Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam na gnojowozach sie nie znam , myślałem ze ten tak ma , ale on do 2300 wogóle nie jedzie , potem cug jak c**j :good:

Domyślam się w czym tkwi problem, ale ... nie powiem ... póki nie zobaczę logów :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam na gnojowozach sie nie znam , myślałem ze ten tak ma , ale on do 2300 wogóle nie jedzie , potem cug jak c**j :good:

Domyślam się w czym tkwi problem, ale ... nie powiem ... póki nie zobaczę logów :naughty:

oj Harry Harry :)[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 22:07_________________________________________________kórwa tak mocno chciałem sie wam dzis pochwalic moimi lampkami ale sa jeszcze mokre :confused4: ;(

Opublikowano

Domyślam się w czym tkwi problem, ale ... nie powiem ... póki nie zobaczę logów :naughty:

emerycka jazda? :kox:

Opublikowano

Ej nie nabijajta się z emeryckiej jazdy a Ty Moskal pałko klej lampki bo do świąt nie zdąrzysz :kox::tongue4:

Opublikowano

Ej nie nabijajta się z emeryckiej jazdy a Ty Moskal pałko klej lampki bo do świąt nie zdąrzysz :kox::tongue4:

Musti a czy ten emeryt AWX nie jest Twój :tongue4:

Opublikowano

Ej nie nabijajta się z emeryckiej jazdy a Ty Moskal pałko klej lampki bo do świąt nie zdąrzysz :kox::tongue4:

Musti a czy ten emeryt AWX nie jest Twój :tongue4:

Słuchaj Adam tak się składa że jest mój i bede potrzebował :vaglogi:

Opublikowano

:bry:

Nie spać :decayed:

Opublikowano

siema bydlaki[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 07:23_________________________________________________

Ej nie nabijajta się z emeryckiej jazdy a Ty Moskal pałko klej lampki bo do świąt nie zdąrzysz :kox::tongue4:

urlop piękna sprawa :kawa:

właśnie kleje , a malowanie wyszło za***iście :good:

Opublikowano

Joł leszcze pospolite

Poźki pospolite kozie też :kox: :kox:

Opublikowano
:kawa:
Opublikowano

ja tam na gnojowozach sie nie znam , myślałem ze ten tak ma , ale on do 2300 wogóle nie jedzie , potem cug jak c**j :good:

Domyślam się w czym tkwi problem, ale ... nie powiem ... póki nie zobaczę logów :naughty:

kierownice za***ane - nie ma co sprawdzać :hi::chytry:

Opublikowano

ja tam na gnojowozach sie nie znam , myślałem ze ten tak ma , ale on do 2300 wogóle nie jedzie , potem cug jak c**j :good:

Domyślam się w czym tkwi problem, ale ... nie powiem ... póki nie zobaczę logów :naughty:

kierownice za***ane - nie ma co sprawdzać :hi::chytry:

widzisz musti , znowu jestes w plecy z wódką :polew:

Opublikowano

Siema Panowie:)a czy moze w weekend niemoze byc jakiś spocików bo w tyg jakby niestanoł tak mi niepasuje work::(bo bym z kimś polatał bo u mnie niema takich wariatów....:)

Opublikowano

Siema Panowie:)a czy moze w weekend niemoze byc jakiś spocików bo w tyg jakby niestanoł tak mi niepasuje work::(bo bym z kimś polatał bo u mnie niema takich wariatów....:)

jakie telewizory ?

Opublikowano

BRY :hi:

Siema Panowie:)a czy moze w weekend niemoze byc jakiś spocików bo w tyg jakby niestanoł tak mi niepasuje work::(bo bym z kimś polatał bo u mnie niema takich wariatów....:)

Zajrzyj na forum A6.klub.pl. Oni zlatują się w weekendy... :tongue4:

Opublikowano

Poziomek czy to prawda ze twój stołek moda szykują Nosferowi ???

ale bedziesz mógł bezkarnie dojeźdżać userów na forum :kox::naughty::polew: :polew:

Opublikowano

Siema Panowie:)a czy moze w weekend niemoze byc jakiś spocików bo w tyg jakby niestanoł tak mi niepasuje work::(bo bym z kimś polatał bo u mnie niema takich wariatów....:)

Kilogram czego ?

bo w tyg jakby niestanoł

Z tym to chyba się do lekarza, a nawet dwóch trzeba udać ... spoty nie pomogą :naughty:

Opublikowano

Siema Panowie:)a czy moze w weekend niemoze byc jakiś spocików bo w tyg jakby niestanoł tak mi niepasuje work::(bo bym z kimś polatał bo u mnie niema takich wariatów....:)

Mnie nie było w poniedziałek tym razem.

Opublikowano

Siema Panowie:)a czy moze w weekend niemoze byc jakiś spocików bo w tyg jakby niestanoł tak mi niepasuje work::(bo bym z kimś polatał bo u mnie niema takich wariatów....:)

zawartość cukru w cukrze jest zawsze zależna od sklepu w jakim kupisz cukier

pamiętaj o tym :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.