Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopy wiecie gdzie w Wawie lub okolicach dobrze i tanio wypiaskują mi felgi wyprostują i wypolerują ? :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Specnaz sie to nazywa DANMAR czy cos w ten desen :)

Generalnie wyglada to jak zaklad pana miecia :P ale kolega godny polecenia

ma calkiem rozsadne ceny :)

Opublikowano

Chłopy wiecie gdzie w Wawie lub okolicach dobrze i tanio wypiaskują mi felgi wyprostują i wypolerują ? :mysli:

Słono będzie :decayed:

Piaskowanie i później polerowanie ? :decayed:

Polerka to zależy od wzoru i rozmiaru.. 17 to ok 100 zł / szt

Właśnie..ja mam w chooj polerowania a zabrałem się za remont nowego pędzidła na wiosne :kox::kwasny:

Opublikowano
czerwony znowu w modzie tongue4

zawsze był :naughty:

Opublikowano

franio znowu widzialem cie "na mom terenie"

:kox: kapłoki :)

Opublikowano

niestety kapłoki i to nędzne, a już nad 17 zimowymi się zastanawiałem :gwizdanie:

, to już należałoby mi jakieś wpisowe uiścic :polew:

Opublikowano

na dobranoc, chyba nie za młoda :naughty:

20b65c700ffca737m.jpg

b921af81198c53e0m.jpg

Opublikowano

Chłopy wiecie gdzie w Wawie lub okolicach dobrze i tanio wypiaskują mi felgi wyprostują i wypolerują ? :mysli:

Słono będzie :decayed:

Piaskowanie i później polerowanie ? :decayed:

Polerka to zależy od wzoru i rozmiaru.. 17 to ok 100 zł / szt

Właśnie..ja mam w chooj polerowania a zabrałem się za remont nowego pędzidła na wiosne :kox::kwasny:

Ragga a masz jakiś namiar na coś dobrego i taniego w ok w-wy ?

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

eech :kwasny:

Yo Boobies

XIX wiek, wielka posiadłość, lord posuwa swoją żonę, a nad łóżkiem stoi służący i wachluje wachlarzem.

Lord stara się jak może, z całej siły, a żona nic, leży jak ta kłoda i ani nie jęknie.

Lord przerywa, patrzy na służącego i mówi:

- Zamieniamy się!

- Ależ lordzie, jak to? - pyta sługa.

- Zamieniamy się i już! - jeszcze gniewniej wrzeszczy lord.

Teraz lord wachluje, a służący posuwa żonę lorda. Ta wrzeszczy, krzyczy, wije się, jeden orgazm, drugi, trzeci... Po chwili lord się wydziera:

- Widzisz k**wa?! I tak masz wachlować!

Opublikowano

Chłopy wiecie gdzie w Wawie lub okolicach dobrze i tanio wypiaskują mi felgi wyprostują i wypolerują ? :mysli:

Musti bydlaku , nie musisz mi piaskować felg , ja je chętnie przygarne w takim stanie , w jakim są teraz :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

joł bjaczysy :)

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

:hi:

joł bjaczysy :)

Siema cycuchy obwisłe :hi:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 08:26_________________________________________________smycze_foto01.jpgsmycz3_04.jpgsmycz3_03.jpg

Opublikowano

Ragga a masz jakiś namiar na coś dobrego i taniego w ok w-wy ?

Albo dobre albo tanie :decayed:

Ten numer dostałem od Poźka kiedyś 668097906 Tylko jak dzwoniłem do dopiero za 2-3 miesiące mili terminy na polerkę :wink4:

Tak w ogóle to :hi: pipczakosy :tongue4:

Opublikowano

[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 09:10_________________________________________________Piknie...

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,7285581,Sensacyjny_nabytek_z_Brazylii.html

Jeśli masz na mysli to Audi RS6 ABT Power to ja chcę takie pod choinkę :evil::naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.