Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Suli, kurde szkoda, bo nikt do tej pory sie na nich nie przejechal, ale widocznie sie pomylili... ja bym bral uzywki od nich, bo sa pewne, a z oponami z niewiadomego zrodla moze byc roznie... Poczekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tak zupełnie z innej beczki z pytankiem do koleżanki Bryni...powiedz czy Ty byłaś kiedyś na spocie??...bo ładnie udzielasz się na forum :) a wydaje mi się że na Ciebie nie trafiłem na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zupełnie z innej beczki z pytankiem do koleżanki Bryni...powiedz czy Ty byłaś kiedyś na spocie??...bo ładnie udzielasz się na forum :) a wydaje mi się że na Ciebie nie trafiłem na spocie

Byłam na 4 może 5 spotach i u Pożka kilka razy, na lodach ,,u Żółwia". Mieszkam w Radomiu i jak jestem we wtorki w Wawie to czasem zajrzę.

Gdyby spoty były np w Jankach to bywałabym częściej, a tak do Janek lecę szybko a potem do Promenady bardzooooooooo długooooooooo

Ale chyba nie mieliśmy okazji się poznać

Spokojnie Brynia, wyobraź tylko sobie, już niedługo,

jak tylko zbudują

Trasę Salomea - Wolica,

Południową Obwodnicę Warszawy,

Trasę Olszynki Grochowskiej,

to na spociki bedzie mogła wpadać jedną chwilę :tongue4:

... razem z wnukami :polew:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 22:14 _________________________________________________Trasę Olszynki Grochowskiej,

Choć nieco może przesadziłem, tej ostatniej chyba nawet nasze wnuki nie doczekają :wallbash::thumbdown:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 22:15 _________________________________________________

Ale dobrze obejrzyj klocki, bo czasem jest tak że się urypie czujnik i pokzauje kontrolkę a klocki są jeszcze OK, więc spokojnie

Będzie co robić na najbliższym spociku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to teraz przez spory czas nie zagoszcze na spotach...ale mam nadzieje że się spotkamy Bryniu :wink4::buziak::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kolega z Lubelszczyzny moze kiedys zagoscic na Mazowieckim spociku :> i jeszcze male pytanko czy od ul.Wilanowskiej na Ostrobramska to bedzie daleko :wink4: niestety nie znam za dobrze Wawy :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie może jak może. Zapraszamy. :)

A Wilanowska nie wiem gdzie jest, więc nie podpowiem czy daleko czy nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie może jak może. Zapraszamy. :)

A Wilanowska nie wiem gdzie jest, więc nie podpowiem czy daleko czy nie..

no to super :good: jak dobrze pojdzie to w przyszlym tygodniu bede w Wawie :decayed: jak nie to po 25 powinienem byc na pewno :naughty: ktos inny mam nadzieje ze mi podpowie jak trafic na spota :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 26go będę jechał na spota, więc możemy się ustawić gdzieś w Wawie i pojechać razem. Będziemy w kontakcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 26go będę jechał na spota, więc możemy się ustawić gdzieś w Wawie i pojechać razem. Będziemy w kontakcie. :)

no to elegancko kolego jak by co to bedziemy w kontakcie bo nie wiem kiedy dokladnie mam do roboty jechac ale wstepnie to jest 25-26 wiec chcialbym przy okazji zawitac na waszym spociku :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to elegancko kolego jak by co to bedziemy w kontakcie bo nie wiem kiedy dokladnie mam do roboty jechac ale wstepnie to jest 25-26 wiec chcialbym przy okazji zawitac na waszym spociku :>

W pierwszym poście masz info dotyczące gdzie się spotykamy i jest tam link do mapki:

http://mapa.szukacz.pl/?&n=487114&e=643846&z=2m&t=WYBRANY PUNKT&pp=SPOTY WARSZAWSKIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) mam nadzieje ze jakos trafie :wink4: oblukalem trase i stwierdzilem aby dojechac od Wilanowskiej to bedzie luzik :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) mam nadzieje ze jakos trafie :wink4: oblukalem trase i stwierdzilem aby dojechac od Wilanowskiej to bedzie luzik :cool1:

Pewnie nie będzie wielu osób :( bo będzie to tydzień wyjazdowy na zlot letni i wielu spotowiczów już będzie na miejscu w Sobieszewie, a część jeszcze będzie tego dnia wyjeżdżać.

W każdym razie serdecznie zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już robiee liste potrzebnych gratów :)

Dziwie sie, że jeszcze jej nie masz i że to nie twoje auto :wink4::decayed:

ależ Ci się żarcik zaostrzył :kox: chyba nie chcesz żeby następnym razem coś Ci wpadło do zupy ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...