Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mr.Moskal oddawaj lampki :>

Fakju :kox:

Jakieś zdjęcia? :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakieś zdjęcia? :mysli:

czego ??? lamp ?? wkleiłem gdzieś 3 strony wcześniej , mustiego zdjęć niestety nie posiadam ale nie masz czego żałować :kox:

Opublikowano

Osobiście to chyba jeszcze nie widzialem ladnej niemki..

Bo prawda jest taka ze po skonczonej wojnie w 45 zebrali wszystkie kobiety w 1 miejscu i brzydkie wywiezli do niemiec a ladne zostawili w PL - taka mala zemsta :)

Opublikowano

Jakieś zdjęcia? :mysli:

czego ??? lamp ?? wkleiłem gdzieś 3 strony wcześniej , mustiego zdjęć niestety nie posiadam ale nie masz czego żałować :kox:

Ufam Twojemu gustowi :decayed: Skoro nie warto to nie warto :naughty:

Zdjęcia parówy z temy lampamy chciałem zobaczyć :kox:

Opublikowano

mustiego zdjęć niestety nie posiadam ale nie masz czego żałować :kox:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::buahaha: :buahaha: :buahaha:

Opublikowano
dscn8577.th.jpg
Opublikowano

Jakieś zdjęcia? :mysli:

czego ??? lamp ?? wkleiłem gdzieś 3 strony wcześniej , mustiego zdjęć niestety nie posiadam ale nie masz czego żałować :kox:

To nie fair Moskal oddawaj FK BLACK :tongue4:

Opublikowano

To nie fair Moskal oddawaj FK BLACK :tongue4:

gdzieś dopiero za miesiąc :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

gdzieś dopiero za miesiąc :kox: :tongue4

Spoko spoko ja lampki za miesiąc a Ty xenon też :P

ps.do mnie xenon h7 już w drodze 8000K

Opublikowano

Pany dzisiaj mam wyniki egzaminu na magisterke. Obsrany jestem bo masa chetnych byla. Trzymajta kciuki

P.S. Jak zdam to jade w prezencie sofcik zrobic w audi :gwizdanie:

Opublikowano

8000 za dużo , na maxa 6000K bo wieksza wsią zajeżdża :thumbdown:

Pany dzisiaj mam wyniki egzaminu na magisterke. Obsrany jestem bo masa chetnych byla. Trzymajta kciuki

P.S. Jak zdam to jade w prezencie sofcik zrobic w audi :gwizdanie:

POWODZENIA

Opublikowano

8000K bez samopoziomowania to nieporozumienie bo bedziesz wszystkich oslepial i uslyszysz kilka cieplych slow przez radio na trasie. ja mam zwylke valeo i jak zaladuje bagaznik to mi migaja i mowia zebym zarowki wymienil. a jedyna mozliwosc regulacji jest przy lampie (? nie mam silniczkow, podobno wersje szwajcarskie tak mialy) i juz mnie zaczyna to wk***iac

Opublikowano

8000K bez samopoziomowania to nieporozumienie bo bedziesz wszystkich oslepial i uslyszysz kilka cieplych slow przez radio na trasie. ja mam zwylke valeo i jak zaladuje bagaznik to mi migaja i mowia zebym zarowki wymienil. a jedyna mozliwosc regulacji jest przy lampie (? nie mam silniczkow, podobno wersje szwajcarskie tak mialy) i juz mnie zaczyna to wk***iac

Ja mam regulację w środku auta więc nie ma jeszcze takiej lipy.Teraz mogą oślepiać ale jak będę miał soczewkę FK BLACK to będzie gites malines :hi:

Opublikowano

8000K bez samopoziomowania to nieporozumienie bo bedziesz wszystkich oslepial i uslyszysz kilka cieplych slow przez radio na trasie. ja mam zwylke valeo i jak zaladuje bagaznik to mi migaja i mowia zebym zarowki wymienil. a jedyna mozliwosc regulacji jest przy lampie (? nie mam silniczkow, podobno wersje szwajcarskie tak mialy) i juz mnie zaczyna to wk***iac

masz jakieś bliższe informacje na ten temat ... bo ja właśnie mam szwajcara i zachodzę w głowę o co chodzi ... nie mam regulacji i nie mam xenonów :shocked:

Opublikowano

8000K bez samopoziomowania to nieporozumienie bo bedziesz wszystkich oslepial i uslyszysz kilka cieplych slow przez radio na trasie. ja mam zwylke valeo i jak zaladuje bagaznik to mi migaja i mowia zebym zarowki wymienil. a jedyna mozliwosc regulacji jest przy lampie (? nie mam silniczkow, podobno wersje szwajcarskie tak mialy) i juz mnie zaczyna to wk***iac

ja wczoraj ustawiałem lampy "na oko" przed blokiem i mi dzisiaj 40% kierowców mrugało. :polew:

Opublikowano

to ustawiaj na nogi albo na pałkę .... wtedy na bank będzie lepiej :mysli:

Opublikowano

to ustawiaj na nogi albo na pałkę .... wtedy na bank będzie lepiej :mysli:

na twoją pipke może co ???

Opublikowano

Rozprawka na temat cyfry 7

Jeszcze dziś wiele osób pisze ręcznie cyfrę 7 z poziomą kreską w połowie

wysokości.

Kreska ta zanikła w większości stylów pisma maszynowego i komputerowego -

co można było zauważyć powyżej.

Ale czy wiecie dlaczego ta kreska przetrwała do naszych czasów?

Trzeba powrócić do czasów biblijnych, kiedy to Mojżesz wspiął się na górę

Synaj.

Gdy zostało mu podyktowane 10 przykazań zszedł do swego ludu i zaczął

odczytywać im donośnym głosem każde przykazanie.

Gdy doszedł do siódmego odczytał:

"Nie wolno Ci cudzołożyć" - na co z tłumu odezwały się liczne głosy:

"Skreśl siódemkę, skreśl siódemkę!".

Opublikowano

dobre :polew:

Opublikowano

to ustawiaj na nogi albo na pałkę .... wtedy na bank będzie lepiej :mysli:

na twoją pipke może co ???

możesz próbować :tongue4: ale sukces wątpliwy :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.