Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to miałeś szczęście :naughty:

nie ukrywam pofarciło się :wink4:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiem wam ze niezle czyta sie ten watek :decayed:

Czytałeś od początku ? :decayed::naughty:

Opublikowano

Powiem wam ze niezle czyta sie ten watek :decayed:

Czytałeś od początku ? :decayed::naughty:

:polew:

pewnie jest już gdzieś przy pięćdziesiątej stronie :kox:

Opublikowano

czekam jak się 6 skasuje :evil:

powiem Ci ze z dyszką też się mało komfortowo jeździ :kwasny: a wczoraj o mały włos i trafił bym oczko :wallbash:

Ty non stop masz o mały włos i na CB latasz :decayed:

Opublikowano

Powiem wam ze niezle czyta sie ten watek :decayed:

Czytałeś od początku ? :decayed::naughty:

nie tak od kilku dni czytam zeby sie posmiac :naughty: Bo czy sie odpali pierwsza czy ostatnia strone to i tak sa d*py :decayed:

Edit: Na spotach vag`i macie? Bo fis mam po niemiecku a Fly powiedział ze vagiem można zmienić na english :cool1:

Opublikowano

kokok czyżby chodziło Ci o mój telefon o 23? nie sądzilismy ze śpisz i chcielismy wypić Twoje zdrówko, żebyś szybko doszedł do świata żywych. Jak obudzilem to wybacz.

jakbys zgadl,i bardzo mi milo tylko trzeba bylo do tego jeszcze ruszyc troche glowa,zreszta to nie temat na forum,wyjasnie ci to jak wyzdrowieje

Opublikowano

:hi:

A powiedzcie jak to jest. Z nowym rokiem wszystkie otrzymane pkt się zerują czy trzeba czekać pełny rok od popełnionego wykroczenia?

Opublikowano

:hi:

A powiedzcie jak to jest. Z nowym rokiem wszystkie otrzymane pkt się zerują czy trzeba czekać pełny rok od popełnionego wykroczenia?

punkty "kasują" się 12 miesięcy po ich otrzymaniu.[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 16:31_________________________________________________

łącznie 16.. :angry:

pociesze cie , mam w tej chwili 17 , a zdarzyło mi sie jeździć przez 3 miesiące mając na koncie 23pkt. :wink4:

więc nie łam sie :kox:

spoko to nie pierwszy raz jak mam 16 :kox: czekam jak się 6 skasuje :evil:

ale jak 6 :mysli:.idziesz na jakiś kurs? :decayed:

A tak wogle bry.. Wszystkim :hi:

zaraz będzie 12 miesięcy jak dostałem 6 ;)

Opublikowano

nie tak od kilku dni czytam zeby sie posmiac :naughty: Bo czy sie odpali pierwsza czy ostatnia strone to i tak sa d*py :decayed

W końcu ktoś docenił Nasz trud :decayed::kox: :kox:

Na spotach vag`i macie? Bo fis mam po niemiecku a Fly powiedział ze vagiem można zmienić na english :cool1

Adacneo chętnie Ci pomoże :naughty:

Kurde..Czy ktoś wie co się dzieje z Sulim ?? :shocked::)

Opublikowano

:hi:

A powiedzcie jak to jest. Z nowym rokiem wszystkie otrzymane pkt się zerują czy trzeba czekać pełny rok od popełnionego wykroczenia?

punkty "kasują" się 12 miesięcy po ich otrzymaniu.[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 16:31_________________________________________________

łącznie 16.. :angry:

pociesze cie , mam w tej chwili 17 , a zdarzyło mi sie jeździć przez 3 miesiące mając na koncie 23pkt. :wink4:

więc nie łam sie :kox:

spoko to nie pierwszy raz jak mam 16 :kox: czekam jak się 6 skasuje :evil:

ale jak 6 :mysli:.idziesz na jakiś kurs? :decayed:

A tak wogle bry.. Wszystkim :hi:

zaraz będzie 12 miesięcy jak dostałem 6 ;)

ale z tego co pamiętam to rok musi upłynąć od ostatniego wykroczenia aby punkty się skasowały :mysli:

Opublikowano

ale z tego co pamiętam to rok musi upłynąć od ostatniego wykroczenia aby punkty się skasowały :mysli:

http://www.motofakty.pl/artykul/dodawanie_punktow.html

dobra dawać d*py bo się offtopic zrobił :kox:

Opublikowano

3.0 TFSI ??

Tdi ? :naughty:

Opublikowano

3.0 TFSI ??

Tdi ? :naughty:

5.0 V10 Tdi ?? :gwizdanie:

Opublikowano

malik[/b][/color] co teraz bedzie ?? 3.0 TFSI ??

fabia

Opublikowano

oktavian :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kurde..Czy ktoś wie co się dzieje z Sulim ?? :shocked::)

Suli jest za***any robotą i trochę chorował. Jakiś czas temu poesemesowaliśmy deczko :decayed:

w ogóle to :siema: opierdalacze

Opublikowano

oktavian :kox:

SuperB :naughty:

Suli jest za***any robotą i trochę chorował. Jakiś czas temu poesemesowaliśmy deczko :decayed:

Kurde..to aż tak żeby nie pospamowac w najlepszym forumowym temacie na świecie :decayed:

w ogóle to :siema: opierdalacze

Siemasz pracowniku miesiąca :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.