Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Zapinam do Krakowa, może spotkam jakiegoś centusia :naughty:

Opublikowano

a co to ??? wszyscy już chlają ??? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie mozna zaczac nornalnie funkcjonowac. Goraczka spadla i juz nie widze podwojnie :naughty:

weź mnie nawet nie wkur... wczoraj 38.5 dziś 37.6 i siedzę w robocie bo terminy gonią :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

wczoraj 38.5 dziś 37.6

mi sie jedno ciśnie na usta : AH1 N1 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj 38.5 dziś 37.6

mi sie jedno ciśnie na usta : AH1 N1 :decayed:

nie wydaje mnie sie...

Opublikowano

wczoraj 38.5 dziś 37.6

mi sie jedno ciśnie na usta : AH1 N1 :decayed:

nie wydaje mnie sie...

tym co już "odeszli" tez sie nie wydawało :kox:

Opublikowano

Wreszcie mozna zaczac nornalnie funkcjonowac. Goraczka spadla i juz nie widze podwojnie :naughty:

weź mnie nawet nie wkur... wczoraj 38.5 dziś 37.6 i siedzę w robocie bo terminy gonią :wallbash: :wallbash: :wallbash:

o fak to widze zaraza jakas u mnie sztywno okolice 38

a co to ??? wszyscy już chlają ??? :kox:

mam nadzieje ze sie dzisiaj nikomu znowu nie popier..oli we lbie wydzwaniac do mnie po nocy bo chyba calkiem strace poczucie humoru :angry::baseball:

Opublikowano

mam nadzieje ze sie dzisiaj nikomu znowu nie popier..oli we lbie wydzwaniac do mnie po nocy bo chyba calkiem strace poczucie humoru :angry::baseball:

a któż to cie nawiedzał telefonami ?? i powiedz jaka zawartość % miał w wydychanym....tak na oko/ucho :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pani MoorPH :)

co Pani MoorPH :?: Zapomniałeś wkleić foty czy jak :?:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 19:07_________________________________________________

mam nadzieje ze sie dzisiaj nikomu znowu nie popier..oli we lbie wydzwaniac do mnie po nocy bo chyba calkiem strace poczucie humoru :angry::baseball:

a któż to cie nawiedzał telefonami ?? i powiedz jaka zawartość % miał w wydychanym....tak na oko/ucho :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

doszli pewnie do wniosku że jak chory to nie pił, a jak nie pił to pojedzie po kebaba :polew:

Opublikowano

mam nadzieje ze sie dzisiaj nikomu znowu nie popier..oli we lbie wydzwaniac do mnie po nocy bo chyba calkiem strace poczucie humoru :angry::baseball:

a któż to cie nawiedzał telefonami ?? i powiedz jaka zawartość % miał w wydychanym....tak na oko/ucho :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

nie myslisz chyba ze mialem zyczenie odbierac :cool1:

Opublikowano

Pani MoorPH :)

co Pani MoorPH :?: Zapomniałeś wkleić foty czy jak :?:

Żona wklejała link'a i sie podpisała.. :cool1:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 19:23_________________________________________________http://moto.onet.pl/1586078,1,nissan-gt-r-dla-policji,artykul.html?node=2 :slina:

Opublikowano

To ci kobita forum przegląda ??

powiedz jej ,że zaraz puszcze PW i opisze co ty nam tu wklejasz od rana do wieczora :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

To ci kobita forum przegląda ??

powiedz jej ,że zaraz puszcze PW i opisze co ty nam tu wklejasz od rana do wieczora :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

jutro się przywita beatup.gif

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

jutro się przywita beatup.gif

:polew: :polew: :polew: :polew:

skąd ty te emoty bierzesz ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam nadzieje ze sie dzisiaj nikomu znowu nie popier..oli we lbie wydzwaniac do mnie po nocy bo chyba calkiem strace poczucie humoru :angry: :baseball

Poziek zafundował Ci stosunek przerywany ? :naughty:

:polew:

Opublikowano

mam nadzieje ze sie dzisiaj nikomu znowu nie popier..oli we lbie wydzwaniac do mnie po nocy bo chyba calkiem strace poczucie humoru :angry::baseball:

a któż to cie nawiedzał telefonami ?? i powiedz jaka zawartość % miał w wydychanym....tak na oko/ucho :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

nie myslisz chyba ze mialem zyczenie odbierac :cool1:

Kiedyś numer mojej komórki był chyba bardzo podobny do numeru jakiejś przychodni okulistyczniej. Czasami przez pomyłkę dzwonili do mnie ludzie o 6 rano żeby "pobrać" numerek do okulisty. Po kilku takich akcjach nauczyłem się wyłączać telefon przed snem. Polecam :good:

Opublikowano

f*ck, nie ma to jak weekendowe 10 punktów i 400 :kwasny:

Opublikowano

f*ck, nie ma to jak weekendowe 10 punktów i 400 :kwasny:

ale spoko.. wekeend zleci a punkty zostaną :polew: :polew:..

ale tak serio, dycha to już boli :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.