniak co tam robi bedzie pocieszal :polew: czy poszedl zobaczyc jak to wszystko teraz wyglada i czy sam zaliczy :grin: czekam na wynik jak pozytywny to widzimy sie w knajpie u Adasia :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Adas powinien strelic :foch: bo jak nie zda nie bedzie komu go wozic

oniak wyczul krowki to polecial na egzamin :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba i Adaś będzie zdawał :polew: Wiciu może mu udzielić co i jak ma to już za sobą. Nikt się nie pucuje odnośnie dnia jutrzejszego ..... rozumiem że dzisiaj zapijamy a jutro dajemy sobie spokój ?? POgoda nie wygląda na ciekawą ......

P.S

Ja już po treningu i nie ma nawet mowy żebym jeździł samochodem :bicz: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba i Adaś będzie zdawał

hornecik ty jeszcze ze dwa razy na lodziki pojedziesz i tez bedziesz zdawal z chlopakami :tongue: takze sledz watek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...