Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema łochy :hi:

Bry Tomekk :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yo

może ktoś w ETCE zerknąc na te zegary ? 8E0 920 930 T

Opublikowano

:hi:

A propos tego czerwonego to może i zapierniczał za szybko, ale jeszcze raz powiem to samo. To przegięcie,z e drogi stanowią zagrożenie dla kierowcy. ot co :confused4:

Opublikowano

może ktoś w ETCE zerknąc na te zegary ? 8E0 920 930 T

To są takie jak my mamy Adaś tylko to starszy numer - jego obecna wersja to: 8E0 920 930 TX lub 8E0 920 933 SX.

Opublikowano

Bry Panowie i Tomaszu! :hi:

Opublikowano

Wstałem z bólem głowy, jestem wkurwiony, mandat dostałem.

NIEbry :zemdlal:

Opublikowano

Wstałem z bólem głowy, jestem wkurwiony, mandat dostałem.

NIEbry :zemdlal:

Czasem przychodzi nieBRY, który nas sponiewiera, żebyśmy później mogli docenić BRY... Jutro będzie lepiej. :wink4:

Opublikowano

Wstałem z bólem głowy, jestem wkurwiony, mandat dostałem.

NIEbry :zemdlal:

Czasem przychodzi nieBRY, który nas sponiewiera, żebyśmy później mogli docenić BRY... Jutro będzie lepiej. :wink4:

tak tak jutro się widzimy:D

Opublikowano

tak tak jutro się widzimy:D

Tak tak, akurat u mnie nieBRY przychodzi jutro... :kwasny:

Opublikowano

u mnie już coraz bliżej Bry Bry ... :wink4:

odmierzam czas ... :naughty:

Opublikowano

tak tak jutro się widzimy:D

Tak tak, akurat u mnie nieBRY przychodzi jutro... :kwasny:

ok nie przyjadę[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 11:00_________________________________________________

u mnie już coraz bliżej Bry Bry ... :wink4:

odmierzam czas ... :naughty:

a ten się cieszy:d :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Mi to dziś brakuje tylko kopa w twarz do pełnego szczęścia :wallbash: :wallbash: :evil:

Opublikowano

Mi to dziś brakuje tylko kopa w twarz do pełnego szczęścia :wallbash: :wallbash: :evil:

59862_t.jpg

Proszę bardzo

;)

a na pocieszenie

miss_czarnobylu.jpg

Opublikowano

Od dzisiaj od godziny 2:30 w nocy zmieniłem zdanie na temat V8 4.2 przynajmniej w pewnym czarnym RS4 B7 to poprostu zapindala :good:

Opublikowano

Od dzisiaj od godziny 2:30 w nocy zmieniłem zdanie na temat V8 4.2 przynajmniej w pewnym czarnym RS4 B7 to poprostu zapindala :good:

okej :naughty:

Opublikowano

A3 a co z tym lancerem co spychali z drogi?

BryTomek juz wiem dlaczego z pornosem wyskoczyłeś- to Twoja robota?! :bicz: siorka mi dziś linka przysłała, nie powiem na początku to mi kopara opadła :gwizdanie:

Opublikowano

Poziek widziałem wykres tego auta na nowych grata i naprawde robi wrażenie...wykres serii to samo to jest jakieś wyjątkowe V8 naprawde i bez problemu opierdzielał EVO 424KM dokłądnie RS4 B5 431KM dokłądnie naprawde szybkie auto, chętnie bym je widział na kresce z Twoim EVO :naughty: :naughty:

Krzyniek EVO pojechało do Adama czyli do Sportmile

Opublikowano

A przy okazji trafilem na za***ista reklame. Stara, ale jara :)

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 12:54_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

polibuda.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.