Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

to oznacza, że Moskal nigdy nie robił parapetówy... :polew:

:wink4: robiłem impry konkretne , tylko po 22:00 było w miare cicho , wiem że w bloku mieszkają rodziny z małymi dziećmi , sam mam córke 1,5 roku więc wiem jak wk***ia człowieka gdy przez kogoś co 10minut budzi sie dziecko :thumbdown:

To mieszkanie było piętro wyżej i jakieś 25metrów od mojego mieszkania , a muza tak napierd...ła że masaakra , do tego śpiew na 15 głosów. ja rozumiem zabawe ale nie w taki sposób i nie o 1 w nocy :thumbdown:

jakby mieli troszke oleju w głowie to by przyszli popołudniu i uprzedzili ze moze byc głośno , ale ta parka widać że taka mocno średnia i do tego z Tyfusowa czyt. Brzydgoszczy mojego ulubionego miasta , podejrzewam że czesto bedzie im prąd siadał :wink4:

BTW: chciałbym zobaczyć miny tych ludzi, jak nagle im prądu zabrakło :naughty:

na bank nie wiedzieli co sie stało , nawet nie mieli do kogo iść sie spytać bo troche za późno :thumbdown::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: chciałbym zobaczyć miny tych ludzi, jak nagle im prądu zabrakło :naughty

Jak??!! Po ciemku?? :D

mam Zippo :naughty:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 10:42_________________________________________________

mam córke 1,5 roku

Nie wiedziałem :nuda:

Natomiast gratuluję :oklaski: :ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odjebałem numer w nocy z soboty na niedziele. piętro wyżej jakaś parka zrobiła fest impre , północ a tam śpiew przy muzyce taki że nie szło zasnąć. wkurwiłem sie i o 1:00 poszedłem piętro wyżej , obczaiłem które mieszkanie (nie wchodziłem bo za dużo było basowych głosów i mógłbym w ryja dostać) , wziąłem kluczyk od skrzynki z licznikami i wyłączyłem im prad :kox:

imprezowicze nie wiedzieli co sie dzieje , a ze byli świezo po przeprowadzce nie zajarzyli że to ktoś wyłączył im bezieczniki. doszli do tego po pół godzinie i znowu śpiew na maxa , to sie wkórwiłem i zadzwoniłem pod 112. po 20 minutacg był spokój :decayed:

BTW , jak grzebałem w niedziele przy aucie to odjeżdżali "goście" z imprezy , pełne 3 samochody :kox:

:bry: Lepiej uważajcie jak robicie imprezy bo wiadomo kto się w Pana z elektrowni bawi :polew: nawet w aucie wam prąd odłączy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wink4: robiłem impry konkretne , tylko po 22:00 było w miare cicho , wiem że w bloku mieszkają rodziny z małymi dziećmi , sam mam córke 1,5 roku więc wiem jak wk***ia człowieka gdy przez kogoś co 10minut budzi sie dziecko :thumbdown

czytajcie i uczcie się :good: :good: w pełni się zgadzam

a tu coś dla Łowców okazji :decayed:

http://moto.onet.pl/1584565,1,odpicuj-klientowi-bryke,artykul.html?node=13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy jaki masz układ z sąsiadami. Jak mieszkałem jeszcze w Ursusie to nad moim mieszkamiem mieszkała sobie rodzinka nadużywająca alko a pod jakaś Czeszka z mężem i psem. I najlepsze w tym wszystkim było to, że bez wstydu i krempacji :wink4: każdy z mieszkańców pionu potrafił zapukać do innych (np. dzień wcześniej) i uprzedzić o szykującej się imprezie.

A tu gdzie teraz mieszkam jest jeszcze gorzej :cool1: - sąsiedzi pukają i pytają czy wpadniemy do nich z żoną, bo akurat szykuje sie impreza... i wypadałoby wspólnie się napić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało że wehikuł czasu sprzedajesz ?

Bagażnik jest tak duży , że trzeba będzie stanąć przed wyborem...albo dziecko..albo wózek :decayed:

O Horni....szukałeś furki dla brata :D:P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik jest tak duży , że trzeba będzie stanąć przed wyborem...albo dziecko..albo wózek :decayed:

Weź wózek i dzieciaka - zostaw żone.. :>

A tak serio Raguś co teraz kupujesz? :audi::mysli:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 12:06_________________________________________________Mój cukierek dziś otrzyma nowe wahacze na przód, przeguby i zostanie obniżony.. Niestety wczoraj wysrał sie jeden z wahaczy więc wymieniam komplet, sadze ze jest to lepsze rozwiazanie niz wymiana tylko tego jednego - de facto nie wiedząc kiedy byly (o ile wogole byly) wymieniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój cukierek dziś otrzyma nowe wahacze na przód, przeguby i zostanie obniżony.. Niestety wczoraj wysrał sie jeden z wahaczy więc wymieniam komplet, sadze ze jest to lepsze rozwiazanie niz wymiana tylko tego jednego - de facto nie wiedząc kiedy byly (o ile wogole byly) wymieniane.

Dobra decyzja z tą wymianą bo gdybyś wymienił tylko jeden to zersał by się za chwilę kolejny a tak masz pewniaka że troche polatasz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajcie i uczcie się :good: :good: w pełni się zgadzam

Ajdahoł , znasz ten ból ??? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajcie i uczcie się :good: :good: w pełni się zgadzam

Ajdahoł , znasz ten ból ??? :wink4:

no Ba - mam artystów nad sobą - komponują jakiś Regge-hiphop .. prosiłem, prosiłem aż pewnego wieczoru trzeba było zrobić z tym porządek.

od pół roku mam spokój :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój cukierek dziś otrzyma nowe wahacze na przód, przeguby i zostanie obniżony.. Niestety wczoraj wysrał sie jeden z wahaczy więc wymieniam komplet, sadze ze jest to lepsze rozwiazanie niz wymiana tylko tego jednego - de facto nie wiedząc kiedy byly (o ile wogole byly) wymieniane.

chłopie to nie techniczny żebyś sie chwalił wahaczami , najpierw wklejasz dópy a później zbijasz takimi tematami :thumbdown::kox::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sprzeglo siada... :thumbdown::kox:

Telepie mi cala buda na jalowym jak ch*j :kox:

chłopie to nie techniczny żebyś sie chwalił sprzegłem przy swojej padlinie :kox::polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...