Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

już robiee liste potrzebnych gratów :)

Dziwie sie, że jeszcze jej nie masz i że to nie twoje auto :wink4::decayed:

ależ Ci się żarcik zaostrzył :kox: chyba nie chcesz żeby następnym razem coś Ci wpadło do zupy ? :evil:

od mojego jedzenia to trzymaj się z daleka, wole jak siedzisz na przeciwko mnie kiedy jem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

dzieki :) mam nadzieje ze jakos trafie :wink4: oblukalem trase i stwierdzilem aby dojechac od Wilanowskiej to bedzie luzik :cool1:

Pewnie nie będzie wielu osób :( bo będzie to tydzień wyjazdowy na zlot letni i wielu spotowiczów już będzie na miejscu w Sobieszewie, a część jeszcze będzie tego dnia wyjeżdżać.

W każdym razie serdecznie zapraszamy.

nawet jesli bedzie malo osob to mysle ze atmosfera bedzie :good: i bede mogl zobaczyc jak wygladaja Warszawskie spociki :wink4::kox: a kolezanka pewnie tez wybiera sie na ten letni zlocik :wink4: a ten letni spocik to daleko od Wawy :mysli: rzadko jestem w mazowieckim wiec mysle ze jak czas by mi pozwolil to bym tez sie tam wybral i poznal kilku klubowiczow :decayed::drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko wiem o tym letnim spociku :wink4: musze chyba wiecej czytac zeby nie zadawac pozniej glupich pytan :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

buahaha, przepraszam :>

Mihaóek nie przesadzaj ... buahahaha ... przepraszam :polew:

buhahah :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram ostatnio gazetę , przeglądam , patrzę i oczom nie wierzę :shocked: Na dole strony pod jakimś opisem Skody Scout ta q r w a tomboy :baseball: Czyżby wrócił z Irlandii , dorobił się kasy i ma zamiar ją oddać tym od których napożyczał i spier..... :kwasny:

dsc00201ad3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole strony pod jakimś opisem Skody Scout ta q r w a tomboy :baseball: Czyżby wrócił z Irlandii , dorobił się kasy i ma zamiar ją oddać tym od których napożyczał i spier..... :kwasny

Ja tam nie czaje kolesia ..przeskrobał coś ? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale burza :confused4: ;([br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:07 _________________________________________________a samoloty to nad wawą kołowały tak że u mnie było widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale burza

Jest ostro, wziąłem komórkę za balkon i akurat udało mi się nakręcić najmocniejsze walnięcie pioruna, które dotychczas słyszałem (mało mi komórka z ręki nie wyleciała)

http://pl.youtube.com/watch?v=4EJSltsUuN8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burza okropna.. Parę godzin temu jak sie wypogodziło miałem wziąć Audi i pojechać sobie z otwartym dachem..

w ostatniej chwili coś mnie tknęło i wziąłem ML'kę..

W Otwocku NIE MA KANALIZACJI DESZCZOWEJ!! Średnio wody na ulicy od 30 do 50cm[br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:25 _________________________________________________i niech ktoś teraz zadrwi po co komu terenówka w mieście..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr podobne u mnie były w dzień ok 12-stej, teraz już mniej ale też nieciekawie :confused4:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:44 _________________________________________________inferno albo bardziej na wschód, ps. nie byłeś może dziś cabrio w garwolcu? [br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:45 _________________________________________________ragga gadałem w dzień z wujkiem z LBN to mówił że macie 32 stopnie i ani kropli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do czasu.. Wydaje się, że burza idzie na południowy wschód :kwasny:

No własnie zaczeło dobrze wiać :naughty: Ale fajnie przynajmniej :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na Lubelszczyźnie ...cisza ...spokój :beach::JC_fan:

na lubelszczyznie zawsze jest cicho i spokojnie :decayed::beach: na zmiane pogody sie jak na razie nie zapowiada :wink4: ale dzis rano u mnie w miasteczku to byla masakra :kwasny: grzmoty,blyski i deszcz az sie balem o moja niunie zeby sie jej nic nie stalo :kox: ale na szczescie odpoczywala sobie spokojnie w garazu :tongue4:lukaszr u mnie bylo 2 razy lepiej jak u Ciebie :> mialem chec tez nagrac ale aparatu nie moglem znalezc :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inferno albo bardziej na wschód, ps. nie byłeś może dziś cabrio w garwolcu?

Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:45

Dziś Audi nie opuściło garażu, więc to na pewno nie ja :)

P.S. U nas ciągle pada i grzmi :disgust:

ok, nie widziałem z bliska dlatego pytałem. u mnie też pada, grzmi itd. idę spać bo mam już dość tej pogody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...