Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozmawiamy o dużych puszkach.. :chytry: Mam nadzieje że się rozumiemy :decayed

No ja mam na myśli jedna aluminiowa ..litrową

http://pl.wikipedia.org/wiki/Danzka :kox:

kegs.jpg

Malina... :decayed::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jasne :th: :th: :th: :th:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 14:22 _________________________________________________

Adaho pięknie pogrążyłeś turbawke, padła podczas max ataku?

w tym sęk że nie ... wymieniłem na regenerowaną i już następnego dnia rano w drodze do pracy powiedziała mi BYE BYE

Opublikowano

no jasne :th: :th: :th: :th:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 14:22

Yyy to Panowie można by grupowy wypad zrobić :naughty:

Na stadion...

Opublikowano

piszę się :wink4:

Opublikowano

piszę się :wink4:

:th: :th: :th:

Opublikowano

:th: No więc, dzwonię do ziomka, on zawsze macza palce w organizowaniu tej imprezy, zobaczymy może jakoś więcej osób będzie się dało wprowadzić przez zaplecze :kox:

Opublikowano

:th: No więc, dzwonię do ziomka, on zawsze macza palce w organizowaniu tej imprezy, zobaczymy może jakoś więcej osób będzie się dało wprowadzić przez zaplecze :kox:

oooo rewela :th: :th:

Opublikowano

Wyluzuj :th:

Racja sam se schłodzisz :polew:

kegs.jpg

Rozmawiamy o dużych puszkach.. :chytry: Mam nadzieje że się rozumiemy :decayed:

Hmmm, to dobre jest.

Opublikowano

:th: No więc, dzwonię do ziomka, on zawsze macza palce w organizowaniu tej imprezy, zobaczymy może jakoś więcej osób będzie się dało wprowadzić przez zaplecze :kox:

oooo rewela :th: :th:

Kiedy jest ta imprezka, bo może ja też sie skuszę?

Opublikowano

W Tv reklamowali ze 10 września :wink4:

Opublikowano

W Tv reklamowali ze 10 września :wink4:

Ale ja bym radził przyjechać 6 września.. :th: :decayed:

Opublikowano

W Tv reklamowali ze 10 września :wink4:

Ale ja bym radził przyjechać 6 września.. :th: :decayed:

No na stronkach podaja 6 września , a w TV 10 :mysli:[br]Dopisany: Czerwiec 30, 2008, 03:39:11 _________________________________________________

Hmmm, to dobre jest.

To dobre by było :naughty: ..może kiedyś doczekamy sie takich klubowiczek :kox:

Opublikowano

:mysli: 6.09 to jest Sobota, 10-ty środa.. Przychylałbym się do tej soboty jednak :disgust:

Opublikowano

:mysli: 6.09 to jest Sobota, 10-ty środa.. Przychylałbym się do tej soboty jednak :disgust:

Gdzie bilety i po jile ? :decayed:

Opublikowano

Bilety On-line ;) Przyślą Ci do domu pocztą.. W zeszłym roku były po 50-150-200 ? albo 300, ale zdecydowanie najlepsze były w środkowym sektorze po 150zł. Ale nie wiem po ile są w tym roku..

Opublikowano

A o czym mowa, bo mam lenia i nie chce mi się wracać do poprzednich stron..? :decayed:

Opublikowano

A o czym mowa, bo mam lenia i nie chce mi się wracać do poprzednich stron..? :decayed:

O tych laskach na beczkach piwa ... :polew:

Opublikowano

Ano właśnie, laski to dostrzegłem, a o co dokładnie chodzi to nie wiem. Rozumiem, że w cenę biletu wchodzi też piwo?? :decayed:

Opublikowano

Sprawa jest :gwizdanie:

Czy ktos bedzie przejezdzal Radzyminska lub Krakowska + bedzie jutro na spocie + bedzie chcial dla mnie wziac cos po drodze?

Opublikowano

Bedzie przejeżdzał Krakowską + bedzie jutro na spocie + bedzie chciał coś zabrać... => PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.