Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

f*ck, nie ma to jak weekendowe 10 punktów i 400 :kwasny:

ale spoko.. wekeend zleci a punkty zostaną :polew: :polew:..

ale tak serio, dycha to już boli :confused4:

łącznie 16.. :angry:

dzisiaj założyłem zimówki i 16tki to będę trochę spokojniej jeździł :wallbash::kwasny:

panna którą spisywali zastawiła radiowóz i nie było widać, że stoją ;(

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

f*ck, nie ma to jak weekendowe 10 punktów i 400 :kwasny:

ale spoko.. wekeend zleci a punkty zostaną :polew: :polew:..

ale tak serio, dycha to już boli :confused4:

łącznie 16.. :angry:

dzisiaj założyłem zimówki i 16tki to będę trochę spokojniej jeździł :wallbash::kwasny:

panna którą spisywali zastawiła radiowóz i nie było widać, że stoją ;(

czyli kolejne 16 przez cały rok :(. trza sfolgować :wink4:

a nie dało sie dogadać?

Opublikowano

czyli kolejne 16 przez cały rok :(. trza sfolgować :wink4:

a nie dało sie dogadać?

jak widać nie bardzo;)

Opublikowano

mam nadzieje ze sie dzisiaj nikomu znowu nie popier..oli we lbie wydzwaniac do mnie po nocy bo chyba calkiem strace poczucie humoru :angry: :baseball

Poziek zafundował Ci stosunek przerywany ? :naughty:

:polew:

rozczaruje cie,Poziek to bardzo przyzwoity czlowiek i nie funduje mi takich atrakcji,jak w ogole mogles go o to podejrzewac :thumbdown::wink4: ,bylo gorzej niz stosunek przerywany-zona sie obudzila :rant:

Opublikowano

łącznie 16.. :angry:

pociesze cie , mam w tej chwili 17 , a zdarzyło mi sie jeździć przez 3 miesiące mając na koncie 23pkt. :wink4:

więc nie łam sie :kox:

Opublikowano

moskal jest twardy wszyskie punkty i kropki bierze na klate :wink4:

Opublikowano

moskal[/b] jest twardy wszyskie punkty i kropki bierze na klate :wink4

jak zauważyłes - nie posiadam :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

moskal[/b] jest twardy wszyskie punkty i kropki bierze na klate :wink4

jak zauważyłes - nie posiadam :decayed: :gwizdanie:

mam nadzieje ze to chwilowe zaniedbanie z twojej strony

Opublikowano

moskal[/b] jest twardy wszyskie punkty i kropki bierze na klate :wink4

jak zauważyłes - nie posiadam :decayed: :gwizdanie:

mam nadzieje ze to chwilowe zaniedbanie z twojej strony

weekend jest , dam chłopakom odsapnąć :wink4:

Cuber po ślubie ,juz nie jest taki jak przed......

Opublikowano

kokok czyżby chodziło Ci o mój telefon o 23? nie sądzilismy ze śpisz i chcielismy wypić Twoje zdrówko, żebyś szybko doszedł do świata żywych. Jak obudzilem to wybacz.

Opublikowano

rozczaruje cie,Poziek to bardzo przyzwoity czlowiek i nie funduje mi takich atrakcji

:decayed::D

jak w ogole mogles go o to podejrzewac :thumbdown:

Autopsja :naughty:

Opublikowano
:hi: elo chłystki warszawskie i lubelskie :good:
Opublikowano

:hi:

jade sobie karetka w nocy ok 2-giej na mieciutko 30km/h, mgla jak cholera (chyba z 10m widocznosci) i na wislostradzie na wysokosci estakad bielanskich gdzie jest remont jedzie koles nie zauwazyl znaku i wjechal pod prad. Jade rowno z nim, trabie mrugam a koles zero reakcji wiec patrze tylko na rezultat jego poczynan. facet twardo jedzie jakies 300m po czym z mgły wylania sie TIR i dwie osobowki. dobrze ze szeroko bylo i wolno jechali bo dzwon by byl jakich malo. Szkoda ze nie widzialem miny kolesia ktory pod prad jechal pewny siebie jak zobaczyl ciezarowke :decayed:

Opublikowano

Ja pierdnicze :shocked:

Opublikowano

łącznie 16.. :angry:

pociesze cie , mam w tej chwili 17 , a zdarzyło mi sie jeździć przez 3 miesiące mając na koncie 23pkt. :wink4:

więc nie łam sie :kox:

spoko to nie pierwszy raz jak mam 16 :kox: czekam jak się 6 skasuje :evil:

oraz :hi:

jezu jaki kacor :decayed:

Opublikowano

łącznie 16.. :angry:

pociesze cie , mam w tej chwili 17 , a zdarzyło mi sie jeździć przez 3 miesiące mając na koncie 23pkt. :wink4:

więc nie łam sie :kox:

spoko to nie pierwszy raz jak mam 16 :kox: czekam jak się 6 skasuje :evil:

ale jak 6 :mysli:.idziesz na jakiś kurs? :decayed:

A tak wogle bry.. Wszystkim :hi:

Opublikowano

:hi: elo chłystki warszawskie i lubelskie :good:

Cześć półdupku :hi::decayed:

Opublikowano

czekam jak się 6 skasuje :evil:

powiem Ci ze z dyszką też się mało komfortowo jeździ :kwasny: a wczoraj o mały włos i trafił bym oczko :wallbash:
Opublikowano

Powiem wam ze niezle czyta sie ten watek :decayed:

Opublikowano

powiem Ci ze z dyszką też się mało komfortowo jeździ :kwasny: a wczoraj o mały włos i trafił bym oczko

:hi:

no to miałeś szczęście :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.