Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe czy zdazyl silnik wyłączyć zanim mułu zaciągnął. Pewnie niedługo będzie możńa kupić na allegro silnik od R8 :decayed: Okazja :kox::cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe czy zdazyl silnik wyłączyć zanim mułu zaciągnął. Pewnie niedługo będzie możńa kupić na allegro silnik od R8 :decayed: Okazja :kox::cool1:

Cale R8 bedzie do sprzedania po zalaniu woda-powód Zostawione auto z otwartymi szybami :kox::decayed:
Opublikowano

Hehehe ja wiem czy na allegro..nie wiadomo czy wypadek był w polsce. Ale tak na marginesie coś dużo się rozbija tych R8 ja już widze chyba z 7 zdjęcie R8 po konkretnym dzwonie... :gwizdanie: ciekawe czemu :gwizdanie:

Opublikowano

A3 nie dość że jest droga to jeszcze przez drogę dla rowerów przeleciał :gwizdanie:

Poź widzę że ortografię poprawiasz :decayed:

Opublikowano

Poź widzę że ortografię poprawiasz :decayed:

niektóre słowa "asz" mnie zaskakują :polew:

Opublikowano

Tak, Norbi swoja sy cztery :decayed:

Opublikowano

Aa, nie wiedziałem, bo akurat wtedy byłem na pokładzie Sy czwórki. :decayed:

Opublikowano

Tak, Norbi swoja sy cztery :decayed:

A3 chyba tez... :naughty:

Opublikowano

Tak, Norbi swoja sy cztery :decayed:

A3 chyba tez... :naughty:

A3 mknie zawsze po wawie z prędkością światła :wink4:

Opublikowano

A3 mknie zawsze po wawie z prędkością światła :wink4:

Ostatnio chciałem zrobić zdjęcie krajobrazu.. i co mi wyszło ?

ii_macadam.gif

A3 ? :wink4: - popsułeś mi zdjęcie :kox:

Opublikowano

A to nie byl Prezes wracajacy o swicie z Wisly? :naughty::kox:

Opublikowano

Ostatnio chciałem zrobić zdjęcie krajobrazu.. i co mi wyszło ?

ii_macadam.gif

EXTRA :kox: :kox:

Opublikowano

A3 mknie zawsze po wawie z prędkością światła :wink4:

Ostatnio chciałem zrobić zdjęcie krajobrazu.. i co mi wyszło ?

ii_macadam.gif

A3 ? :wink4: - popsułeś mi zdjęcie :kox:

A3 to to nie był bo napewno czarną chmurę ze swojego dajzela by zostawił :kox::naughty:

Opublikowano

Nosfer fajne są takie "zdjątka" też mam kilka :wink4:

Opublikowano

Hehehe Poziu ma racje nie było czrnej chmurki :naughty: to z pewnością Norbiasty :wink4: albo sam Poziu tylko nie chce się przyznać że mu tak szybko Audiolka lata :wink4::).

Musze zpuścić z tonu bo ostanio mnie dogonili nie oznakowaną Vectrą i było na monitorku 211km/h i 500zł i 10 punktów i mam już 15 punktów. Także trzeba zwolnić nie żartuje :cool1: .

Poziu jak będziemy jechali na TVN się kilować np Ty z Norbim albo z Kasią :wink4: to musze sie z Wami zabrać bo jak zaczne Was gonić i znowu mnie namierzą to prawka nie będzie :kox:

Opublikowano

bo jak zaczne Was gonić i znowu mnie namierzą to prawka nie będzie :kox:

Jest jakiś sposób żeby sprawdzić ile się ma pkt na koncie? :mysli::przebiegly:

Bo ostatnio miałem kilka wypraw "w Polskę" po trasach z fotoradarami i nie wiem czy któryś nie zrobił mi pamiątkowej fotki .... :angry:

Opublikowano

Z fotoradarami to nie wiem jak jest ja coś słyszałem że tylko dają kase punktów nie ale nie jestem pewny.

Na pewno możesz pójść na komendę i zapytać ja tak zrobiłem u mnie na komendzie i mi powiedzieli ile mam.

Opublikowano

Idziesz z peselem na dowolną KP

Kumpel oglądał w środę swoje zdjęcie z foto-radaru na KP

Pan Policjant proponował mu przeniesienie punktów na mamę albo żonę.

Auto służbowe więc nie wypadało.

Opublikowano

Musze zpuścić z tonu bo ostanio mnie dogonili nie oznakowaną Vectrą i było na monitorku 211km/h i 500zł i 10 punktów i mam już 15 punktów.

No to ładnie dajesz czadu.. W ile to ? rok ? :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.