Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ragga, 100 lat :drunk:

:notworthy:

Happy birthday lamusie :decayed::banan3:

Dzięki Prażyno :decayed::good:

Sto lat i gromadki tłustych dzieciaków ... :decayed::naughty:

W fazie produkcji :D:good:

Ragga mały cycu - oby ci się jędrne zawsze trafiały co by można było zassać ku zdrowotności :kox:

Dzięki Szwagier. :decayed:

Zapamiętam to jak zrobisz grilla z okazji powrotu Marty :naughty::kox::tongue4::boobs:

Opublikowano

Zapraszam w Sobotę na Tarcho. Coś się pierdolnie skromnie :naughty::good::kox:

Pracuje w sobote i w niedziele :sick3:

Moskal , ty co dzień młodniejesz. Czyżbyś był Benjaminem Buttonem ?

ktoś mi miesza w profilu , dobrze że w "tą" strone a nie w przciwną :kox: :kox:

Zapamiętam to jak zrobisz grilla z okazji powrotu Marty :naughty::kox::tongue4::boobs:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zapamiętam to jak zrobisz grilla z okazji powrotu Marty

ciebie nie zaproszę :kox:

Opublikowano

Zapamiętam to jak zrobisz grilla z okazji powrotu Marty

ciebie nie zaproszę :kox:

Nawet się nie będę pytał. Wale jak do siebie :naughty::kox::polew:

Opublikowano

Przyłączam się do życzeń, STO lat :sex::sexinbed::boobs::drinks::drunk: Raggamanie

Opublikowano

Ragga - najlepszego.

Kasiory i dużo walenia. Dużo, ale bez przesady, żeby Ci nadgarstek całkiem nie wysiadł :decayed:

Opublikowano

też się podepnę;) STO LAT!! dużo :bicz3: :bicz: miłego i licznego :sexinbed::sex::boobs::kwiatek::banan::banan2::banan3:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 12:05_________________________________________________

8E0 920 900 K

8E0 920 930 J

8E0 920 900 G

8E0 920 900 M

8E0 920 901 H

8E0 920 900 E

adaho ja sie na etce nie znam ale przeglądając kolorowe do disla do 260km licznki ma

8E0 920 930T /TX - kolor do 260

8E0 920 930 R tez kolor i do disla

Opublikowano

stooo lat, stooo lat :) albo nie.

93 wystarczą ;) najlepszego :piwo: :vodka:

Opublikowano

Przyłączam się do życzeń, STO lat :sex::sexinbed::boobs::drinks::drunk: Raggamanie

Ragga - najlepszego.

Kasiory i dużo walenia. Dużo, ale bez przesady, żeby Ci nadgarstek całkiem nie wysiadł :decayed:

Dzięki :notworthy:

Wali się w różową, aksamitną strefę..a nie w szorstkie grabie :decayed::polew:

Opublikowano

sorry że tutaj to wrzucam ale czy moze mi ktoś w Etce sprawdzić które zegary podejdą do mojego paździocha - chodzi o to czy ma kolorowy FIS i czy pasuje do AWX'a.

mam takie oznaczenia

8E0 920 900 K

8E0 920 930 J

8E0 920 900 G

8E0 920 900 M

8E0 920 901 H

8E0 920 900 E

8E0 920 900 K - nie ma oznaczenia K w ETCE

8E0 920 930 J - B6 260km/h kolorowy - diesel

8E0 920 900 G - B6 260 km/h - diesel

8E0 920 900 M - B6 260 km/h - diesel

8E0 920 901 H - B7+, 260km/h 2.0, 3.0 diesel

8E0 920 900 E - B6 260 km/h - diesel

Opublikowano

no to wczoraj na spoci emielismy małą beczke :)

Pozdrowienia od Poziulca dla Szamana :)

d41396411373603c.jpg

a oto odpowiedz Szamana dla Poziulca

http://www.youtube.com/watch?v=iwCsegOpQgs

Opublikowano

Przyłączam się do życzeń, STO lat :sex: (...) Raggamanie

Czy raggaman to żółta czy zielona kulka?? :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Ragga nygusie tylko jeden dzień różnicy "Baranie" :decayed: 100 lat cycu i RS6-ki pełnej napalonych na Ciebie lachonów

.... jak już będziesz miał RS6 to w sumie każda będzie napalona :decayed:

sorry że tutaj to wrzucam ale czy moze mi ktoś w Etce sprawdzić które zegary podejdą do mojego paździocha - chodzi o to czy ma kolorowy FIS i czy pasuje do AWX'a.

mam takie oznaczenia

8E0 920 900 K

8E0 920 930 J

8E0 920 900 G

8E0 920 900 M

8E0 920 901 H

8E0 920 900 E

8E0 920 900 K - nie ma oznaczenia K w ETCE

8E0 920 930 J - B6 260km/h kolorowy - diesel

8E0 920 900 G - B6 260 km/h - diesel

8E0 920 900 M - B6 260 km/h - diesel

8E0 920 901 H - B7+, 260km/h 2.0, 3.0 diesel

8E0 920 900 E - B6 260 km/h - diesel

dzięki ..czyli samo "B6 260 km/h - diesel" oznacza czerwony FIS ?

Opublikowano

adaho jak kupisz to daj znac ile kosztował może sobie zmienie z czerwonego na kolor

Opublikowano

adaho jak kupisz to daj znac ile kosztował może sobie zmienie z czerwonego na kolor

ceny na allegro od 250-500 ale nikt nie ma PINów i zielonego pojęcia jaki FIS jest w zegarach :kwasny:

Opublikowano

Ragga gówniarzu Ty jeden - wszystkiego naj ... czekaj czekaj co by tu Tobie przepowiedzieć :naughty::kox::polew:

Opublikowano

dzięki ..czyli samo "B6 260 km/h - diesel" oznacza czerwony FIS ?

Tak

Opublikowano

Raga Szczochu Naj :)

Opublikowano

Ragga urodzil sie w Prima Aprilis, dobre :kox: Wszystkiego najlepszego chłopaku, jeśli to prawda :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.