Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:yeah::dance2:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosfer jak tam naglośnienie w twojej :a4fan: ?

Opublikowano

Miałem się zabrać w weekend, ale się nie zabrałem.. Chyba zostawię to na przyszła niedzielę. Kupię maty i się pobawię..

Opublikowano

Miałem się zabrać w weekend, ale się nie zabrałem.. Chyba zostawię to na przyszła niedzielę. Kupię maty i się pobawię..

jestem zawiedziony.

ja lampki założyłem ale nie spełniły moich oczekiwań. w sensie.... są za***iste tylko jak dla mnie to za dużo chromu w nich :thumbdown:

zakładam spowrotem FK a tamte idą do rozklejenia i pomalowania w środku na czarny mat

dscn8577.th.jpg

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 08:41_________________________________________________dscn8586k.th.jpg

Opublikowano

:bry:

moskal umyj szybe :tongue4:

faktycznie straszna lipa z tymi swiatlami... wygladaja jak sonary

Opublikowano

ja lampki założyłem ale nie spełniły moich oczekiwań. w sensie.... są za***iste tylko jak dla mnie to za dużo chromu w nich :thumbdown:

zakładam spowrotem FK a tamte idą do rozklejenia i pomalowania w środku na czarny mat

... a myślisz coś o p.mgielnych...?

Opublikowano

moskal umyj szybe :tongue4:

i zatankuj, szkoda pompy... :gwizdanie:

Opublikowano

dscn8577.th.jpg

Fuuu, ale brudna fura. Nie wstyd Ci coś takiego wklejać? :rolleyes:

Opublikowano

faktycznie straszna lipa z tymi swiatlami... wygladaja jak sonary

na żywaca troche ładniej to wygląda , nie jest tak źle tylko za dużo chromu w środku :sick3:

i zatankuj, szkoda pompy... :gwizdanie:

pompa i tak na wykończeniu :kox:

Fuuu, ale brudna fura. Nie wstyd Ci coś takiego wklejać? :rolleyes:

malik ja nie mam tyle czasu co ty ,żeby ze szlifierką co trzy dni wkoło fury biegać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

... a myślisz coś o p.mgielnych...?

coś tam myśle :wink4:

Opublikowano

Rzeczywiście te lampy nie za bardzo.. :no: Sprzedaj Yykowi. On lubi chromy. :kox:

Opublikowano

Rzeczywiście te lampy nie za bardzo.. :no: Sprzedaj Yykowi. On lubi chromy. :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: też słyszałem :good:

Opublikowano

Siema kozie bobki :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Bry dziewczyny :hi:

176 Oktoberfest czas zacząć..

633890474632484512.jpg

633890383888968845.jpg

633890383920219045.jpg

633890383980219429.jpg

633890383787093193.jpg

633890474533576996.jpg

633890474494201492.jpg

Opublikowano

Kurfa... masz gust, takie paskudne niemry wstawiac :evil:

Opublikowano

Fly tu raczej o browar chodzi.. A nie o niemki.. :P

Osobiście to chyba jeszcze nie widzialem ladnej niemki..

Opublikowano

Kurfa... masz gust, takie paskudne niemry wstawiac :evil:

Niestrawnośc :sick3:

Siema Cycki malonowe :decayed::hi:[br]Dopisany: Wrzesień 21, 2009, 10:22:57 _________________________________________________

Osobiście to chyba jeszcze nie widzialem ladnej niemki..

Ja widziałem..takie blond suczydło - nie złaził by jak z czereśni :decayed:

Opublikowano

jestem zawiedziony.

ja lampki założyłem ale nie spełniły moich oczekiwań. w sensie.... są za***iste tylko jak dla mnie to za dużo chromu w nich :thumbdown:

zakładam spowrotem FK a tamte idą do rozklejenia i pomalowania w środku na czarny mat

:hi:Witajcie

Mr.Moskal oddawaj lampki :>

Opublikowano

Mr.Moskal oddawaj lampki :>

Fakju :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.