Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do wtorku bedziesz go wozic :) Stare to ja mam 4 :D

To dla mnie 2 sztuki...jakoś stare mi bardziej leżą...

Yo,

Ma ktos nowe ramki klubowe na sprzedaz/odstapienie?

W nastepnej turze odkupilbym :)

A ma ktoś może ze 2 naklejki klubowe? (ta płaskie, nie 3D ;) ) Płacę 200% ceny :cool1:

Zejdą po 5 myciach auta...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zejdą po 5 myciach auta...

:polew:

Opublikowano

:polew:

a Ty tu sie nie hihraj :polew:

bo dla Ciebie tez mam kubek i naklejki :acute:

Opublikowano

A ma ktoś może ze 2 naklejki klubowe? (ta płaskie, nie 3D ;) ) Płacę 200% ceny :cool1:

Zejdą po 5 myciach auta...

nie bedzie mył auta to mu nie zejdą :polew:

Opublikowano

:polew:

a Ty tu sie nie hihraj :polew:

bo dla Ciebie tez mam kubek i naklejki :acute:

:doh1:

no wlasnie sobie uswiadomilem ze tez zamowilem te naklejki ....

bede we wtorek to odbiore gadzety .... :decayed:

Opublikowano

bede we wtorek to odbiore gadzety .... :decayed:

Pojawisz się leszczyku na spocie ?????????

Trzeba będzie to gdzieś odnotować i zaprosić gości honorowych :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Yo,

Ma ktos nowe ramki klubowe na sprzedaz/odstapienie?

W nastepnej turze odkupilbym :)

A ma ktoś może ze 2 naklejki klubowe? (ta płaskie, nie 3D ;) ) Płacę 200% ceny :cool1:

To będzie jakieś 6zł.. :mysli: Hehehe.. "200% ceny" jakoś lepiej wygląda :nabijasie:..

_________________________________________________

http://www.allegro.pl/item396964527_cb_uniden_pro_520_xl_hustler_wtyk_expres.html - co powiecie na to ??

Czy może lepiej samo radio DA SIę KUPIć ZA +/- 200 zł i jakąś inna antenę ?

Opublikowano

bede we wtorek to odbiore gadzety .... :decayed

Buahahhahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak to zwykłem pisać po tego typu wpisach Spankeja...: j**any :kox::naughty:

Opublikowano

co do pro 520xl to jest ok. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 13:51 _________________________________________________nosfer tu masz za 190zł http://www.allegro.pl/item396744646_mega_okazja_cb_uniden_pro_520_xl_520xl_wtyk.html

a ja ostatnio zakupiłem zestaw z taką antenką http://www.allegro.pl/item393662075_uniden_pro_520_wilson_nowe_szybko_.html

i jest ok

Opublikowano

co do pro 520xl to jest ok. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 13:51 _________________________________________________nosfer tu masz za 190zł http://www.allegro.pl/item396744646_mega_okazja_cb_uniden_pro_520_xl_520xl_wtyk.html

a ja ostatnio zakupiłem zestaw z taką antenką http://www.allegro.pl/item393662075_uniden_pro_520_wilson_nowe_szybko_.html

i jest ok

Krzyniek No właśnie, ale 190 + przesyłka + antena z przesyłką wyjdzie mi praktycznie tyle samo co zestaw za 300.

Ale coś mi się wydaje, że między anteną Wilson a "Hustler" :naughty: to nie ma żadnej różnicy.. A radio słyszałem, że się sprawdza... To sobie chyba strzelę takie :cool1:

WILSON HUSTLER :polew:

pp-wilson1.jpgHustler_Clubwear_Sequin_145.jpg

Opublikowano

Pojawisz się leszczyku na spocie ?????????

Trzeba będzie to gdzieś odnotować i zaprosić gości honorowych :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Buahahhahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak to zwykłem pisać po tego typu wpisach Spankeja...: j**any :kox::naughty:

podjade , spuszcze lomot [podobno przyjezdzaja na spoty jakies dwa lamusy :decayed:], wypije kawke z nowego kubka ,przylepie wlepke na moj super bolid i pojade do domu ... dumny ze spelnionego obowiazku :polew:

Opublikowano

Norbi.. miałeś rację.. tym brabusem nie miał szans z esą

http://www.autokrata.pl/ogien/1747/brabus_sv12_bi-turbo_coupe/

Spox. Z eSą i tak nie miał by szans :wink4: Przynajmniej na starcie :tongue4:

Bo to nie :quattro::wink4:

BTW

Spetsnaz, pamiętaj o namiarach dla mnie na ten serwis od felg na Bemowie.

Rozmawiałem dzisiaj z gosciem, który mi to spawał alumka przez telefon :rant: Takie biedne kawałki mi wstawiał, że aż żal d*pę ściska :wallbash:

Opublikowano

Poziu o moich naklejkach pisales ze zejdą po 5 myciach? Dwa razy mylem i naklejka ma sie bardzo dobrze..., jeszcze 3 i zobaczymy :gwizdanie:

Opublikowano

spuszcze lomot

możesz spuścić :naughty: ja tam nie wnikam co gdzie i kiedy :gwizdanie:

takie klocki jak ty są tylko w gębie mocni :gwizdanie: :decayed::polew: [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 14:15 _________________________________________________

Poziu o moich naklejkach pisales ze zejdą po 5 myciach? Dwa razy mylem i naklejka ma sie bardzo dobrze..., jeszcze 3 i zobaczymy :gwizdanie:

Sławek pisałem o naklejkach 3D mcm00.[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 14:15 _________________________________________________faktycznie doczytałem, że AndiemuN chodziło o te twoje a nie 3D... sorki za nieporozumienie.

3D są szajsem dla mnie :decayed:

Opublikowano

możesz spuścić :naughty: ja tam nie wnikam co gdzie i kiedy :gwizdanie:

takie klocki jak ty są tylko w gębie mocni :gwizdanie: :decayed::polew:

pamietaj zebys we wtorek zawiazal mocno buty .... bo mozesz z nich wyskoczyc .... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziu spoko :wink4: Moje jak sie obetnie i dokładnie przyklei to bedą sie dobrze trzymać :good:

Opublikowano

pamietaj zebys we wtorek zawiazal mocno buty ....

a ty wąski załóż soczewki bo z zasady nie klepie okularników :polew::naughty:

Opublikowano

pamietaj zebys we wtorek zawiazal mocno buty ....

a ty wąski załóż soczewki bo z zasady nie klepie okularników :polew::naughty:

powiedz tylko słowo a zdejme ... tylko nie wiem w czym Ci to pomoze ..... :evil:

p.s a juz wiem ... wstyd dostac od goscia w okularach .... ale pomysl :mysli: .... jeszcze wiekszy wstyd dostac od goscia ktory nie dowidzi bez tych okularów .... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

p.s a juz wiem ... wstyd dostac od goscia w okularach .... ale pomysl :mysli: .... jeszcze wiekszy wstyd dostac od goscia ktory nie dowidzi bez tych okularów .... :nabijasie

Ty pseudoitelygencie przecież napisałem: załóż soczewki :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Co za gejzer intelektu z ciebie...leszczu :kox::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.