Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poza tym seryjnie montowane jest w Lambo.

Lambo, Audi, Skoda - to ta sama firma. Jedno i to samo - tylko znaczek inny :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lambo, Audi, Skoda - to ta sama firma. Jedno i to samo - tylko znaczek inny :naughty

To po co przepłącać za Lambo ,,,skodziana lepsza :polew::decayed:

Opublikowano

Hehehe no osobiście wolał bym skode nie żartuje, Lambo za bardzo jest rozpoznawalne na ulicy a tego w samochodach nie lubie, lubie cichociemne tematy :kox::cool1:

Ale zaskoczyłem się faktem że w Lambo jest RNS-E

Opublikowano

Skoda to auto dla pedofili :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Skoda to auto dla pedofili :gwizdanie: :naughty:

podstarzałych pedofili :wink4:

Opublikowano

Hehehe no osobiście wolał bym skode nie żartuje, Lambo za bardzo jest rozpoznawalne na ulicy a tego w samochodach nie lubie, lubie cichociemne tematy :kox::cool1:

Ale zaskoczyłem się faktem że w Lambo jest RNS-E

bo to grupa VW

Opublikowano

Myślę, że ona nie wybrała sobie takiego wyglądu...

Opublikowano

To jest fotomontaż :gwizdanie: Widać na tych zdjęciach ślady "blur-a" i innych narzędzi.. :wink4:

Opublikowano

Myślę, że ona nie wybrała sobie takiego wyglądu...

ok , ale po kiego grzyba pokazuje sie na n-k ??? jak ja bym tak wyglądał to raczej bym tak nie robił.

jesli oczywiscie nie jest to fotomontaz , ja sie nie znam

Opublikowano

Ja tyż nie jestem w stanie rozpoznać czy to prawdziwe, a to znaczy, że dobry jest, jeśli to fotomontaż.

Opublikowano
..by było gdyby stało na felgach RS z BBS`a, a nie na tym szicie

http://webplaza.pt.lu/cpfern/customer_cars/Antti_V8_FIN.jpg

Spanky śliczne to jest to.. http://www.garaget.org/?car=98434&image=923040 :naughty:

[br]Dopisany: 11 Sierpień 2008, 12:39 _________________________________________________

Hehehe no osobiście wolał bym skode nie żartuje, Lambo za bardzo jest rozpoznawalne na ulicy a tego w samochodach nie lubie, lubie cichociemne tematy :kox::cool1:

Ale zaskoczyłem się faktem że w Lambo jest RNS-E

bo to grupa VW

dokładnie to Audi AG od 1998

Opublikowano

Czy mógłby ktoś na jutrzejszy spot zabrać jakiś specyfik do usuwania smoły z lakieru?

Kapnęli mi na maskę jakąś żywicę :wallbash:, po dobroci zejść nie chcę a jak zacznę skrobać ... :no:

Opublikowano

Czy mógłby ktoś na jutrzejszy spot zabrać jakiś specyfik do usuwania smoły z lakieru?

Kapnęli mi na maskę jakąś żywicę :wallbash:, po dobroci zejść nie chcę a jak zacznę skrobać ... :no:

kto Ci kapnął? może to nie żywica tylko jakieś zmazy nocne :naughty:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Czy mógłby ktoś na jutrzejszy spot zabrać jakiś specyfik do usuwania smoły z lakieru?

Kapnęli mi na maskę jakąś żywicę :wallbash:, po dobroci zejść nie chcę a jak zacznę skrobać ... :no:

kto Ci kapnął? może to nie żywica tylko jakieś zmazy nocne :naughty:

spał na masce ???????????

Opublikowano

Czy mógłby ktoś na jutrzejszy spot zabrać jakiś specyfik do usuwania smoły z lakieru?

Kapnęli mi na maskę jakąś żywicę :wallbash:, po dobroci zejść nie chcę a jak zacznę skrobać ... :no:

kto Ci kapnął? może to nie żywica tylko jakieś zmazy nocne :naughty:

Powiem tak: :ssij::foch::nabijasie: :laghing2: :wink4:

---------

Na Mazowszu co siódma stacja oszukuje na paliwie: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33207,5575373,Stacje_benzynowe_sprzedaja_paliwa_niskiej_jakosci.html

Fajnie, qrfa, fajnie :evil::wallbash::thumbdown:

Opublikowano

Andy.. nawet przez myśl mi nie przeszło że to Twoje :gwizdanie:

a tak na serio, to jedź do najbliższego marketa i kup specyfik. Jest też w formie jednorazowych ściereczek po około 4pln

http://www.allegro.pl/item412891584_sonax_usuwa_zywice_i_organiczne_zabrudzenia_390.html

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś może instrukcję obsługi do B6 po polsku? Chciałbym pożyczyć na tydzień :decayed:

Na spocie mogę być tak po 21 dopiero :disgust: także jakby ktoś był tak uprzejmy i poczekał, albo przekazał komuś kto zostanie dłużej, to będę dźwięczny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.