Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja niestety wczoraj nie dotarlem - przeprowadzka. Prosze o usprawiedliwienie :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o to widze ze jeszcze byly jakies atrakcje na spocie :shocked:

zatrzasnelam kluczyki w bagazniku :polew: :polew:

Opublikowano

Angela jeszcze raz dzięki za kubeczki i naklejki :friends:

Opublikowano

Ja niestety wczoraj nie dotarlem - przeprowadzka. Prosze o usprawiedliwienie :tongue4:

srutu tutu - nawet Boberek dojechał - szejm on ju :decayed:

Opublikowano

Ja tez niestety wczoraj nie mogłam. ;(

Opublikowano

Angela jeszcze raz dzięki za kubeczki i naklejki :friends:

Nie mi dziekuj tylko Slawkowi..... :naughty: ja je tylko przywiozlam :wink4:

Opublikowano

Angela jeszcze raz dzięki za kubeczki i naklejki :friends:

Nie mi dziekuj tylko Slawkowi..... :naughty: ja je tylko przywiozlam :wink4:

Sławkowi swoją drogą, ale Ciebie dowóz kosztował dużo nerwów :decayed:

Opublikowano

Nie mi dziekuj tylko Slawkowi..... :naughty: ja je tylko przywiozlam :wink4:

Sławkowi swoją drogą, ale Ciebie dowóz kosztował dużo nerwów :decayed:

ale nie z winy przesylki :decayed::nabijasie:

Opublikowano

przyjemnie było, jednak nie udało mi się zVAG-ować mojej A4, qrcze najpierw było problem z przewodem później ze sterownikami, mam nadzieję ża na następny spot krzyniek albo lukaszr wezma kompa

Opublikowano

klasyk jest zajebiaszczy :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

cholera jeszcze nie mam twojej przesyłki...jednak pojawiłeś się na spociku szybciej niż zapowiadałeś :wink4:

A to dziwne ... :mysli:

Jakby co, to wracając z roboty możesz do mnie do robotyy podjechać (aż tak bardzo daleko nie masz) cały materiał mam na kompie to Ci od razu wypalę. Tylko dzwoń wcześniej, bo ja strasznie mobilny jestem.[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 12:13:38_________________________________________________

o to widze ze jeszcze byly jakies atrakcje na spocie :shocked:

zatrzasnelam kluczyki w bagazniku :polew: :polew:

Angee

Jesteś dzikus :D:notworthy:

Opublikowano

zatrzasnelam kluczyki w bagazniku :polew: :polew:

Angee

Jesteś dzikus :D:notworthy:

Wiciu wczoraj to,az zbladlam na mysl o samotnej nocy w promenadzie :embarrassed::polew: :polew:

Opublikowano

Yo,

Ma ktos nowe ramki klubowe na sprzedaz/odstapienie?

W nastepnej turze odkupilbym :)

Opublikowano

Yo,

Ma ktos nowe ramki klubowe na sprzedaz/odstapienie?

W nastepnej turze odkupilbym :)

ja mam jedna stara....moge Ci oddac :decayed:

aaa i kubek mam dla Ciebie.......ciekawe jak dlugo go bede wozic w bagazniku :kox::polew:

Opublikowano

Do wtorku bedziesz go wozic :) Stare to ja mam 4 :D

Opublikowano

Yo,

Ma ktos nowe ramki klubowe na sprzedaz/odstapienie?

W nastepnej turze odkupilbym :)

A ma ktoś może ze 2 naklejki klubowe? (ta płaskie, nie 3D ;) ) Płacę 200% ceny :cool1:

Opublikowano

Do wtorku bedziesz go wozic :)

jak do wtorku to dam rade :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.