Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

malik, to zdjęcie w avatarku sam robiłeś?? :naughty:

avatar_547.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeśli był w Japonii to całkiem możliwe.. :kox:

Opublikowano

mały komplement i takie poruszenie, no proszę was :)

musisz sie przyzwyczaic....tu jest tak zawsze :decayed:

tak byłem wiśniową A4 B5,

patrząc na zdjęcia w podpisie była to koleżanka angela :tongue4:

No pewnie to bylam ja :decayed: widzialam ta wisniowa :a4fan: jak wyjezdzalam......

Opublikowano

malik, to zdjęcie w avatarku sam robiłeś?? :naughty:

Heh... niestety nie :disgust: Ale Bosssssskie co? :decayed:

gallery-57929652.jpg?imgmax=640

Opublikowano

malik, to zdjęcie w avatarku sam robiłeś?? :naughty:

Heh... niestety nie :disgust: Ale Bosssssskie co? :decayed:

gallery-57929652.jpg?imgmax=640

Eeee, pozowane :polew:

Jak mogła pedałować z blokadą w szprychach? :nabijasie:

Opublikowano

malik, to zdjęcie w avatarku sam robiłeś?? :naughty:

Heh... niestety nie :disgust: Ale Bosssssskie co? :decayed:

gallery-57929652.jpg?imgmax=640

dzieki ... wkoncu nie musze mrużyć oczu .... :nabijasie:

Opublikowano

Szkoda że nie ma w jeszcze większej rozdzielczości :kwasny:

Opublikowano

malik, Ty to umiesz budować napięcie - Twój podpis wzbudza respekt. :thankyou2:

Opublikowano

malik, to zdjęcie w avatarku sam robiłeś?? :naughty:

avatar_547.jpg

Nie on robił, tylko ponoć jemu zrobili

A Wy zboczuchy się ślinicie :polew:

Opublikowano

tomek , bardzo ładnie to ująłes. nie wiem czemu Suli tas słodzi , przeciez Angela nie prowadzi stacji benzynowej a tym bardziej nie posiada pola naftowego.....czy sie mylę ??? :polew: :polew: Angie prosimy o wypowiedz w tym temacie nasz ty (jaki jest rodzaj żeński od "szejk naftowy") :polew:

Kochani :!: Ja tylko stwierdziłem fakt :tongue4::wink4:

Opublikowano

malik, to zdjęcie w avatarku sam robiłeś?? :naughty:

avatar_547.jpg

Nie on robił, tylko ponoć jemu zrobili

A Wy zboczuchy się ślinicie :polew:

na mój gust to jest zdecydowanie za szerokie siodełko jak dla niej :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

malik, to zdjęcie w avatarku sam robiłeś?? :naughty:

avatar_547.jpg

Nie on robił, tylko ponoć jemu zrobili

A Wy zboczuchy się ślinicie :polew:

A gdzie mu sie torba podwinęła ????

Opublikowano

Patrz wypowiedź Poźka wyżej :polew:

Opublikowano

To to jest torba ?????

Opublikowano

Duże siodełko ja zasłania :D

Opublikowano

ojeja , juz myślałem ze "to" jest torba

Opublikowano

Znalezione na Bash'u

Poległem :polew: :polew: :polew:

<Pastetto> Pracuje na stacji benzynowej na noce. Zaczalem zmiane,nuda jak (...). Nagle wchodzi koles w czarnym garniturze,czarna koszula, laczki, z neseserem w rece. Bierze jakies wino i zastanawia sie nad wyborem prezerwatyw.Bierze Durexy Extra Safe,podchodzi do kasy w milczeniu, wyciaga stowke, kadzie na ladzie. Daje mu reszte, a tu nagle wpada taka siedemnastka i wola:

"Prosze ksiedza jeszcze chipsy"

<Pastetto> 3 godziny z szoku wychodzilem...

Opublikowano

Znalezione na Bash'u

Poległem :polew: :polew: :polew:

<Pastetto> Pracuje na stacji benzynowej na noce. Zaczalem zmiane,nuda jak (...). Nagle wchodzi koles w czarnym garniturze,czarna koszula, laczki, z neseserem w rece. Bierze jakies wino i zastanawia sie nad wyborem prezerwatyw.Bierze Durexy Extra Safe,podchodzi do kasy w milczeniu, wyciaga stowke, kadzie na ladzie. Daje mu reszte, a tu nagle wpada taka siedemnastka i wola:

"Prosze ksiedza jeszcze chipsy"

<Pastetto> 3 godziny z szoku wychodzilem...

Z życia Wicia wzięte :kox:

Opublikowano

Mam pytanko

Czy ktoś z grupy Warszawskiej może zabrać mojego Juniora do Sobieszewa.

Jadzie nas w sumie 5 sztuk.

Więc byłoby mi trochę luźniej :)

Nie ma 5,10,15 lat. Nie jest upierdliwy. Nie rzyga w czasie jazdy :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Nawet zaliczył ze mną trzy spoty.

Lubi :drinks:

No i jasne jest pełnoletni :polew:

Tak więc jak by się ktoś zlitował to będę mocno wdzięczny i jasne rozliczę się

Dawaj go na pokład+ http://www.frisco.pl/product,HUGGIES_Classic_5_Pieluszki_11_22_kg_60_szt__5029053529332 :decayed:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 20:35 _________________________________________________Malikusie cużesz :decayed: za czarna mamba się tam u Ciebie czai? piiiięęęękna
Opublikowano

Malikusie cużesz :decayed: za czarna mamba się tam u Ciebie czai? piiiięęęękna

Nie chcę na razie nic zapeszać. W przyszły czwartek będę miał więcej fotek to się pochwalę :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.