Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taka pogada jest najlepsza zwlaszcza w nocy :wink4: jest na co popatrzec i troszke podrzec ze strachu :rolleyes:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew:

buahaha, przepraszam :>

Mihaóek nie przesadzaj ... buahahaha ... przepraszam :polew:

buhahah :kox:

Troche mi głupio było parsknąć śmiechem, ale... buuahahahahahyhyhy... :polew:

:decayed:

Opublikowano

Troche mi głupio było parsknąć śmiechem, ale... buuahahahahahyhyhy... :polew:

:decayed:

Tomek, jesteś niekulturalny ... buahahahahahahaha ... przepraszam :polew:

Opublikowano

A w Lublinie kolejny dzień upałów.Wczoraj było +34*C i dzisiaj prawie tyle samo.Ani kropla deszczu nie spadła :JC_fan:

Opublikowano

Tomek, jesteś niekulturalny ... buahahahahahahaha ... przepraszam :polew:

W kupie raźniej... :polew::decayed:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 10:49 _________________________________________________Kurde, czy to faktycznie jest nie do wyprowadzenia..? :mysli:

http://pl.youtube.com/watch?v=b7afonfQAZI&feature=related

[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 12:44 _________________________________________________Lekka wpadka..

http://pl.youtube.com/watch?v=zyxUSfuybGk&feature=related

Opublikowano

BMW i wszystko jasne :gwizdanie:

Opublikowano

tomaszust to pierwsze raczej tak, z górki i bardzo ślisko....

to drugie już kiedyś było, a gdzieś czytałem że ten koleś nie tylko beeemkę tak załatwił tylko jeszcze inne auto :kwasny:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 16:11 _________________________________________________a bo miałem zapytać:

Czy przy wymianie klocków hamulcowych z przodu idzie zapowietrzyć układ? bo wymieniłem normalnie jak ostatnio ale coś jest pedał miękki :(

Opublikowano

tomaszust to pierwsze raczej tak, z górki i bardzo ślisko....

to drugie już kiedyś było, a gdzieś czytałem że ten koleś nie tylko beeemkę tak załatwił tylko jeszcze inne auto :kwasny:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 16:11 _________________________________________________a bo miałem zapytać:

Czy przy wymianie klocków hamulcowych z przodu idzie zapowietrzyć układ? bo wymieniłem normalnie jak ostatnio ale coś jest pedał miękki :(

Jesli nic nie popuszczales przewodów to nie ma jak zapowietrzyc,ale odpowietrzenie niczem nie zaszkodzi :good:
Opublikowano

do przewodów się nie dotykałem :good: prócz tych elektrycznych od czujników

Opublikowano

Otwieram ostatnio gazetę , przeglądam , patrzę i oczom nie wierzę :shocked: Na dole strony pod jakimś opisem Skody Scout ta q r w a tomboy :baseball: Czyżby wrócił z Irlandii , dorobił się kasy i ma zamiar ją oddać tym od których napożyczał i spier..... :kwasny:

dsc00201ad3.jpg

o żesz w morde :) to on..trza go połamać :kox::decayed:

Opublikowano

do przewodów się nie dotykałem :good: prócz tych elektrycznych od czujników

Wiec nie mialo prawa sie zapowietrzyc,ale nowe klocki musza sie dotrzec wiec na poczatku moze byc miekki hamulec :good:
Opublikowano

Otwieram ostatnio gazetę , przeglądam , patrzę i oczom nie wierzę :shocked: Na dole strony pod jakimś opisem Skody Scout ta q r w a tomboy :baseball: Czyżby wrócił z Irlandii , dorobił się kasy i ma zamiar ją oddać tym od których napożyczał i spier..... :kwasny:

(...)

o żesz w morde :) to on..trza go połamać :kox::decayed:

... miałem coś skomentować, ale się powstrzymałem ... :disgust:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 17:42:15_________________________________________________

:polew:

buahaha, przepraszam :>

Mihaóek nie przesadzaj ... buahahaha ... przepraszam :polew:

buhahah :kox:

Troche mi głupio było parsknąć śmiechem, ale... buuahahahahahyhyhy... :polew:

:decayed:

Buchachachacha ...

Przestańcie już ...

:polew: :polew: :polew:

Chciałem być kulturalny i milczałem, ale nie dało się ...

:polew: :polew: :polew:

Musieliście sprowokować publiczną dyskusję...

:polew: :polew: :polew:

HŁE HŁE HŁE HŁE .....

Opublikowano

Fiu fiu widze coś iskrzy ,hyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhy

A ryj tomboya to już całkiem heheheh

Opublikowano

I jak tam pogoda w W-wie? :naughty:

Chyba musi być niezły :kox::lol1:

Bo z Legionowa W-wy po prostu nie widać :polew::tongue4:

Opublikowano

do przewodów się nie dotykałem :good: prócz tych elektrycznych od czujników

Wiec nie mialo prawa sie zapowietrzyc,ale nowe klocki musza sie dotrzec wiec na poczatku moze byc miekki hamulec :good:

ok

trochę je przyszlifowałem (chyba za mało) bo tarcze mają już delikatny rant

Opublikowano

do przewodów się nie dotykałem :good: prócz tych elektrycznych od czujników

Wiec nie mialo prawa sie zapowietrzyc,ale nowe klocki musza sie dotrzec wiec na poczatku moze byc miekki hamulec :good:

ok

trochę je przyszlifowałem (chyba za mało) bo tarcze mają już delikatny rant

Pamietaj zeby przez pierwsze ok 300 km ich nie przegrzac,hamowac lekko a,potem bedzie lux :good:
Opublikowano

Mały jubileusz dzisiaqj mamy - STRONA 1500-piszemy, piszemy bo do Wilgilli trzeba dojechać do 2000 :naughty:

Widzę, że Brynia czuwa :) Tylko nie do wigilii tylko do 00:00h 1 Stycznia 2009 :)

Opublikowano

Mały jubileusz dzisiaqj mamy - STRONA 1500-piszemy, piszemy bo do Wilgilli trzeba dojechać do 2000 :naughty:

Skoro rok temu potrafiliśmy w kilka dni walnąć ponad 100 stron i to tak, że aż Prezes zdziwił to uważam, że damy radę.

W razie czego malik nas w grudniu sprowokuje i znowu będzie sytuacja, że pojawi się 2000 strona i zostanie zamknięty wątek :polew:

Opublikowano

... pojawi się 2000 strona i zostanie zamknięty wątek :polew:

Damy radę :good:

BTW: mamy kolejny medal :oklaski:

Opublikowano

... pojawi się 2000 strona i zostanie zamknięty wątek :polew:

Damy radę :good:

BTW: mamy kolejny medal :oklaski:

Mówisz o wioślarzach czy jeszcze jakiś medal?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.