Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie .. my tu prowadzimy poważne, ideologiczne dysputy o d*pach ..a Wy tu tak po prostu wkraczacie z jakimiś tematami o autach .. :polew: :polew:

Tosz to jest kompletne OT :decayed:

Ma ktoś pożyczyć przenośną nawiację do auta ? Potrzebuje na dzień czasu :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam - najnowszy model, nazywa sie "Mapa Polski" :decayed:

Opublikowano

ja mam - najnowszy model, nazywa sie "Mapa Polski" :decayed:

Gorzej jak ktoś miał pałę z geografii :polew: :polew:

Opublikowano

Jak chcesz moge ci pozyczyc globus polski

Opublikowano

Jak chcesz moge ci pozyczyc globus polski

Bym Ci coś poradził w tej kwestii , ale za mało się znamy :decayed::D

:przebiegly:

Opublikowano

ja mam - najnowszy model, nazywa sie "Mapa Polski" :decayed:

Gorzej jak ktoś miał pałę z geografii :polew: :polew:

mozna miec 5 z geografii a nie umiec czytac mapy[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 17:37_________________________________________________

Jak chcesz moge ci pozyczyc globus polski

Bym Ci coś poradził w tej kwestii , ale za mało się znamy :decayed::D

:przebiegly:

hhi

Jak chcesz moge ci pozyczyc globus polski

Bym Ci coś poradził w tej kwestii , ale za mało się znamy :decayed::D

:przebiegly:

hihi chyba wiem co :)

Opublikowano

no to poradz mi :D

Czekam na uswiadamianie :P

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6194633,Kontrowersyjny_Moment_prawdy_juz_w_marcu.html

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 18:24_________________________________________________normalnie k**wa zszedłem :gwizdanie:

Opublikowano

W końcu kurewa jest net. 3 miesiące czekałem.

Witam wszystkich :hi:

Opublikowano

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6194633,Kontrowersyjny_Moment_prawdy_juz_w_marcu.html

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 18:24_________________________________________________normalnie kurfa zszedłem :gwizdanie:

No cóż. Zasady są jasne od początku. Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału w takim programie. To typowi ekschibisjoniści z parciem na szkło :gwizdanie:

Opublikowano

W końcu kurewa jest net. 3 miesiące czekałem.

Witam wszystkich :hi:

Stary ..juz myślałem , że przepadłeś :decayed::good:

Opublikowano

przerzucili mnie do konstancina i nie miałem kompa , dopiero teraz lapka wywalczyłem :good:

Opublikowano

przerzucili mnie do konstancina i nie miałem kompa , dopiero teraz lapka wywalczyłem :good:

To teraz nadrabiać ...na spota wpadać :good:[br]Dopisany: Styczeń 23, 2009, 07:09:28 _________________________________________________

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6194633,Kontrowersyjny_Moment_prawdy_juz_w_marcu.html

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 18:24_________________________________________________normalnie kurfa zszedłem :gwizdanie:

:kox: :kox: :polew:

Opublikowano

No właśnie z tym jest problem bo nie mam "padaczki"

Opublikowano

No właśnie z tym jest problem bo nie mam "padaczki"

Sprzedałeś ? :naughty:

Opublikowano

mam , tylko P codziennie dojeżdza z Grodziska do pracy, a ja siedze w Piasecznie

jakbym miał diesla to moze bym i sprzedał , ale że mam benzyne ,a to co innego.dobrych aut sie nie sprzedaje :naughty:

Opublikowano

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6194633,Kontrowersyjny_Moment_prawdy_juz_w_marcu.html

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 18:24_________________________________________________normalnie kurfa zszedłem :gwizdanie:

A ja powiem ze program ma jedna zalete - mozna sie dowiedziec jak szczery jest partner - ale poziom pytan faktycznie odbiega od przyzwoitosci i to baaaardzo

Opublikowano

kto pomyka tym autem i na której stacji jest taka :kox: obsługa ? :naughty:

Galeria_1796425.jpg

Opublikowano

2.7T ma Norbiak i Suli.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.