Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ps. Właśnie żona od 5 minut próbuje namówić Kostję do powrotu do dużego pokoju z eskapady po przedpokoju, łazience i sypialniach smiley

Mariusz jak wymieniłeś imię córki, zwróciłem uwagę na miejsce pobytu :gwizdanie:

Serio mieszkasz w Humacao ? :blink: Jak się tam znalazłeś ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kostja, Kostek, Konstanty to imię mojego syna, córa to Basieńka

Niestety ale mieszkam w Warszawie, ale patrząc na otaczający nas świat to z chęcią bym się przeniósł na Wyspy Dziewicze :gwizdanie:

Opublikowano

na Wyspy Dziewicze :gwizdanie:

a kto nie :kox:

Opublikowano

na Wyspy Dziewicze :gwizdanie:

a kto nie :kox:

Znam takich co poszli by na wszystko co ... dziewicze :polew:

Opublikowano

U Ciebie katalogowo jest 530 mm z obu stron jak u większości posiadaczy B5 :)

A jakie chcesz te wycieraczki sobie kupić, to może pomogę :gwizdanie:

U mnie np. jest 530/510 - jeśli założę 530 na lewą stronę to będzie za dużo (510 dochodzi prawie do końca szyby).

A najprościej będzie zdjąć dwa pióra i porównać ze sobą - polecam Championa (u mnie się sprawdził, ale różnie to bywa - jest osobny wątek o wycieraczach).

Opublikowano

U Ciebie katalogowo jest 530 mm z obu stron jak u większości posiadaczy B5 :)

A jakie chcesz te wycieraczki sobie kupić, to może pomogę :gwizdanie:

U mnie np. jest 530/510 - jeśli założę 530 na lewą stronę to będzie za dużo (510 dochodzi prawie do końca szyby).

A najprościej będzie zdjąć dwa pióra i porównać ze sobą - polecam Championa (u mnie się sprawdził, ale różnie to bywa - jest osobny wątek o wycieraczach).

U mnie sa obie identyczne :) wiec 2x 530 - temat zamkniety piora kupone u kolegi TOM77 :)

Opublikowano

MARZENIA....

... niestety :kwasny:

Zbyt piękne, by mogło być prawdziwe...[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 21:53_________________________________________________

Wiadomości: 369
:naughty:
Opublikowano

tu coś więcej:

http://moto.trojmiasto.pl/news.php?id_news=31291

Pietro3 cóż za awatar, :naughty: radziłbym zmienić bo może się ktoś oburzyć :wink4:

Opublikowano

tu coś więcej:

http://moto.trojmiasto.pl/news.php?id_news=31291

Pietro3 cóż za awatar, :naughty: radziłbym zmienić bo może się ktoś oburzyć :wink4:

Adecneo a co w nim jest nie tak??

Dinozaur

Opublikowano

dzinozaur z małą głową :kox:

Opublikowano

pewnie to ze sie zakrada z k.utasem na karku :polew:

Opublikowano

pewnie to ze sie zakrada z k.utasem na karku :polew:

pali frana i chce wejść do ciemnej jaskini wel dupencji :evil:

Opublikowano

Hejooo :kox: Jak weekendzik ? :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

:) hmm OK

:hi: :hi: :hi:

podborka_06.jpg

Opublikowano

Ten po lewej to norrrmalnie jak boberek w okularach :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.