Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mogą mnie połechtać po dzyndzelku :decayed::naughty:

spoko loko, bylebyście się łechtali po dzyndzelku poza klubem czy barem :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile pouczających PW wysłałem do ludzi zakładających tam wątki bez podania ceny, to tylko Ja wiem.. :kox:

Wiem coś o tym ;)

Opublikowano

Ile pouczających PW wysłałem do ludzi zakładających tam wątki bez podania ceny, to tylko Ja wiem.. :kox:

Wiem coś o tym ;)

No właśnie :bicz3: :decayed:

Opublikowano

no Pany..wczoraj zawitał u mnie 1wszy w Polsce RS6 sedan..oto foty:

IMG_0954.JPG

IMG_0956.JPG

IMG_0957.JPG

Opublikowano

ladny .... :evil:

Opublikowano

ale nie udało się przejechać ;(

Opublikowano

O kurfa :shocked: Jaki to jest rozmiar tarczy??

z przodu 39 cm, z tyłu 35,6 cm,a jak kola 20'' to tarcza 42cm :kox: + ceramika
Opublikowano

tarcza ma 17"..

pewno szybciej na nich wyhamuje do 0 z 250km/h

niż my ze 100km/h :kox:

Opublikowano

Tarcza ma 42cm średnicy :naughty: :naughty: coś w stylu średniej pizzy jak się nie myle :wink4:

Opublikowano

tarcza ma 19"..

pewno szybciej na nich wyhamuje do 0 z 250km/h

niż my ze 100km/h :kox:

Chyba fela 19'' :wink4: Bo tarcza 19'' to kolo by musiał miec 22'' :)[br]Dopisany: Kwiecień 23, 2009, 08:08:43 _________________________________________________

Tarcza ma 42cm średnicy :naughty: :naughty: coś w stylu średniej pizzy jak się nie myle :wink4:

TAk 42 ma jak ma ceramike i 20'' fele :)
Opublikowano

Nowe Audi RS 6 toczy się na 19-calowych kołach ze stopu metali lekkich z oponami 255/40. Przednie tarcze hamulcowe mają średnicę 390 milimetrów. Przy przedniej osi zastosowano sześciotłoczkowe stałe zaciski hamulców z aluminium pokryte czarnym lakierem i ozdobione emblematem RS. Średnica tarczy na tylnej osi wynosi 365 mm. Zaciski hamulców tylnych to jednotłoczkowe zaciski pływające. Stalowe tarcze są również zamocowane "pływająco"; razem z dużymi kanałami chłodzącymi i osiową perforacją poprawia to ich skuteczność i obniża masę.

Na życzenie oferowane są 20-calowe koła w rozmiarze 9,5J x 20, które pozwalają na zastosowanie ceramicznych hamulców. W takim przypadku tarcze mają średnicę 420 milimetrów (przód) i 356 milimetrów (tył) oraz ważą razem 12,2 kilograma mniej, niż tarcze stalowe. Zaciski hamulców – ośmiotłoczkowe z przodu – pokryto lakierem w kolorze antracytowym i opatrzono napisem "Audi ceramic".

Opublikowano

Tukan zgadza się 42 cm przy feldze 20 :) ale egzemplarz pokazany przez Adamooo ma właśnie ceramiczne hebelki :cool1:

Swoją drogą bardzo mocne i piękne auto :) już jedna w PL była hamowana i o dziwo moc wyszła z plusem co prawda nie dużym ale silnik trzymał moc :gwizdanie: nie wiem czy to taki wyjątkowy egzemplarz czy wszystkie RS6 tak mają :)

Opublikowano

Adaśq dałeś mu kalendarzyk? :):):)

Opublikowano

IMG_0956.JPG

Daliście się zrobić!! To kołpak!!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Realna sytuacja (prawie)

Skrzyżowanie ze światłami. Czekam (jestem pierwszy przed sygnalizatorem) na czerwonym na zmianę świateł. Światła się zmieniają, ruszam. Nagle okazuje się, że drogą prostopadłą z mojej lewej strony (teraz mają czerwone światło), skrajnym prawym pasem naprawdę szybko zapiernicza karetka na sygnale. Nie zdążyłem zahamować (karetka chyba nawet nie próbowała), buuum :evil:

Czyja byłaby wina? :mysli:

Opublikowano

Wina karetki..

Co prawda pojazdy uprzywilejowane mogą, poruszać się pod prąd, wjeżdzać na skrzyżowanie na czerwonym świetle itp. Ale jeśli dojdzie do kolizji w takich sytuacjach to winę ponosi kierujący pojazdem uprzywilejowanym..

Dziwne, może trochę ironia, ale tak jest.. :wink4:

Opublikowano

Aha

Cieszę się, że zauważyłem w porę :naughty: Popier*** jak wściekły.

Jakby mnie mlasnął :no:

Opublikowano

ale nie udało się przejechać ;(

Zepsuł się :shocked:

Opublikowano

ale nie udało się przejechać ;(

Zepsuł się :shocked:

Jak to eSa, pewnie jej turbina jebnęła :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.