Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A za tydzień ktoś będzie??

mnie napewno nie bedzie :decayed:

Opublikowano

Mnie niestety nie będzie. Mam sajgon przez cały tydzień.

Opublikowano

umyje autko to Kaska sie będzie mogła poopierać :gwizdanie: :kox: :wink4

Dasz jej się oprzeć o auto ? Chyba żartujesz :polew:

tak, lubi się o mojego siwka ocierać :naughty: :gwizdanie:

Nie było mnie prze moment na forum i już wam głupoty po głowach się szwendają.

Poziu specjalnie założę jutro spodnie z jakimiś metalowymi elementami usiądę na masce siwka. :evil: :evil:

Opublikowano

hahahahha dokladnie!! Sam chce takiego mieć!! Wsadzę turbo i kompresor i nitro i napęd 4x4 z żuka!! :kox:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 14:22 _________________________________________________

Poziu specjalnie założę jutro spodnie z jakimiś metalowymi elementami usiądę na masce siwka.

zakładaj cokolwiek w czym bedzie ci wygodnie :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::tongue4:

Opublikowano

oszzzzzzzzzz kurfa :polew: :polew: :polew:

Chyba macie nieaktualne info bo już nie śmiga się strzałą ;( ;(

Nie ma już zagadki czy wyjdzie się z zakrętu czy przestrzeli go :polew::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Ja chleje piwo, bo eSa dalej w szpitalu, a bez niej nigdzie się nie ruszam,nie gole i nie myje. I tak już drugi tydzień w domu z muchami se siedze :decayed:

Opublikowano

Ja chleje piwo, bo eSa dalej w szpitalu, a bez niej nigdzie się nie ruszam,nie gole i nie myje. I tak już drugi tydzień w domu z muchami se siedze :decayed:

Na na co eSa zaniemogła?

-----

Bawił się już ktoś w podłączanie dodatkowych LCD do adaptera DVD? :mysli:

Opublikowano

Ja chleje piwo, bo eSa dalej w szpitalu, a bez niej nigdzie się nie ruszam,nie gole i nie myje. I tak już drugi tydzień w domu z muchami se siedze :decayed:

Przynajmniej obiad przylatuje do Ciebie :polew::wink4:

Co pierdło w małej ?

Opublikowano

spodnie z jakimiś metalowymi elementami usiądę na masce siwka.

To poziu zakłada maske na swojego "siwka"? Taką skórzaną z suwakiem? :shocked:

:polew:

Opublikowano

[/size]_________________________________________________

Poziu specjalnie założę jutro spodnie z jakimiś metalowymi elementami usiądę na masce siwka.

zakładaj cokolwiek w czym bedzie ci wygodnie :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::tongue4:

Jaka łaskawość z twojej strony. :tongue4:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 16:04 _________________________________________________

spodnie z jakimiś metalowymi elementami usiądę na masce siwka.

To poziu zakłada maske na swojego "siwka"? Taką skórzaną z suwakiem? :shocked:

:polew:

Zabrakło mi słów jak to przeczytałam. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jaka łaskawość z twojej strony. :tongue4

Zgrabne tyłeczki mają u mnie fory :polew:

To poziu zakłada maske na swojego "siwka"? Taką skórzaną z suwakiem? :shocked

tak, z kłódką do tego....a kluczyk będzie tylko jeden :tongue4:

Opublikowano

Jaka łaskawość z twojej strony. :tongue4

Zgrabne tyłeczki mają u mnie fory :polew:

Teraz to już w ogóle padłam z wrażenia :polew: :polew:

Opublikowano

Teraz to już w ogóle padłam z wrażenia :polew: :polew:

tylko wiesz żebyś z wrażenia ci dupka nie zaczęła tyć... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Teraz to już w ogóle padłam z wrażenia :polew: :polew:

tylko wiesz żebyś z wrażenia ci dupka nie zaczęła tyć... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak niedługo przegrasz z właścicielką tej "dupki" jak skończę autko to ci dopiero łyso bedzie :evil: :evil:

Opublikowano

Teraz to już w ogóle padłam z wrażenia :polew: :polew:

tylko wiesz żebyś z wrażenia ci dupka nie zaczęła tyć... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak niedługo przegrasz z właścicielką tej "dupki" jak skończę autko to ci dopiero łyso bedzie :evil: :evil:

buahahahhahahahahah :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

padłem :gwizdanie:

Opublikowano

Jaka łaskawość z twojej strony. :tongue4

Zgrabne tyłeczki mają u mnie fory :polew:

Teraz to już w ogóle padłam z wrażenia :polew: :polew:

Widzisz Kasia? Masz odpowiedź dlaczego powinnas zakładać tylko mini :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

eSa dostaje nowe serucho. Uznałem ,że ADR będzie odpowiedniejszy bo ją odelże o jakieś pińcet kylo :naughty:

Opublikowano

eSa dostaje nowe serucho. Uznałem ,że ADR będzie odpowiedniejszy bo ją odelże o jakieś pińcet kylo :naughty:

no i waleczki będziesz miał ostrzejsze i będzie nieźle ciungła pod koniec na finiszu :pleasantry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.