Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

siema. ma ktoś pożyczyć 4 koła na 3 dni? :naughty: chce oddac stalówki do malowania a alu zostały 200 km od wawy

Mam 4x15'. Moge pozyczyc na pare dni :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

siema. ma ktoś pożyczyć 4 koła na 3 dni?

juz myslalem, ze chcesz pozyczyc 4 kafle na 3 dni... materialista ze mnie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :)

bramki z meczu francja-irlandia, przede wszystkim bramka w 102 minucie dla francji... sami zobaczcie bo szkoda słów... :kwasny: Howard Webb przy nim to mały pikuś :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie robisz i za ile?

tutaj http://www.renowacjafelg.pl/

juz myslalem, ze chcesz pozyczyc 4 kafle na 3 dni... materialista ze mnie :embarrassed:

hehe, w tej sprawie może innym razem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a trzeba kierownice ściągać do robienia ?? bo jakiś debil przede mną próbował ją ściągać i obrobił śrubke , a tam jest takie dojście że nawet nie ma jak zajrzeć , nie wspominając o rozwiercaniu :decayed:

Powiem tak Davidek..no wypadało by bo to jest jednak trochę roboty, a gdy jest fajera obsadzona to ciężko :wink4:

Ja tam czekam na to az raggamuti zrobi jedną klubową furkie. Nie chce byc beta testerem :)

Ale generalnie to chetny jestem

Test oficialny odbędzie się na Cifie brejdaka :decayed:

Ragga kiedy pani Frau rusza z produkcją ? - mogę być testowym Klientem

Adaś..na razie kupę biegania z działalnością także jak się ogarnie zacznie się produkcja..na pewno będzie to grudzień 2009 :wink4:

Bo mi się na przykład nie podoba jak tak wychodzi (skora wystaje ponad linie poduszki):

Ale nie wiem czy to wynik obszywa\nia skora kiery, ktora oryginalnie skory nie miala.... Ja skore mam tylko zuzyta :)

bo tu ktoś zażyczył sobie pewnie wypełnienie ( coby miękka była ) albo stara skóra została na kierownicy - wtedy tak wychodzi - zoabcz na mojego posta z 3-ramienną - nic nie wystaje

To też zależy od grubości skóry i tego jaka kierownica jest seryjnie :wink4:

Mi w Audi koleś obszył bajkowo..ale już u ojca w Pasku wygląda grubo :naughty:

Dobry :hi:

Odnośnia obszywania to dzwonilem do jednego zakładu w Warszawie (niedaleko Arkadii) i ceny wahają sie 230-270 zł w zależności od jakości skóry :blink:.

No i kiere trzeba sciagac samemu bo inaczej +80 zł za mechanika...

Przegięcie dzwona :decayed:

Jak będzie pierwszy test to podeśle foty jak to wygląda..na pewno cena dla Was jest stała - 100 zł :wink4:

siema. ma ktoś pożyczyć 4 koła na 3 dni?

juz myslalem, ze chcesz pozyczyc 4 kafle na 3 dni... materialista ze mnie :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze wiedziec. kiedys ich pokazywali w tvn turbo i wyglądali na profeskę.

stal malowałeś? na czarno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a trzeba kierownice ściągać do robienia ?? bo jakiś debil przede mną próbował ją ściągać i obrobił śrubke , a tam jest takie dojście że nawet nie ma jak zajrzeć , nie wspominając o rozwiercaniu :decayed:

Powiem tak Davidek..no wypadało by bo to jest jednak trochę roboty, a gdy jest fajera obsadzona to ciężko :wink4:

Ja tam czekam na to az raggamuti zrobi jedną klubową furkie. Nie chce byc beta testerem :)

Ale generalnie to chetny jestem

Test oficialny odbędzie się na Cifie brejdaka :decayed:

Ragga kiedy pani Frau rusza z produkcją ? - mogę być testowym Klientem

Adaś..na razie kupę biegania z działalnością także jak się ogarnie zacznie się produkcja..na pewno będzie to grudzień 2009 :wink4:

Bo mi się na przykład nie podoba jak tak wychodzi (skora wystaje ponad linie poduszki):

Ale nie wiem czy to wynik obszywa\nia skora kiery, ktora oryginalnie skory nie miala.... Ja skore mam tylko zuzyta :)

bo tu ktoś zażyczył sobie pewnie wypełnienie ( coby miękka była ) albo stara skóra została na kierownicy - wtedy tak wychodzi - zoabcz na mojego posta z 3-ramienną - nic nie wystaje

To też zależy od grubości skóry i tego jaka kierownica jest seryjnie :wink4:

Mi w Audi koleś obszył bajkowo..ale już u ojca w Pasku wygląda grubo :naughty:

Dobry :hi:

Odnośnia obszywania to dzwonilem do jednego zakładu w Warszawie (niedaleko Arkadii) i ceny wahają sie 230-270 zł w zależności od jakości skóry :blink:.

No i kiere trzeba sciagac samemu bo inaczej +80 zł za mechanika...

Przegięcie dzwona :decayed:

Jak będzie pierwszy test to podeśle foty jak to wygląda..na pewno cena dla Was jest stała - 100 zł :wink4:

siema. ma ktoś pożyczyć 4 koła na 3 dni?

juz myslalem, ze chcesz pozyczyc 4 kafle na 3 dni... materialista ze mnie :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No to cos czuje ze sie hurtem do Ciebie kilka kierownic wyśle/przywiezie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...