Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie wiem czy będziecie się przyglądać bo ja wpadne na jeden wieczór i to na chwile jebne z 3 browary i pojade...nie dam Wam satysfakcji smiania się ze mnie przez cały weekend...trzeba coś jeszcze zostawić na spoty i nie tylko :)

Po alkoholu nie wolno prowadzić auta, bo to niebezpieczne dla życia i zdrowia innych ludzi. :angry:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po alkoholu nie wolno prowadzić auta, bo to niebezpieczne dla życia i zdrowia innych ludzi. :angry:

dokladnie :good:

Opublikowano

Ja nie jerzdże po browarach a Ty jak zawsze się zesrałeś ze strachu :polew: ja przyjade ze swoim kierowcą....

No dobrze by było jak ktoś by mi błędu poprawił łatwiej by Wam było :polew:

Opublikowano

Ja nie jerzdże po browarach a Ty jak zawsze się zesrałeś ze strachu :polew: ja przyjade ze swoim kierowcą....

No dobrze by było jak ktoś by mi błędu poprawił łatwiej by Wam było :polew:

szok :shocked:

szkoda slow...........temu przypadkowi juz nic nie pomoze :polew: :polew:

Opublikowano

Ja nie jerzdże po browarach a Ty jak zawsze się zesrałeś ze strachu :polew: ja przyjade ze swoim kierowcą....

No dobrze by było jak ktoś by mi błędu poprawił łatwiej by Wam było :polew:

Wypraszam sobie takie komentarze w stosunku do mojej osoby. Nie podoba mi sie to co napisałeś i życze sobie żebys to usunął, ale już.

Opublikowano

Po alkoholu nie jerzdże bez poniżania prosze....

Angelu Ty mi możesz tylko pomuc nikt inny :buziak:

Kasieńka sory nie bij :wink4:

Opublikowano

A3 weś jurz daj spokuj. Nikt nie hce robić ci nic złego. Po prostu mamy dobry chómor i lubimy sobie porzartować czasami :good:

Osz w morde, miałem już wyłączać komputer, a muszę jeszcze monitor wyczyścić. :polew: :polew: :polew:

Mój wniosek z dzisiejszej dyskusji: Kolega A3 na pewno działa na zlecenie malika, który cały czas wszystkich dopinguje o dobicie do 2000 stron w spotach warszawskich w tym roku...

Opublikowano

Ja nie jerzdże po browarach a Ty jak zawsze się zesrałeś ze strachu :polew: ja przyjade ze swoim kierowcą....

No dobrze by było jak ktoś by mi błędu poprawił łatwiej by Wam było :polew:

szok :shocked:

szkoda slow...........temu przypadkowi juz nic nie pomoze :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew::wallbash:

Opublikowano

Dobijemy dobijemy spokojnie....

2000 flaszek na zlocie też dobijemy :kox: czy pękasz :polew:??

warnmute.gifZgodnie doszliśmy do wniosku, że należy ci się odpoczynek od forum. Na kilka dni. Na ochłonięcie. I proszę przeproś osoby które obraziłeś dzisiaj. / Poziek

Opublikowano

A3, no ja to akurat pękam i dlatego zrezygnowałem ze zlotu w tym roku.

Opublikowano

A po chu.... rezygnowałeś ja taki mały chudy nikomu nic nie zrobie nie ma co pękać...Kasia by mi za***ała i leże :naughty: nie ma co pękać :wink4:

Opublikowano

Naprawdę uwielbiam chłopaka...ma w sobie to coś :naughty:

Opublikowano

uuu ktoś przytulił kropka :polew:

Opublikowano

Naprawdę uwielbiam chłopaka...ma w sobie to coś :naughty:

tylko sie nie zakochaj :naughty:

Opublikowano

Naprawdę uwielbiam chłopaka...ma w sobie to coś :naughty:

Może razem na zlot pojedziecie :naughty:

Opublikowano

Kurde, będę miał teraz problemy z zaśnięciem... :oops:

Opublikowano

tylko sie nie zakochaj :naughty

jak jego mi zabraknie do picia to będę o Panu Starszym z Rzeszowa pamietał :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Naprawdę uwielbiam chłopaka...ma w sobie to coś :naughty:

Tak jest uroczy i jaki grzeczny i kulturalny. :thumbdown:

Opublikowano

Pan starszy......sie urlopuje i juz trenuje :polew: :polew:

Opublikowano

A3 powiem to krótko i na temat: wczoraj napisałem Tobie na PW parę słów a propo Twojej osoby i miałeś żal za pewne rzeczy i się jakoby z nimi nie zgadzałeś.

Tym co właśnie przeczytałem tutaj potwierdziłeś wszystko to, co wczoraj Tobie napisałem.

Mamy na spotach luźną atmosferę, wszyscy lubimy się pośmiać, pożartować, podokuczać sobie, ale staramy się robić to z taktem i wyczuciem, czego jak widać Ty nie potrafisz (patrz na wulgaryzmy i rynsztokowe stwierdzenia, których używasz).

Jeżeli chcesz być akceptowany i żeby ludzie śmiali się i żartowali do Ciebie, a nie z Ciebie to zrób coś z sobą i zacznij zachowywać się normalnie. Wymagasz tego od ludzi to może najpierw zacznij od siebie.

Ciesz się, że dostałeś od Poźka tylko chwilowe UCISZENIE, bo to naprawdę się Tobie przyda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.