Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O kutwa, tego jeszcze nie widziałem. Drift... koniem... :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=V_QWUB6Cl3I

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tomku znów stare jak .... :gwizdanie:

hamulce działają ok :good:

Opublikowano

Bry :gwizdanie:

Opublikowano

Konfigurując Audi R8 można wybrać "Dodatkowy zbiornik paliwa - 90 litrów" :shocked:

Myślicie, że się przyda? :polew::decayed:

Opublikowano

Zastanawiam się gdzie taki bak się zmieści, ale jeśli faktycznie jest taka możliwość to ja bym z niej skorzystał. Nie lubię przerywać trasy na tankowanie...

Opublikowano

Hehe Tomek no nie bądź już taki wygodny, przecież konstruktorzy i tak poszli nam na rękę i tak w "bagażniku" poza plecakiem zmieści się również pokrowiec na telefon i książka.. Chociaż z drugiej strony, też się nie lubię zatrzymywać po drodze.. :mysli:

Opublikowano

Podstawowy to drobne 75 litrów :shocked:

Opublikowano

Hmm w sumie trudna decyzja bo 75 a 90 to jest troche kilo więcej...z tego co mi wiadomo do R8 można dokupić jeszcze jakieś części karoseri z karbonu, więc ja bym zrobił manewr taki że bym wzią podstawowy bak 75 L i dopłacił do karbonowych dodatków żeby samochodzik był lżejszy i przez to zawsze trońke lepiej jezdzi :naughty: . Stacji jest pod dostatkiem więc nie trzeba chyba asz takich baków :wink4: tylko zbędne kilogramy :wink4:

Opublikowano

Hehe Tomek no nie bądź już taki wygodny, przecież konstruktorzy i tak poszli nam na rękę i tak w "bagażniku" poza plecakiem zmieści się również pokrowiec na telefon i książka.. Chociaż z drugiej strony, też się nie lubię zatrzymywać po drodze.. :mysli:

Zatrzymywać się lubię, ale nie na tankowanie, bo wypada ono najczęściej wtedy, kiedy dobrze się jedzie i szkoda się zatrzymywać. :wink4:

A poza tym pomyliło mi się z RS8.. :>

Opublikowano

Konfigurując Audi R8 można wybrać "Dodatkowy zbiornik paliwa - 90 litrów" :shocked:

Myślicie, że się przyda? :polew::decayed:

jezdzac na gazie zatrzymuje sie co 250-350 kilometrow

Tutaj dodatkowe 15 litrow to pewnie ze 50-100 kilometrow wiecej

Teoretycznie po Niemieckich autostradach to pewna roznica.

Opublikowano

Kto będzie na jutrzejszym spocie? Jaka będzie frekwencja? Warto w ogóle jutro przyjeżdżać? :mysli:

Opublikowano

Kto będzie na jutrzejszym spocie? Jaka będzie frekwencja? Warto w ogóle jutro przyjeżdżać? :mysli:

kolega A3 może wpadnie

buahahahah...przepraszam...buahahahah :polew:

Opublikowano

Kto będzie na jutrzejszym spocie? Jaka będzie frekwencja? Warto w ogóle jutro przyjeżdżać? :mysli:

Ja się pewnie pojawię.

Opublikowano

buahahahah...przepraszam...buahahahah :polew:

Poziek, a co w tym śmiesznego ?

buahahahahahaha ... przepraszam :naughty::wink4:

Ja się pewnie pojawię.

Trudno, jakoś to przeżyjemy :song::nose::travolta:

Opublikowano

Trudno, jakoś to przeżyjemy :song::nose::travolta:

umyje autko to Kaska sie będzie mogła poopierać :gwizdanie: :kox::wink4:

Opublikowano

A co będę w domu siedział :dontknow::wink4:

Opublikowano

umyje autko to Kaska sie będzie mogła poopierać :gwizdanie: :kox: :wink4

Dasz jej się oprzeć o auto ? Chyba żartujesz :polew:

Opublikowano

A za tydzień ktoś będzie??

Opublikowano

umyje autko to Kaska sie będzie mogła poopierać :gwizdanie: :kox: :wink4

Dasz jej się oprzeć o auto ? Chyba żartujesz :polew:

tak, lubi się o mojego siwka ocierać :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

tak, lubi się o mojego siwka ocierać :naughty: :gwizdanie

Jakoś to pokrętnie można zrozumieć :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.