Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdybym miał wolną gotówke na Valentine też bym sie nie przejmował.. Tymczasem szukam czegoś tańszego..

Np. Whistler PRO68 http://www.allegro.pl/item812000620_antyradar_whistler_pro68_radary_pop_2_lata_gw.html

whistler 948 http://www.allegro.pl/item817674384_okazja_super_antyradar_whistler_948_euro_kurier_0z.html

Łukasz moze się wypowiesz na temat tych anty ?

Mam być szczery czy kłamać ?

Kuźwa musze zabrać bratu na pare dni i faktycznie zobaczyc jak to działa.

A co ma ciekawego ?

Właśnie mam to samo.. Niewiem jak to jest z działaniem owych instrumentów. A wydać 600zl na coś co niedziała..

Łukasz Valentine wylapuje laser?

Wyłapuje, ale co z tego, jak w 90% przypadkach jest tak:

sygnał z lasera = czas schować antyradar i przygotować się na mandat/rozmowę z Panem Policjantem :wink4:

a te jammery całe to co dają?

Hehe :naughty: :naughty: :naughty:

Urządzenie rzczywiście zmniejsza prędkość wskazywaną przez radar policyjny o wartość nastawioną - można też dodawać prędkość. Jest małe i wielopasmowe , a wiec wiedza waszych redaktorów o najnowszych jammerach jest niska. Mogę wyporzyczyć redakcji ten jammer do testów.

cytat z forum http://www.auto-swiat.pl/asforum/forum,pt19288_Prawdziwe-jammery-.aspx

Pewnie mowa o oxon - jak to ktoś kupi to osobiście przy pierwszym otrzymanym zdjęciu zrobię z niego niezłą szyderę :kox:

Tutaj masz filmik jak to COŚ, na co ludzie się nabierają działa:

http://www.antyradary.net/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=25&Itemid=60

Są też anty od 150zl.. Ale szczerze mówiąc niewiem czy to wogole na coś działa..

Takie to się nadają na drzwi do lasu :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdybym miał wolną gotówke na Valentine też bym sie nie przejmował.. Tymczasem szukam czegoś tańszego..

Np. Whistler PRO68 http://www.allegro.pl/item812000620_antyradar_whistler_pro68_radary_pop_2_lata_gw.html

whistler 948 http://www.allegro.pl/item817674384_okazja_super_antyradar_whistler_948_euro_kurier_0z.html

Łukasz moze się wypowiesz na temat tych anty ?

Mam być szczery czy kłamać ?

Szczery.. :naughty: Domyślam się co powiesz.. Ale mi chodzi głownie o pieprzone puchy - takie jak ta co mi foto zrobiła.. Zamiast płacic patałachom za byle fotke ( a ładniejszą i w kolorze to sam mogę sobie zrobić - napewno bedzie tańsza) to wole zapłacić raz za anty i miec z głowy.. [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 15:34_________________________________________________

Wyłapuje, ale co z tego, jak w 90% przypadkach jest tak:

sygnał z lasera = czas schować antyradar i przygotować się na mandat/rozmowę z Panem Policjantem :wink4:

Ale w połączeniu z CB to już można działać..

Opublikowano

A co ma ciekawego ?

Jakiś escort za 2,5 kilo

Opublikowano

I że tak zapytam chowałeś go jakos specjalnie?

gdzieś widziałem foto jak koleś miał to wbudowane w popielniczkę a w grillu jakiś czujnik. nie mogę teraz tego znaleźć

Opublikowano

Szczery.. :naughty: Domyślam się co powiesz.. Ale mi chodzi głownie o pieprzone puchy - takie jak ta co mi foto zrobiła.. Zamiast płacic patałachom za byle fotke ( a ładniejszą i w kolorze to sam mogę sobie zrobić - napewno bedzie tańsza) to wole zapłacić raz za anty i miec z głowy..

Właśnie :tongue4:

Ta pucha, z której dostałeś fotkę jest najłatwiej wykrywalną puchą (pasmo K). Prawie każdy AR to wykryje, ale jeden ze 100m, a drugi z 300m, a V1 nawet z ponad 1km. Chodzi o to, że te pudła stacjonarne są przeważnie puste i ryzyko jest małe - Ty miałeś niefart, bo trafiłeś na Manowo, a tam jest ostra sieczka. Kupując AR trzeba wziąć pod uwagę przenośne AR, a to do wykrycia jest gorsze poza tym samym, co Ty dostałeś fotkę, z tymże w wersji przenośnej. Przenośne są groźne, bo są przeważnie innych firm - masz to na zdjęciach. Pasmo Ka jest najtrudniejsze do dobrego wykrycia czyli takiego, że masz czas na reakcję, a nie AR brzęczy w momencie przecięcia wiązki. I tutaj pojawia się problem. Tak samo jest z nowymi Iskrami - niewiele AR za <1000 zł wykrywa Iskrę, a to chyba na tą chwilę nowa i dość popularna suszarka.

Jakiś escort za 2,5 kilo

Domyślam się który - fajna zabawka.

gdzieś widziałem foto jak koleś miał to wbudowane w popielniczkę a w grillu jakiś czujnik. nie mogę teraz tego znaleźć

Tzw. AR rozdzielny :wink4:

Opublikowano

Zobaczymy.. Nie mam w tej chwili 2k by wywalić na V1. A napewno by sie przydała..

Opublikowano

ale OT walicie , nuda jak c**j :thumbdown:

Opublikowano

Marek?! :shocked:

Ty tutaj?! :kox:

Opublikowano

Marek?! :shocked:

Ty tutaj?! :kox:

Bo TAM go nie chcą..

Opublikowano

Marek?! :shocked:

Ty tutaj?! :kox:

Bo TAM go nie chcą..

Nie! Tam to on z nuuudy zdycha... :wink4:

Opublikowano

Marek?! :shocked:

Ty tutaj?! :kox:

Bo TAM go nie chcą..

Nie! Tam to on z nuuudy zdycha... :wink4:

Tu się można nieźle pośmiać :decayed:, a zarazem zajrzeć jak do Playboya :naughty:

Opublikowano

znacie ten warsztat? - http://www.bokserska.com.pl/

muszę gdzies wymienic koncówkę drążka i zbieżność zrobić a to mam w miarę koło pracy

ok już nie ważne. mają ceny z kosmosu - wymiana 80pln, ustawienie 130.

znacie coś taniej?

Opublikowano

Aleeeee zastój !!! :confused4:

Co się z wami dzieje?! :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 18:41_________________________________________________Audi e-tron - najnowszy wyczynowiec Audi

0011564.jpg

czerwony znowu w modzie :tongue4:

Opublikowano

top gear nowy...[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:36_________________________________________________i audi r8[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:36_________________________________________________kutfa :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

http://www.220.ro/5979YAGxw8/Jos-Textila

Opublikowano

Kowal zadzwon tutaj

Maciek 694 679 252

Koles od nas z forum

ja u niego serwisuje swoja audi :)

znajduje sie niedaleko Marymontu a dokladniej ulica Gdanska 25

Opublikowano

Kowal zadzwon tutaj

Maciek 694 679 252

Koles od nas z forum

ja u niego serwisuje swoja audi :)

znajduje sie niedaleko Marymontu a dokladniej ulica Gdanska 25

2 lata pracowałem pod 27 i nie widziałem tam miejsca gdzie można naprawić samochód.

Opublikowano

top gear nowy...

O..trza doleciec do kiosku :decayed:

Odnośnie foto skrzynek to mi przysłali jeszcze raz list, że mam do wyboru :

- Wskazac sprawcę wykroczenia - 200 zł i 0 pkt.

- Przyznac się i otrzymac 200 zł i 2 pkt :polew:

Zadzwoniłem do tej przemiłej pani w uroczej wsi zwanej Kobylnicą i powiedziałem co mi leży na wątrobie..Pani przeprosiła za pomyłkę...50 zł i 2 pkt :wink4:

Opublikowano

top gear nowy...

O..trza doleciec do kiosku :decayed:

Odnośnie foto skrzynek to mi przysłali jeszcze raz list, że mam do wyboru :

- Wskazac sprawcę wykroczenia - 200 zł i 0 pkt.

- Przyznac się i otrzymac 200 zł i 2 pkt :polew:

Zadzwoniłem do tej przemiłej pani w uroczej wsi zwanej Kobylnicą i powiedziałem co mi leży na wątrobie..Pani przeprosiła za pomyłkę...50 zł i 2 pkt :wink4:

dobre dobre

ale nie gazeta.

Top Gear - [14x01] - 2009.11.15 [720p x264 by FoV]

Top Gear - [14x02] - 2009.11.22 [720p x264 by FoV]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.