Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To u nas są jakieś blondynki ? :mysli::tongue4:

Oczywiście, że tak - ale tego nie zauważasz :sorry:, bo przesłaniają to na codzień swoim wysokim poziomem inteligencji :naughty::cool1:

:wink4:

buaaaaaaahahahac :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oczywiście, że tak - ale tego nie zauważasz :sorry:, bo przesłaniają to na codzień swoim wysokim poziomem inteligencji :naughty::cool1:

:wink4

Wiedziałem właśnie, że coś tu do końca nie jest tak jak powinno :polew:

Opublikowano

Zgadzam się z tym całkowicie :polew:

Opublikowano
nie tylko ja mam czarne audi tongue4 Kasia tez wink4

Ale za pomocą bardzo zagmatwanej i nad wyraz skomplikowanej drogi dedukcji, doszedłem do wniosku, że jeśli pisał o Kasi (obok której siedział Przemek) to albo jest odważnym głupcem :mysli:, albo pisał o Angeli :naughty: Biorąc pod uwagę liczbę postów i staż RogalaA4, odrzuciłem tak odważną wypowiedź(choćby w żartach)pod adresem Kasi, wniosek nasunął się sam: :cool1:

"Angela masz cichego wielbiciela amanta :giveheart: " :decayed:

slaweq Ja bym mu nie sprzedał nawet jednaj naklejki !! :bicz3: :baseball:

Opublikowano

slaweq Ja bym mu nie sprzedał nawet jednaj naklejki !! :bicz3: :baseball:

I kubka

Opublikowano

Kto na wczorajszy spot przyjechał 2.5tdi RKL(?) Przyznać się :baseball::wink4:

Ja :) ... AndyN jeszcze raz wielkie dzięki za wymianę żarówki :notworthy:

pozdrawiam

buster

Opublikowano
nie tylko ja mam czarne audi tongue4 Kasia tez wink4

Ale za pomocą bardzo zagmatwanej i nad wyraz skomplikowanej drogi dedukcji, doszedłem do wniosku, że jeśli pisał o Kasi (obok której siedział Przemek) to albo jest odważnym głupcem :mysli:, albo pisał o Angeli :naughty: Biorąc pod uwagę liczbę postów i staż RogalaA4, odrzuciłem tak odważną wypowiedź(choćby w żartach)pod adresem Kasi, wniosek nasunął się sam: :cool1:

"Angela masz cichego wielbiciela amanta :giveheart: " :decayed:

slaweq Ja bym mu nie sprzedał nawet jednaj naklejki !! :bicz3: :baseball:

Nooo... RogalA4 jest rzeczywiście odważniakiem, bo:

- albo go Przemek A4-ką rozkwasi i nikt nie będzie wiedział którą (mają ich z Kaśką trochę :D)

- albo mu Slaweq usta klubową naklejką zaklei, a potem palnie w czoło klubowym kubkiem

oooooooooj, będzie się działo ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oczywiście, że tak - ale tego nie zauważasz :sorry:, bo przesłaniają to na codzień swoim wysokim poziomem inteligencji :naughty::cool1:

:wink4:

wazelina1.jpg

:decayed:

Opublikowano

tomek , bardzo ładnie to ująłes. nie wiem czemu Suli tas słodzi , przeciez Angela nie prowadzi stacji benzynowej a tym bardziej nie posiada pola naftowego.....czy sie mylę ??? :polew: :polew: Angie prosimy o wypowiedz w tym temacie nasz ty (jaki jest rodzaj żeński od "szejk naftowy") :polew:

Opublikowano
nie tylko ja mam czarne audi tongue4 Kasia tez wink4

Ale za pomocą bardzo zagmatwanej i nad wyraz skomplikowanej drogi dedukcji, doszedłem do wniosku, że jeśli pisał o Kasi (obok której siedział Przemek) to albo jest odważnym głupcem :mysli:, albo pisał o Angeli :naughty: Biorąc pod uwagę liczbę postów i staż RogalaA4, odrzuciłem tak odważną wypowiedź(choćby w żartach)pod adresem Kasi, wniosek nasunął się sam: :cool1:

"Angela masz cichego wielbiciela amanta :giveheart: " :decayed:

slaweq Ja bym mu nie sprzedał nawet jednaj naklejki !! :bicz3: :baseball:

Nooo... RogalA4 jest rzeczywiście odważniakiem, bo:

- albo go Przemek A4-ką rozkwasi i nikt nie będzie wiedział którą (mają ich z Kaśką trochę :D)

- albo mu Slaweq usta klubową naklejką zaklei, a potem palnie w czoło klubowym kubkiem

oooooooooj, będzie się działo ... :polew: :polew: :polew:

haha...ja bym na takie cos nie wpadla :decayed:

Wiciu :polew:

Straszycie chlopaka.......bedzie sie bal na nastepnego spota przyjechac :polew:

Opublikowano

wazelina1.jpg

własnie takiej szukam :naughty:

Opublikowano

tomek , bardzo ładnie to ująłes. nie wiem czemu Suli tas słodzi , przeciez Angela nie prowadzi stacji benzynowej a tym bardziej nie posiada pola naftowego.....czy sie mylę ??? :polew: :polew: Angie prosimy o wypowiedz w tym temacie nasz ty (jaki jest rodzaj żeński od "szejk naftowy") :polew:

jak narazie mi nic o tym nie wiadomo :decayed:

Ale fakt jak kolega Suli szuka wlascicielki stacji benzynowej lub pola naftowego.......to ja niestety nic takiego nie posiadam :polew: :polew:

A szkoda.....wtedy moglabym pozwolic sobie na na jakas :audi: z silnikiem 4.2 :kox:

Opublikowano

wazelina1.jpg

własnie takiej szukam :naughty:

Jakaś "Backdoor Bonanza" się szykuje? :polew::nabijasie:

Opublikowano
nie tylko ja mam czarne audi tongue4 Kasia tez wink4

Ale za pomocą bardzo zagmatwanej i nad wyraz skomplikowanej drogi dedukcji, doszedłem do wniosku, że jeśli pisał o Kasi (obok której siedział Przemek) to albo jest odważnym głupcem :mysli:, albo pisał o Angeli :naughty: Biorąc pod uwagę liczbę postów i staż RogalaA4, odrzuciłem tak odważną wypowiedź(choćby w żartach)pod adresem Kasi, wniosek nasunął się sam: :cool1:

"Angela masz cichego wielbiciela amanta :giveheart: " :decayed:

slaweq Ja bym mu nie sprzedał nawet jednaj naklejki !! :bicz3: :baseball:

Nooo... RogalA4 jest rzeczywiście odważniakiem, bo:

- albo go Przemek A4-ką rozkwasi i nikt nie będzie wiedział którą (mają ich z Kaśką trochę :D)

- albo mu Slaweq usta klubową naklejką zaklei, a potem palnie w czoło klubowym kubkiem

oooooooooj, będzie się działo ... :polew: :polew: :polew:

haha...ja bym na takie cos nie wpadla :decayed:

Wiciu :polew:

Straszycie chlopaka.......bedzie sie bal na nastepnego spota przyjechac :polew:

Tym razem Ty mnie ubiegłaś :)

Opublikowano

Jakaś "Backdoor Bonanza" się szykuje? :polew::nabijasie:

:nabijasie:

Wycieczka w grotę Nestle :polew: :polew:

Opublikowano

Wycieczka w grotę Nestle

:dziura:

Opublikowano

wazelina1.jpg

własnie takiej szukam :naughty:

chyba juz nie do zdobycia na rynku w tym wydaniu

Opublikowano

Jakaś "Backdoor Bonanza" się szykuje? :polew::nabijasie:

:nabijasie:

Wycieczka w grotę Nestle :polew: :polew:

Łahahahahahehe :polew:

Opublikowano

mały komplement i takie poruszenie, no proszę was :)

tak byłem wiśniową A4 B5, będę potrzebował kilku porad i wskazówek, więc następnym razem chciałbym zamienić kilka słów jak będzie można i może się troszkę pościgać o ile seryjne 1.8T da tam komuś radę :)

i koleżanka miała włosy koloru blond, jeżeli to pomoże :P

patrząc na zdjęcia w podpisie była to koleżanka angela :tongue4:

Opublikowano

patrząc na zdjęcia w podpisie była to koleżanka angela :tongue4:

chłopie ona ma pole naftowe , działaj...

a sławeQ obserwuje :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.