Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

To jest własnie najgorsze ze trzeba wstać wcześnie :P No lepiej chyba na miejscu sie ustawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jak bedzie mi sie chciało startować to będe gdzies 8/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz startuj :-)..zareklamujesz fure :) a my będziemy trzymać kciuki i krzyczeć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOże się ustawimy tam gdzie zawsze i pojedziemy razem na lotnisko

adamooo dla mnie moze być, pod warunkiem, że nie będzie lało :twisted:

daj znać do niedzieli wieczora czy spotkamy sie na torwarzez i stamtąd rura na bemowo czy widzimy się na lotnisku :?:

jakby co to mamy do siebie telefony, nie ma problemu zdzwonić sie na miejscu :wink:

trzeba dopingować naszych ścigantów :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pojechałem :neutral:

Pozdrowienie z Tomaszowa mazowieckiego chłopaki i powodzenia!

Ja niestetyy wczroaj w nocy dowiedziałem się że mam koniecznie dziś spotkać się tu z klientem, jak zdążę to przyjadę na końcówkę. POZIEK I ONO powodzenia, strasznie mi żal, że nie mogę być z wami chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo byłem jechałem zrobiłem 15,5 jak na serie to jestem zadowolony :)Fajnie było bryki super , najbardziej podobał mi sie Typhoon z VTG taki kolos a 9 sek wykręcił ...kosmos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie do Wawki wróciłem :(, jeszcze omały włos a bym konkret mandacik dostał . Treaz już chyba nei ma po co jechać? Powiedz ono w skrócie jak było? Padł rekordzik jakiś?

Jak poszło Poźkowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było spoko , teraz to juz leje jak cholera to kicha. Do czasu jak byłem evo zrobiło nowy rekord Polski 9.75 jakos tak ,Subarka ta co rok temu super jechala miala cos nie tak z zawiasami czy lakami bo podskakiwała jak kangur na starcie.Poziek nie jechał bo coś miał z turbiną nie chalo.Generalnie bylo git , po modzie napewno zrobie 14 mam nadzieje ze jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro to raczej nie bede ale jeszcze zobacze , Poziek coś mówił że nie pompuje od 5 tyś , jak bedzie sam powie bo coś przekręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bartte, że nie mogłeś wpaść :sad:

było nieżle ale bez rewelacji, szybko nie jeżdzili :mrgreen:

był moj kolega z RS2, startował jego samochód + kierowaca ale w pojedynku z GMC z vtg, nie miał szans :evil:

kurczę dzisiejsze spotkanie to jak jutrzejszy spot było, mnie jutro nie będzie :sad:

ono wymaiatał nieżle :mrgreen: poziek tym razem tylko kibicował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOu bandziory :-) Dla Ono gratulejszyn jeszcze raz :-) hehe na starcie wciągał wszystkich nosem..zrobi program i czołówka będzie jak nic :-)..ogólnie furki jakoś nie smigały w tym sezonie,mało dziewczyek :grin: i dużo jakiś wiesniaków :razz: ..a ogólnie spoko było..Poziek dotarł troszeczke późno i mówił ze turbo jest już na wykończeniu..więc szykuje sie wymiana turbo - na jakie..poczekamy, zobaczymy :cool:

Jesli chodzi o spota jutrzejszego to nie będe bo od rana jestem w robocie..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas Ono jest dla mnie kosmiczny i wielkie gratulacja dla niego. Widać wspólne streety się przydały :)

Bartek gdybyś pojechał to wciągnąłbyś stary nawet imprezy co po 14.8, 15 jeździły co było dla nas po prostu szokiem

Już niedługo będziemy sie wspólnie zastanawiać nad turbiną dla mnie. Generalnie moja nie spełnia oczekiwań... :evil: w najmniej oczekiwanym momencie czyli przy 5200/5400rpm zmniejsza doładowanie i spada moc i moment. Dzień przed startem mierzyłem jeszcze auto na przenośnej hamowni Dyno. Chciałem się przygotować na wyścigi, wiedzieć kiedy dokładnie zmieniać biegi i do ilu ciągnąć... no i się dowiedziałem...:) szczegóły na spocie.

Adamoo wiesz może to nie prawdopodobne ale mój magik od turbin zasugerował, że jak turbo zaczyna świszczeć to zelewa się je motor-lifem Hołowczyca. I w ten sposób jeżdzi się jeszcze kilka tysięcy lajtowo. Także ja polecam. Ten sam zabieg będe robił u siebie przed wyjazdem do USA.

Bartek jutro jeżdzimy?:) :twisted: :twisted: dokatować turbine trzeba:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje chlopaki ze jakies filmy sa nagrane i w przyszly wtorek sie zobaczym w komplecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spota przyniose laptopa i plytki i jak tylko Adamoo przyniesie choć jedna płytke to wypale wam na miejscu.

Pozatym będziemy słuchać turbinki... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę na 99% :twisted:

fajnie Poziek, tylko niech adamooo się pojawi z filmikiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Adamoo się nie pojawi to my się zwalamy do niego do knajpy :twisted: :twisted: :lol::lol::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to się zdzwonimy. Tylko ciut wcześniej sugeruje wpaść, żebyście zdążyli coś pooglądać przed przyjazdem psiarni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...