Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie bój się..to przecież tylko jedna kobieta na resztę życia :decayed::naughty::polew: :polew: :polew:

a po jakims czasie wyrobisz sobie kartę VIP na odlotach :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

i kartę stałego klienta w Sogo :decayed: :decayed:

W końcu gdzieś mnie będą wpuszczac bez durnej dyskusji z bramkarzami, waleniem gazem po oczach :decayed::polew: I k**wami na odchodne.. :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W końcu gdzieś mnie będą wpuszczac bez durnej dyskusji z bramkarzami, waleniem gazem po oczach :decayed::polew: I k**wami na odchodne.. :polew:

Nie to nie to..

Musiałbyś przestac nosic adidasy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Musiałbyś przestac nosic adidasy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

on ni3e nosi adidasów tylko disiszus

Opublikowano

on ni3e nosi adidasów tylko disiszus

Dawid..chodziło mi o obuwie sportowe :decayed::D

Opublikowano

Specjalnie kupiłem czarne Nike`i na takie okazje :decayed:

Tępe bydlaki się nie łapią :polew:

Opublikowano

on ni3e nosi adidasów tylko disiszus

Dawid..chodziło mi o obuwie sportowe :decayed::D

aaa, no to zmienia postać rzeczy.

ja tez nosze tylko obuwie sportowe bo nie jestem lamusem :decayed:

Opublikowano

Specjalnie kupiłem czarne Nike`i na takie okazje :decayed:

Tępe bydlaki się nie łapią :polew:

aaaa :kox: :kox:

To teraz przed wejściem na impreze bramkarz do Nosferczaka " Pan nie wejdzie..te lakierki nie pasują Panu do dzinsów " :polew: :polew:

Opublikowano

siema, mamy ustawioną K. na weekend...fajna blondi, ma narzeczonego i chciała zobaczyć jak to jest z innym/innymi przed ślubem

Kiedy bierze ślub? W maju? :polew:

Opublikowano

siema, mamy ustawioną K. na weekend...fajna blondi, ma narzeczonego i chciała zobaczyć jak to jest z innym/innymi przed ślubem

Kiedy bierze ślub? W maju? :polew:

miał brać

Opublikowano

siema, mamy ustawioną K. na weekend...fajna blondi, ma narzeczonego i chciała zobaczyć jak to jest z innym/innymi przed ślubem

Kiedy bierze ślub? W maju? :polew:

no tak sobie ustalili...cóż :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ja tez nosze tylko obuwie sportowe bo nie jestem lamusem :decayed

No nie...jesteś dresem w średnim wieku :polew::decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Opublikowano

Poziek zobacz kto nas obserwuje :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No nie...jesteś dresem w średnim wieku :polew::decayed: :decayed: :decayed::naughty:

lepiej być dresem w średnim wieku niż lamusem po 20-stce robiącym sie na 40-stolatka :gwizdanie:

Opublikowano

Poziek zobacz kto nas obserwuje :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wierna mężatka widzę :kox::decayed:

Opublikowano

no tak sobie ustalili...cóż :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty

W maju najwięcej tego mięsa chodzi po ulicach :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Nosfer... wszyscy wiemy, że nie chcesz tego zrobić :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nosfer... wszyscy wiemy, że nie chcesz tego zrobić :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

sidła już zarzucone, powije się jeszcze miesiąc, dwa...a potem pogodzi z rolą pantofla :kox:

Opublikowano

lepiej być dresem w średnim wieku niż lamusem po 20-stce robiącym sie na 40-stolatka :gwizdanie

A gdzie Ty takowych widzisz ? :naughty:

Bo ja to widzę, że EMO jest teraz modne :decayed:

Opublikowano

W maju najwięcej tego mięsa chodzi po ulicach :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Nie przeszkadza :)

Nosfer... wszyscy wiemy, że nie chcesz tego zrobić :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

sidła już zarzucone, powije się jeszcze miesiąc, dwa...a potem pogodzi z rolą pantofla :kox:

Nie grozi :)

Opublikowano

Nosfer... wszyscy wiemy, że nie chcesz tego zrobić :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

sidła już zarzucone, powije się jeszcze miesiąc, dwa...a potem pogodzi z rolą pantofla :kox:

Trzeba go oddac na szkolenie do Adaha :naughty: ..on go wyszkoli jak wychowac sobie kobietę :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty::polew:

Opublikowano

A gdzie Ty takowych widzisz ? :naughty:

kiedys spotykałem tylko sie taki jeden wyprowadził na lubelszczyzne :decayed:

BTW wszyscy gadaja o tych EMO a ja nie spotykam ich na ulicy

Opublikowano

Nie grozi :)

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nose: :nose: :nose:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.