Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nosfer

Czyli mowisz ..nici ze spota :tongue4:

Ja dzis ogarniałem od 7 rano nowe mieskanko . :chytry:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raggaman, mógłbym Cię prosić o zdjęcie, które masz w avatarze?, bo strasznie się mojej pannie podoba :gwizdanie:

Opublikowano

(...) strasznie się mojej pannie podoba :gwizdanie:

:shocked:

Hmmm... w "Przyjaciołach" skończylo się tak, że maly Ben miał dwie mamusie, a Ross został rozwodnikiem :polew:

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 18:23:39_________________________________________________Ostatnio ktoś wspominał, ze na lusterkach powinniśmy mieć jakieś "logo" na wzór uśmiechniętego pyska pornomangi na Subarakach.

Okazuje się, ze na Forum już ktoś podjął inicjatywę.

Tylko kto jeździ ciemną bryką ... :mysli:

auto2bymattcabbne2.jpg

Opublikowano
bo nie zalegalizuję wam gaśnic w Waszych Niuniach

o a mi sie jakos konczy waznosc bede wiedzial gdzie isc po legalizacje :hi:

Opublikowano

Nooo taki spocik to mi się podoba, ekipa w końcu ruszyła d*py.

Wici, Lukas dlaczego waszych zakazanych nie widziałem??

Opublikowano

ragga No ze spota nici tym razem :thumbdown: A mieszkano ogarniaj, bo trzeba będzie gdzieś tą Danzkę pod nowe gniazdko wypić :naughty: :gwizdanie: A jak skończymy to pójdziemy poszerzać garaż :chytry: :th:

Opublikowano

Nooo taki spocik to mi się podoba, ekipa w końcu ruszyła d*py.

Wici, Lukas dlaczego waszych zakazanych nie widziałem??

chłopaki byli u mnie na lunchu :cool1: usprawiedliwienie napisałem w dzienniczkach :evil::kox:

Opublikowano

Kilowanie było spoko ogólnie mówiąc szyli równo a przejażdżka S4 Norbiego to poemat ten samochód lepiej ciągnie od RS4 B5 którym jezdziłem :kox: .Bardzo spoko furka naprawde :th:

Opublikowano

Nooo taki spocik to mi się podoba, ekipa w końcu ruszyła d*py.

Wici, Lukas dlaczego waszych zakazanych nie widziałem??

chłopaki byli u mnie na lunchu :cool1: usprawiedliwienie napisałem w dzienniczkach :evil::kox:

dokładnie za tydzien pokaze usprawiedliwienie :decayed:

Opublikowano

podobno na spocie były niezłe "świniki" :mysli:

neiudbt4.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

T-żółw, zajmuję tę po prawo - jest miodzio. :naughty:

Tosik, uduszę cholera jasna, zepsułeś mi auto. :decayed: Ja poproszę znów te same błędy, które miałem, bo w kuchence palniki gasną! :wallbash:Franiu, a u Ciebie jak po VAGowaniu??

Opublikowano

Tosik, uduszę cholera jasna, zepsułeś mi auto. :decayed: Ja poproszę znów te same błędy, które miałem, bo w kuchence palniki gasną! :wallbash:Franiu, a u Ciebie jak po VAGowaniu??

Tomek to dlaczego dałeś sobie wykasować te "pozytywne" błędy ??? :mysli: ja Ci ich kiedyś nie ruszałem :gwizdanie:

Opublikowano

Tosik, uduszę cholera jasna, zepsułeś mi auto. :decayed: Ja poproszę znów te same błędy, które miałem, bo w kuchence palniki gasną! :wallbash:Franiu, a u Ciebie jak po VAGowaniu??

gasnie ci na gazie ????

Opublikowano

Krzyniek, a bo mnie zmylili. :decayed:

moskal 79, gaśnie przy przełączaniu na gaz. Musze teraz na regulacje jechać.

Opublikowano

Nooo taki spocik to mi się podoba, ekipa w końcu ruszyła d*py.

Wici, Lukas dlaczego waszych zakazanych nie widziałem??

Lukas był też na naszej klasie widziany także ma podwójne alibi :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 08:51 _________________________________________________Tomek no to musisz z Fifikiem porozmawiać tak "po swojemu" :naughty::baseball:

Opublikowano
Franiu, a u Ciebie jak po VAGowaniu??

jestem bardzo zadowolony bez zarzutu, jeszcze raz dzięki :good:

poza tym ja potrafię sobie wiele rzeczy wmówić :kox:, ale mam wrażenie jakby jeszcze lepiej się zbierał :mysli: no może nie tak jak norbiego i poźka, ale niewiele gorzej :polew:

Opublikowano

Ja chciałem tylko powiedzieć, że dopóki kolega A3 nie zacznie jeździć odpowiedzialnie to nie przewiduję wspólnych wyjazdów na kille czy inne eventy.

Bo wczoraj widziałem samobójcę który za wszelką cenę starał się dogonić swoim 110KM tdi dwie 300KM maszynki... :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Nooo taki spocik to mi się podoba, ekipa w końcu ruszyła d*py.

Wici, Lukas dlaczego waszych zakazanych nie widziałem??

No, co Ty? :shocked:

Jak to nie?

Spot byl na Grzybowskiej, 6- te piętro. Ubaw po pachy - wyszedłem o 2-giej w nocy :polew:

Opublikowano
dopóki kolega A3 nie zacznie jeździć odpowiedzialnie

trochę wyrozumiałości pół roku prawko, pierwsze auto :evil:, które "jak rozbije na przydrożnym drzewie, zostawi Ci na parkingu w Niebie" :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
dopóki kolega A3 nie zacznie jeździć odpowiedzialnie

trochę wyrozumiałości pół roku prawko, pierwsze auto :evil:, które "jak rozbije na przydrożnym drzewie, zostawi Ci na parkingu w Niebie" :kox: :gwizdanie:

ale wiesz ja nie mówię, że ja nie idę pełną piz*a przez miasto od czasu do czasu...ale to co widziałem wczoraj spowodowało, że zmoczył mi się rów między pośladkami...tyle w temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.