Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu taka cisza? Czy ktoś umarł?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szust gdzie polerowałeś ?

a co przymierzasz sie?

Opublikowano

Co tu taka cisza? Czy ktoś umarł?

Od jakiegoś czasu kompletną nudą tu wieje :(

-----

Możecie zabrać ze sobą na spot wyjmaki do RNS'a? :notworthy:

Opublikowano

Od jakiegoś czasu kompletną nudą tu wieje :(

Podobno wszyscy przenieśli się na Redtube :decayed::D

Opublikowano

Możecie zabrać ze sobą na spot wyjmaki do RNS'a? :notworthy:

Ja będę miał jak co tydzień :)

Opublikowano

witam, ja jutro zamierzam sie pojawic po raz pierwszy :decayed: wybieram sie juz od pol roku az w koncu kolega krzyniek mnie namowil. pytanko - bedzie ktos z vagina coby zobaczyc co w moim ałdi piszczy? a nuz sie okaze ze cos mi nie dziala albo inne licho... :hi:

Opublikowano

witam, ja jutro zamierzam sie pojawic po raz pierwszy :decayed: wybieram sie juz od pol roku az w koncu kolega krzyniek mnie namowil. pytanko - bedzie ktos z vagina coby zobaczyc co w moim ałdi piszczy? a nuz sie okaze ze cos mi nie dziala albo inne licho... :hi:

No co Ty w tym roczniku wszystko zawsze okejas :decayed:
Opublikowano

kurna, ściągnąłem sobie Audi AESIS - chyba z tydzień szkło - a tu się okazuje, że nie moge odpalić u siebie na kompie bo musi być system plików FAT32 :wallbash:

Opublikowano

witam, ja jutro zamierzam sie pojawic po raz pierwszy :decayed: wybieram sie juz od pol roku az w koncu kolega krzyniek mnie namowil. pytanko - bedzie ktos z vagina coby zobaczyc co w moim ałdi piszczy? a nuz sie okaze ze cos mi nie dziala albo inne licho... :hi:

No co Ty w tym roczniku wszystko zawsze okejas :decayed:

no nie wiem :kox:

Opublikowano

witam, ja jutro zamierzam sie pojawic po raz pierwszy :decayed: wybieram sie juz od pol roku az w koncu kolega krzyniek mnie namowil. pytanko - bedzie ktos z vagina coby zobaczyc co w moim ałdi piszczy? a nuz sie okaze ze cos mi nie dziala albo inne licho... :hi:

krowa na wjazd .. ja piję bronx .. Malik z Norbim któregoś "chodzącego".. Poziek z Łukaszem RR .. walą Kawaliera w kartonie bądź Owocowy Dzban o smaku dzikiej róży :polew: :polew: :decayed::kox:

Opublikowano

Eee, jak takie dary bedo to może i ja przyjade.. :decayed:

Opublikowano

Polska to chyba jedyny kraj na świecie w którym robią wina (alpagi) z terminem spożycia :decayed:

Opublikowano

witam, ja jutro zamierzam sie pojawic po raz pierwszy :decayed: wybieram sie juz od pol roku az w koncu kolega krzyniek mnie namowil.

Mówie ci chłopie nie jedź , zjedzą cie, bedą ci rozrząd wymieniać przez szpare nad reflektorem. A Krzyniek do tego pierwszy , mu tylko tak z twarzy ładnie patrzy ,a to szatan wcielony.

Opublikowano

bedzie ktos z vagina coby zobaczyc

Hmmmmm ciekawe pytanie - aleś Ty bezpośredni :naughty:

Opublikowano

bedzie ktos z vagina coby zobaczyc

Hmmmmm ciekawe pytanie - aleś Ty bezpośredni :naughty:

No po prostu chce żebu go ktoś zapiął :naughty::D

Vagiem oczywiście :good:

Opublikowano
  • Autor

bedzie ktos z vagina coby zobaczyc

Hmmmmm ciekawe pytanie - aleś Ty bezpośredni :naughty:

fakt ciekawe, jak z forum ginekologów :polew:

Opublikowano

Coś mi się wydaje, że jednak nie będzie dzisiaj gości na spocie.. :D

Opublikowano
  • Autor

Angela widzę czyta i nadrabia zaległości :decayed:

Jak zdrówko jak??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.