Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale z tego co pamiętam to rok musi upłynąć od ostatniego wykroczenia aby punkty się skasowały :mysli:

dostajesz w lutym 10 pkt , w sierpniu 6 pkt , masz 16 , w lutym następnego roku kasuje ci sie 10 pkt , a w sierpniu 6 pkt , proste ????[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 21:46_________________________________________________

Powiem wam ze niezle czyta sie ten watek :decayed:

wiemy i dziekujemy ze doceniłeś nasz starania :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Auto wielokrotnie wygrywało motoryzacyjne konkursy fotograficzne.

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:28_________________________________________________karwa , wczoraj wlazłem u starego na kanał żeby założyć osłone pod silnik , obczajam zawieche , patrze , a od strony pasażera nie ma łącznika stabilizatora :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

nie wiem czy zgubiłem czy kupiłem bez. w każdym bądź razie różnicy w jeździe nie odczułem. :kox:

z łącznikiem czy bez , zawiecha tłucze tak samo :good::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:28_________________________________________________karwa , wczoraj wlazłem u starego na kanał żeby założyć osłone pod silnik , obczajam zawieche , patrze , a od strony pasażera nie ma łącznika stabilizatora :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

nie wiem czy zgubiłem czy kupiłem bez. w każdym bądź razie różnicy w jeździe nie odczułem. :kox:

z łącznikiem czy bez , zawiecha tłucze tak samo :good::polew: :polew: :polew: :polew:

yo boobies

dobre :polew:

Opublikowano
:bry: i :siema:
Opublikowano

wczoraj wlazłem u starego na kanał żeby założyć osłone pod silnik , obczajam zawieche , patrze , a od strony pasażera nie ma łącznika stabilizatora :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

nie wiem czy zgubiłem czy kupiłem bez. w każdym bądź razie różnicy w jeździe nie odczułem. :kox:

z łącznikiem czy bez , zawiecha tłucze tak samo :good::polew: :polew: :polew: :polew:

:good:kozak :kox:

BTW: :siema:

Opublikowano

siema jelenie :gwizdanie:

Opublikowano

:siema::vaglogi:

ku*wa nie ma to jak zacząć tydzień od kapcia :wallbash::angry::disgust:

Opublikowano

siema :hi:

Ale jestem w kurwiony po wczorajszym dniu krew gotuje się we mnie do dziś

złapało mnie wczoraj dwóch poebanych gliniarzy i to jeszcze nie swoich cholera jasna jak by tobyli swoi to by się załatwiło i było by ok

a tak to 18 pkt i 1000 zł mandatu pierwsze punkty od 10 lat nigdy nie miałem teraz trzeba uważać :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

(...)

a tak to 18 pkt i 1000 zł mandatu :kwasny: :kwasny:

Pewnie za niewinność tyle dostałeś?

Opublikowano

Yo Pussies :hi:

Widzieliście tą Karoline Kozińską prezenterkę TVP2 :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Yo Pussies :hi:

Widzieliście tą Karoline Kozińską prezenterkę TVP2 :kox: :kox: :kox: :kox:

poka poka :kox:

Opublikowano

:hi:

:siema::vaglogi:

ku*wa nie ma to jak zacząć tydzień od kapcia :wallbash::angry::disgust:

Cos ostatnio pech Cie przesladuje, jak nie punkty to kapeć... :thumbdown:

Opublikowano

Yo Pussies :hi:

Widzieliście tą Karoline Kozińską prezenterkę TVP2 :kox: :kox: :kox: :kox:

poka poka :kox:

Nigdzie nie ma w necie fot :decayed:

Oglądac trza Pytanie na śniadanie :naughty:

Opublikowano

:hi:

:siema::vaglogi:

ku*wa nie ma to jak zacząć tydzień od kapcia :wallbash::angry::disgust:

Cos ostatnio pech Cie przesladuje, jak nie punkty to kapeć... :thumbdown:

taa... zastanawiam się co jeszcze.. :wallbash:

Opublikowano

(...)

a tak to 18 pkt i 1000 zł mandatu :kwasny: :kwasny:

Pewnie za niewinność tyle dostałeś?

tak mi powiedzieli

1. wyprzedzanie na podwójnej ciągłej

2 znak zakazu wyprzedzania

3. Prędkość o 40 km za dużo

4. wyprzedzanie na skrzyżowaniu

kłuciłem się z nimi tylko o prędkość bo jechałem za maluchem a on się wlókł jak ślimak, skoro oni mówili że przekroczyłem o 40 a max było 50 na godzine to wychodzi że jechałem 90 w co wątbię a mieżyli suszarką według mnie to maluch nie jechał 90 :blink: następna rzecz to wyprzedzanie na skrzyżowaniu jakie tam jest skrzyżowanie po obu stronach wjazd na polną droge :wallbash: ale po ptokach

Opublikowano

Masz CB ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.