Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko bober wyluzuj ... damy se po razie na następnym spocie i będzie :good:

Gdym miał takie ciśnienie to bym Cię wczoraj zdominował :tongue4:

Poza tym ja wolę jak mi Krzyniek robi :polew: a wy nic nie kumacie :kox:

WIDZE ZE MASZ RÓWNIEŻ PROBLEMY Z CZYTANIEM :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

:wink4: Ale na żywo widać, że to nie jest czarny.. Grey Wulcano Funky Fresh :cool1:

A masz kod lakieru ?? :wink4: ---> http://www.vwgolf.pl/?page_id=498

To może już zostańmy przy tym ciemnym graficie.. :decayed:

Ciemny grafit jest zbyt popolity..

Napisz tak:

"Ciemny grafit z mocnym pierdolnięciem w czerń "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foch ??

nie foch tylko naucz si eczytac

ze nie cierpie jak sie do mnie pisze lub mówi po nazwisku czy to tak ciezko zapamietac ??

mam na imie PIOTREK

albo BOBEREK

A nie BOBER nienawidze tego niecierpie nie trawie wk***ia mnie to KPW

i nastepnym razem wystarczy podejśc i poprosic czy miałbym czas czy mógłbym podejśc skasować cos tam itp

a nie drzeć sie CHODZ I ZRÓB ja nie jestem na posyłki ani nikt nie bedzie mi mówił co mam robic

ze mną jak z dzieckiem wystarczy poprosić

ja nawet nie wiem jak ty wyglądasz i jesli ty do mnie krzyczałeś to juz wiesz czemu nie zareagowałem

jesli to nie ty to sorry ale mam nadzieje ze to uczuli niektórych na pewne sprawy.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wcale mi nie jest do śmiechu

teraz bede przyjmował prośby na PW

max 3 a 4 samochody na spot i koniec

nie robie logów bo mi sie nie chce i nie umiem itp

moge jedynie posprawdzać jak sie zapala jakas kontrolka i juz :)

nic wiecej ja tez mam swój wolny czas i mam ochote spędzać go gadając z kolegami

ja siedzie w pracy 8 do 9 godzin na dzień i też nie mam ochoty patrzec kolejne 2 godziny w monitor

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 12:30_________________________________________________

Boberek dzisiaj ma kiepski dzień.. :decayed:

To na 100% przez kobitę !!

Zawsze maczają we wszystkim swoje wszystkowiedzące palce !! :disgust::polew:

z kobieta akurat nie mam problemu :P jest wszytsko OK

ale wczoraj sie troche poddenerwowałem

szczególnie jak ktos drze sie do mnie BOBER BOBER :( co mnie wk***ia nie miłosiernie

osz karwa, tak wkurwionego Piterka to jeszcze nie widziałem .. co Wy mu tak wczoraj zrobiliście :shocked:

ja mam VAG - chętnie wszytskim pomoge ....ale pod warunkiem :naughty: stosowania się do zasad kolegi Boberka i z szacunkiem do jego osoby :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam VAG - chętnie wszytskim pomoge ....ale pod warunkiem :naughty: stosowania się do zasad kolegi Boberka i z szacunkiem do jego osoby :notworthy:

Nie zapomnij tylko wspomnieć o opłacie w kwocie 99 zł netto + 22% VAT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak podejrzewam, ze jakbym nowym RS4 wpadl sami byscie do mnie przybiegli :wink4:

przyjedz przyjedz pojezdzimy :) i wtedy będziesz miał duzo kolegów kazdy będzie skakał w koło Ciebie :)

zastanów sie co ty piszesz wogule

bo smieszny jestes

na początku zawsze jest trudno

z czasem moze wkońcu uda ci sie cos powiedziec

założe się że byłoby tak jak kolega Freshman napisał - sad but true jak śpiewają górale na podhalu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja krzyczałem i nie ma o co się awanturować .. ja żadnego problemu nie widzę. Może następnym razem będziesz miał więcej czasu.

Skoro Ci przeszkadza dla mnie może być Boberek. Ale rzeczywiście coś dzisiaj mocna ciśnieniowy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam VAG - chętnie wszytskim pomoge ....ale pod warunkiem :naughty: stosowania się do zasad kolegi Boberka i z szacunkiem do jego osoby :notworthy:

Nie zapomnij tylko wspomnieć o opłacie w kwocie 99 zł netto + 22% VAT :wink4:

żartujesz ?? kryzys na świecie.... ceny z 2008 roku już nie obowiązują

149.99 pln netto

140 pln netto bez faktury :decayed:

ale Ty masz u mnie serwis gratis - pamietliwy jestem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam VAG - chętnie wszytskim pomoge ....ale pod warunkiem :naughty: stosowania się do zasad kolegi Boberka i z szacunkiem do jego osoby :notworthy:

Nie zapomnij tylko wspomnieć o opłacie w kwocie 99 zł netto + 22% VAT :wink4:

:) no Adaho zastanów sie co mówisz :) moze lepiej sie nie przyznawać ze masz VAGa :) bo na początku jest fajnie :)

potem juz nie :(

ale dziekuje :) za wsparcie :)

a co do ceny :) hmm to Łukasz

proponuje 50 zł za diagnoze i 20 zł od kazdego skasowanego błędu

przy 5 błedach 5 % rabatu

przy 10 jakies 15 %

a przy 25 to juz za free :) bo juz i tak dosć duzy problem ma włascicel :) [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 12:59_________________________________________________

Nie ja krzyczałem i nie ma o co się awanturować .. ja żadnego problemu nie widzę. Może następnym razem będziesz miał więcej czasu.

Skoro Ci przeszkadza dla mnie może być Boberek. Ale rzeczywiście coś dzisiaj mocna ciśnieniowy dzień.

poprostu niektrzy z was muszą wziąc pod uwage to ze ja tez chce miec chwile wolnego czasu.

i nic na siłe tylko wystarczy umiec sie zachowac i umiec podejśc poprosic wtedy taki cżłowiek jak ja jest wstanie pomóc bo widzi ze jest potrzeby i zrobie to z chęcią bez narzekania

ale jak ktos ma cos i widzi ze nie mam czasu albo ja sie nie zainteresowałem czy mu pomóc i potem ma jakies wąty to sorry batory ale z mojej strony pomocy nie uzyska

to dla wszystkich tak na przyszłośc :)

pozdrawiam

koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Adaho zastanów sie co mówisz :) moze lepiej sie nie przyznawać ze masz VAGa :) bo na początku jest fajnie :)

potem juz nie

a co to pożartować nie można :polew:

dla Ciebie zawsze ! szacun i jakieś zasady obowiązują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Adaho zastanów sie co mówisz :) moze lepiej sie nie przyznawać ze masz VAGa :) bo na początku jest fajnie :)

potem juz nie

a co to pożartować nie można :polew:

dla Ciebie zawsze ! szacun i jakieś zasady obowiązują

no zasady zasadami ale wypic musimy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty masz u mnie serwis gratis - pamietliwy jestem :naughty:

I wzajemnie :tongue4:

Dzisiaj jest mocna nerwówka ... coś wisi w powietrzu - może zróbmy dzisiaj dzień ciszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie trawię jak się do mnie mówi po nazwisku, dlatego nie dziwię się, że Pietrek złapał nerwa. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie :) taka frajde mi odbierzesz :) nie ma mowy wkońcu moge powiedziec co milezy na sercu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie :) taka frajde mi odbierzesz :) nie ma mowy wkońcu moge powiedziec co milezy na sercu ;P

Ale już napisałeś, że koniec tematu więc może jednak zróbmy tą chwilę ciszy i refleksji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kiedyś chciałem zrobić dzień ciszy, nawet podałem konkretne warunki i była kara dla tego, który się odezwie, ale nie wypaliło. W tym wątku jest to po prostu niewykonalne. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie :) taka frajde mi odbierzesz :) nie ma mowy wkońcu moge powiedziec co milezy na sercu ;P

Ale już napisałeś, że koniec tematu więc może jednak zróbmy tą chwilę ciszy i refleksji :wink4:

jakos mi źle ze tak sie wykrzyczałem :( ide sobie popłakac :( ;( ;( ;(

niech KTOŚ MNIE PRZYTULI :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek to coś co obowiązuje w obie strony. Miałem do ciebie jakieś wąty ... na żartach się nie znasz .. chcesz pomagaj, nie chcesz to nie twój czas twój sprzęt ja to rozumiem.

Ktoś kto cię znał spytał się o vaga coś tam rzuciłeś na odwal więc sobie odpuściłem. Teraz coś mętnie tłumaczysz ... i bredzisz a jakimś zachowaniu i kulturze. Ale rozumiem ze to nie do mnie więc z mojej strony to również wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja nie lubię:

1) jak się mnie ludzie pytają "Co robisz w sylwestra? Gdzie idziesz na sylwestra?", ja pitole, raz odpowiem, dwa razy odpowiem, trzy razy odpowiem, ale jak całe biuro przez 2 tygodnie przed pyta się mnie o sylwestra to zaczynam być niemiły.. No i po sylwestrze "Jak było w sylwestra? Jak tam sylwester? " :wallbash: :wallbash:

A teraz: "Jedziesz gdzieś na ferie ?" "Jedziesz gdzieś na snowboard?" później będzie "Byłeś gdzieś na feriach" odpowiem raz, drugi, trzeci - ja pitole.. :angry::polew: :polew:

2) No i nie lubię jeszcze jak ktoś do mnie mówi Przemo :wink4:

3) Nie lubię polityków, księży, rasistów, skinheadów i mojego sąsiada który parkuje mi samochód pod bramą, tak że muszę się nakręcić na 100 razy,żeby wjechać do siebie. *( a swoją bramę ma na przeciwko - tylko woli parkować pod moją :blink: )

4) Nie lubię też zaraz po wejściu po pracy do domu jeść obiadu.. A zawsze jest "to chodź od razu i zjedz obiad" - kurde no moment.. musze posiedzieć i się przyzwyczaić, że już nie jestem w pracy.. :kox:

5) Nie lubię też buszu :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...