Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Shii alternatywa dla kobiet :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=vDeHp4pWhi8

buhahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: Marzec 31, 2009, 11:21:44 _________________________________________________

Co z tego jak spot będzie w śmierdzącym bunkrze pod ziemią :disgust

Ale Burdel King je :naughty::decayed:

Kolkov drukuj kupony :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hejka all

ale zajefajna pogoda:)

BryWszystkim ;)

Zgadzam się, że rewelka. Tyle słońca w całym mieście... :kox:

Co z tego jak spot będzie w śmierdzącym bunkrze pod ziemią :disgust:

Pomyśl pozytywnie, że prawdopodobnie ostatni raz, jeśli się pogoda utrzyma :)

Opublikowano

beztytuuipo.jpg

:decayed::kox: :kox:

Opublikowano

to może warto spotkać sie gdzies w plenerze jakiś grill zrobić ????wiosna zawitała to po co sie spotykać pod ziemią czas wyleżć z norki:)

Opublikowano

to może warto spotkać sie gdzies w plenerze jakiś grill zrobić ????wiosna zawitała to po co sie spotykać pod ziemią czas wyleżć z norki:)

spoko, jeszcze trochę i się spotkamy u żółwia na lodach :decayed::wink4:

Opublikowano

to może warto spotkać sie gdzies w plenerze jakiś grill zrobić ????wiosna zawitała to po co sie spotykać pod ziemią czas wyleżć z norki:)

Wystarczy przenieść spoty w ich prawowite miejsce czyli ostatni poziom parkingu w Promenadzie. Od razu będzie wiosenniej :)

Opublikowano

to może warto spotkać sie gdzies w plenerze jakiś grill zrobić ????wiosna zawitała to po co sie spotykać pod ziemią czas wyleżć z norki:)

Wystarczy przenieść spoty w ich prawowite miejsce czyli ostatni poziom parkingu w Promenadzie. Od razu będzie wiosenniej :)

mocny lobbing Brylik uprawia :decayed:

Opublikowano

spoko, jeszcze trochę i się spotkamy u żółwia na lodach :decayed::wink4:

To Żółwik robi lody ? :decayed:

Opublikowano

spoko, jeszcze trochę i się spotkamy u żółwia na lodach :decayed::wink4:

To Żółwik robi lody ? :decayed:

lepiej :kox:

Opublikowano

spoko, jeszcze trochę i się spotkamy u żółwia na lodach :decayed::wink4:

To Żółwik robi lody ? :decayed:

lepiej :kox:

Big Americano :decayed:

Opublikowano

spoko, jeszcze trochę i się spotkamy u żółwia na lodach :decayed::wink4:

To Żółwik robi lody ? :decayed:

lepiej :kox:

Big Americano :decayed:

z truskaweczką :travolta:

Opublikowano

:decayed:

vida-guerra-ice-cream.jpg

:kox:

Opublikowano

:decayed:

vida-guerra-ice-cream.jpg

:kox:

A ta to liże, gryzie czy ssie?

Opublikowano

A ta to liże, gryzie czy ssie?

Full Service :naughty::decayed:

Rożek jeszcze poskubie jak trzeba :D

Opublikowano

Bry :hi: Wiosennie to jest na torwarze

Wieczorem może już nie być tak kolorowo :decayed:

A gdzie szama? :naughty:

Opublikowano

http://slamxhype.com/blogs/shanghai-that-extra-mile/ w Szanghaju to by można pomieszkać :D

Wydało się że lubisz szorstką grabę..zamiast ciepłego,wilgotnego..delikatnego niczym jedwab..zakątka :polew: :polew: :tongue4::decayed:

Sie zrobi piknik :D

Zamówi się katering u Kolkova :decayed:

Opublikowano

Wydało się że lubisz szorstką grabę..zamiast ciepłego,wilgotnego..delikatnego niczym jedwab..zakątka :polew: :polew: :tongue4::decayed:

Masz mnie :polew: :polew: :polew:

Nie doczytales, tam jeszce placa ci $30 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.