Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Ragguś od pewnego czasu boryka się z problemem niedozbykania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :bag::dziura:

krótko i na temat :decayed:

Krzyniek spawa, szlifuje, wierci i jak poskłada wszystko w całość to pokażę sprzęt :naughty:

Krzyniu witamy znowu w rióżiu :good::kox:

a dzień dobry :wink4:

podobno jakiś "dzikibeduin" był przeciwny mojej kandydaturze dlatego tak długo to trwało :decayed::kox::polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MRoger a tak to się zaczyna :naughty::decayed:

Opublikowano

bry :kox:

Opublikowano

Bery Bery

Lody u Żółwia dziś.

Motocykliści też mają się pojawić.

Deklarować się

Opublikowano

Bede tylko o ktorej ? bo dopiero wstałem

Sebek zyje ?[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:46_________________________________________________ja bede koło 16 jak cos na tych lodach

Opublikowano

my też na dobre zaczęliśmy sezon :decayed:

Ułęż

Zdjecie00100.JPG

Opublikowano

OK.

My też będziemy celować na 16,00

Żółw!

Oniak!

Reszta!!!

Opublikowano

Bede lekko po 16 bo wyscig F1 takze:

Zółw

ono

Wit.s

Lukas

Kto jeszcze ?

Opublikowano

Bede lekko po 16 bo wyscig F1 takze:

Zółw

ono

Wit.s

Lukas

Kto jeszcze ?

wpadnę na chwilkę :)

Opublikowano

Ponad 200km na dwóch kolkach :)

Opublikowano

Pilota do bramy garażowej w Warszwce potrzebuję dorobić.

Ma ktoś jakiś pomysła gdzie?

Opublikowano

Pilota do bramy garażowej w Warszwce potrzebuję dorobić.

Ma ktoś jakiś pomysła gdzie?

U administracji osiedla/wspolnoty :tongue4:

Opublikowano

Lody u żółwia były na dwóch kołach, tylko malik i oniak się wyłamali, jeden jakimś S4 drugi bullitem się pojawili, reszta motory i rowery :decayed:

kolejne lody tylko na dwóch kólkach :>

Opublikowano

kolejne lody tylko na dwóch kólkach :>

Kolejne lody będą w pizzerii na bielanach. Żółwiu, masz oczywiście dojechać tam na swoich 2 kółkach :naughty:

Opublikowano

Kolejne lody będą w pizzerii na bielanach. Żółwiu, masz oczywiście dojechać tam na swoich 2 kółkach :naughty:

jasne, wyjade już w piątek :decayed:

Opublikowano

Pilota do bramy garażowej w Warszwce potrzebuję dorobić.

Ma ktoś jakiś pomysła gdzie?

U administracji osiedla/wspolnoty :tongue4:

Pilot jest do garażu, Kolegi (dom jednorodzinny) :decayed:

Nie ma nic poza pilotem"matką" :>

Opublikowano

\"Pytania nie dotyczące d*p, nie są pytaniami istotnymi\"

Witek ..za***isty cytat masz w podpisie :D:decayed:

Opublikowano

\"Pytania nie dotyczące d*p, nie są pytaniami istotnymi\"

Witek ..za***isty cytat masz w podpisie :D:decayed:

Zainspirowałeś :D

Opublikowano

Pilota do bramy garażowej w Warszwce potrzebuję dorobić.

Ma ktoś jakiś pomysła gdzie?

U administracji osiedla/wspolnoty :tongue4:

Pilot jest do garażu, Kolegi (dom jednorodzinny) :decayed:

Nie ma nic poza pilotem"matką" :>

Dokupujesz drugi nie zakodowany i za pomoca klawiszy na pilocie programujesz jeden z drugiego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.