Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gotowe :hi:

To Ty to zmieniłeś czy ja, bo zrobiliśmy w tej samej minucie :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o zwrot "Odp:" na początku tematu spotów warszafskich

jaki spostrzegawczy :decayed: ja nawet tego nie zauwazylam :decayed:

a widzisz ???

Opublikowano

Ja cały czas widzę "Odp" w nagłówku :gwizdanie:

Opublikowano

Ja cały czas widzę "Odp" w nagłówku :gwizdanie:

Przecież to jedno "Odp:" musi być.

Tak jest w każdym wątku - problemem było to, że było dwa razy "Odp:" :tongue4:

Opublikowano

zna ktos moze "dobrego i taniego" blacharza-lakiernika. w warszawie lub okolicach :embarrassed:

Jedno niestety wyklucza drugie. Ale Lukaszr polecił mi całkiem niezłego przy okazji naprawy mojej wiosennej stłuczki. Niestety nie mam juz numeru w komórce. Lukaszr?

Opublikowano

Jedno niestety wyklucza drugie. Ale Lukaszr polecił mi całkiem niezłego przy okazji naprawy mojej wiosennej stłuczki. Niestety nie mam juz numeru w komórce. Lukaszr?

Chyba sobie zmienię nicka jednak bez tego "r" :nose:

Co do numeru to zadzwoń do Piotra - 604 511 849 - powiedz, że dostałeś numer od Łukasza od Audi.

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś może instrukcję obsługi do B6 po polsku? Chciałbym pożyczyć na tydzień :decayed:

Ja mam :gwizdanie: :cool1:

Będę po 21 :decayed:

Zalotna :naughty:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 11:45 _________________________________________________Kto sie ze mna spieral na spocie, ze nie bedzie RS6 w sedanie? :naughty:

http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/calkiem-nowe-audi,1161011

jednak Avant chyba fajniejszy :ok2:

Nie ma to jak 580 konne rodzinne kombi :kox:

Opublikowano

Chyba sobie zmienię nicka jednak bez tego "r" :nose:

no co Ty Lukaszuer :kox: to juz nie bedzie to samo......to er jest unikalne :naughty:

Opublikowano

no co Ty Lukaszuer :kox: to juz nie bedzie to samo......to er jest unikalne :naughty:

Jakoś tak wolę jak się do mnie mówi/pisze Łukasz :tongue4:

Opublikowano

No... przyznam rację... z d*py ten nick

Bueeeeeeeeeehehehehehe

Opublikowano

Jakoś tak wolę jak się do mnie mówi/pisze Łukasz :tongue4:

No dobrze Lukaszu...jak juz tam pan woli :wink4:

Opublikowano

No... przyznam rację... z d*py ten nick

Bueeeeeeeeeehehehehehe

Ty cziter, bo Cię zaraz łupnę ... :naughty:

No dobrze Lukaszu...jak juz tam pan woli :wink4

Ale to oficjalne ... :mysli:

Opublikowano

Ale to oficjalne ... :mysli:

haha......wcale nie Lukaszku :wink4:

Opublikowano

Chyba sobie zmienię nicka jednak bez tego "r" :nose:

:mysli: Patrząc na ostatnią tendencję powinieneś zmienić na "Śrubsztak", "Kombinerki", "Waserwaga" albo inny "Dynks".

Wichajster już zajęty :polew:

Opublikowano

Dynks by mu pasowało :mysli:

:polew:

Opublikowano

Dynks by mu pasowało :mysli:

:polew:

Jasne ... i co jeszcze :naughty:

Opublikowano

Patrz Lukaszu......mozesz wybierac... :polew:

Proponuje zrobic ankiete ............ :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Słuchajta.

Widzę, że Lukaszr nie może się zdecydować. W związku z powyższym ...

Konkurs ogłaszam!

Na propozycję nowego nicka dla LukaszaR.

Zasady:

- brak zasad odnośnie wymyślania :D

- ...

- w konkursie może brać udział każdy

- pomyśleć 3 razy, zanim dacie jakąś propozycję - to ma byc dobra zabawa, a nie obrażanie kogokolwiek

- pomysłodawca nicka, na który Lukaszr się zdecyduje zostanie nagrodzony fajnym notesem z dugopisem (chyba nawet skóra) + garścią klubowych kalendarzyków (jeszcze aktualnych :D)

- pomysłodawca nicka, na który padnie najwięcej glosów (tak, tak - bedzie też głosowanie) zostanie nagrodzony kubkiem + garścią klubowych kalendarzyków

No, to do roboty - wymyślanie trwa do ... końca tygodnia, ale termin może zostać niespodziewanie skrócony :D

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 18:26:14_________________________________________________No, ja na to osobny wątek zaraz założę ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.