Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

siema bydlaki :hi:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 06:37_________________________________________________

Moja mamuśka będzie zajmowała się szyciem kierownic, mieszków..byc może flokiem :naughty:

Poważnie ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a trzeba kierownice ściągać do robienia ?? bo jakiś debil przede mną próbował ją ściągać i obrobił śrubke , a tam jest takie dojście że nawet nie ma jak zajrzeć , nie wspominając o rozwiercaniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema bydlaki :hi:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 06:37_________________________________________________

Moja mamuśka będzie zajmowała się szyciem kierownic, mieszków..byc może flokiem :naughty:

Poważnie ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a trzeba kierownice ściągać do robienia ?? bo jakiś debil przede mną próbował ją ściągać i obrobił śrubke , a tam jest takie dojście że nawet nie ma jak zajrzeć , nie wspominając o rozwiercaniu :decayed:

yo

kiedyś obszywałem w Focusie i robił to taki zdolniacha z Krakowa - twierdził że potrafi bez problemu obszyć na samochodzie - więc i Frau Ragg-Mutter może też to umi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś obszywałem w Focusie i robił to taki zdolniacha z Krakowa - twierdził że potrafi bez problemu obszyć na samochodzie -

ale rozumiem , że byłeś zadowolony z wyniku ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś obszywałem w Focusie i robił to taki zdolniacha z Krakowa - twierdził że potrafi bez problemu obszyć na samochodzie -

ale rozumiem , że byłeś zadowolony z wyniku ????

tak - nie jest to oczywiście identyczny szef co fabryczna robota ale wygląda bardzo dobrze - zobacz sobie - specjalnie dla Ciebie odkopałem namiar na kolesia

http://www.carsdream.com/skora_instr_opel.html

hmm - tak teraz szukam i nie widzę już na stronie info o obszywaniu ... ?? :kwasny: pogrzebie tam jeszcze

dobra - jest wszystko ale zrobił drugą stronę -> http://www.tapicerki.carsdream.com/

przykładowa kiera do B6 :naughty::good:

bb5df1aa7b5f.JPG

9dbb38895140.JPG

A tu przykład ze strony Warszawskiej firmy http://www.4drive.pl - czyli jak to sp***dolić :sick3:

Obaj ( Audi i owner BMW ) powinien gościowi sprzedać solidnego kopa - żenada

516011e87d9221ef18014e7cf23ab6e4.jpg

d9747cfbe984e1409ad7ed6b80c629cd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - nie jest to oczywiście identyczny szef co fabryczna robota ale wygląda bardzo dobrze - zobacz sobie - specjalnie dla Ciebie odkopałem namiar na kolesia

czuje sie zaszczycony :wink4::kox:

wygląda bardzo ładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na to az raggamuti zrobi jedną klubową furkie. Nie chce byc beta testerem :)

Ale generalnie to chetny jestem

dokładnie - też uważam że trzeba wspierać klubową produkcje.

Ragga kiedy pani Frau rusza z produkcją ? - mogę być testowym Klientem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę się podłożyć.. Mam tak ściachaną kierownice, że mi nawet nie zalezy :)

A mogłoby być ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi się na przykład nie podoba jak tak wychodzi (skora wystaje ponad linie poduszki):

Ale nie wiem czy to wynik obszywa\nia skora kiery, ktora oryginalnie skory nie miala.... Ja skore mam tylko zuzyta :)

bo tu ktoś zażyczył sobie pewnie wypełnienie ( coby miękka była ) albo stara skóra została na kierownicy - wtedy tak wychodzi - zoabcz na mojego posta z 3-ramienną - nic nie wystaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc beta testerem :)

jak bedzie dobra cena to moge być pierwszy , tylko musi to zrobić bez zdejmowania steru.

Wygląd jak standardowa kierownica S4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

Odnośnia obszywania to dzwonilem do jednego zakładu w Warszawie (niedaleko Arkadii) i ceny wahają sie 230-270 zł w zależności od jakości skóry :blink:.

No i kiere trzeba sciagac samemu bo inaczej +80 zł za mechanika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

Odnośnia obszywania to dzwonilem do jednego zakładu w Warszawie (niedaleko Arkadii) i ceny wahają sie 230-270 zł w zależności od jakości skóry :blink:.

No i kiere trzeba sciagac samemu bo inaczej +80 zł za mechanika...

warszafka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema. ma ktoś pożyczyć 4 koła na 3 dni? :naughty: chce oddac stalówki do malowania a alu zostały 200 km od wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema. ma ktoś pożyczyć 4 koła na 3 dni? :naughty: chce oddac stalówki do malowania a alu zostały 200 km od wawy

MAM 4 ZIMÓWKI..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...