Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do systemu BOSE musi byc ori radio ktore przestawia sie na tryb aktywny do tych glosników,sub wystepowal w B5 najlepiej go miec zeby caly system dobrze grał :) a tak to siema :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No dobra, Korzen spamerze paskudny to masz pełne bose, ale w niczym mi to wszystko nie pomogło, bo gdybym również miał ori radio to cały ten skomplikowany system robi się Plug&Play i nikogo mi do tego nie potrzeba, żeby to założyć nawet Tosika.. :cool1:

Wiesz o co chodzi ? :naughty: - Nie mam radia, a chce żeby działało :D

Do systemu BOSE musi byc ori radio ktore przestawia sie na tryb aktywny do tych glosników,sub wystepowal w B5 najlepiej go miec zeby caly system dobrze grał :) a tak to siema :hi:

Bez sub-a nie załączy się BOSE ?

Opublikowano

Ale z was audiofile :kox: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Nosferski, tylko se sprawdź żeby pasiło, bo później będziesz robił foty bagażnika pełnego gratów i będziesz pytał czy ktoś nie chce kupic :D

Ja mam ori radio, ale chyba Ci nie spasi :decayed:

Opublikowano

Bez sub-a nie załączy się BOSE ?

Tego nie jestem pewien ale musisz wszystkie kable od glosnikow podciagnac do wzmacniacze,ale to chyba wiesz :tongue4:
Opublikowano

Nosferski, tylko se sprawdź żeby pasiło, bo później będziesz robił foty bagażnika pełnego gratów i będziesz pytał czy ktoś nie chce kupic :D

No raczej :D

Postaram się wsadzić tak jak jest. Zobaczę jak będzie grało. A radio komuś zapierd*le na spocie.. :kox:

Pierwszy, który w tym wątku napisze mając 2 wiadomości ".. będzie ktoś na spocie z Vagiem, bo mi falują obroty i chciałbym sprawdzić co to do cholerci jest.." otrzymuje ode mnie odpowiedź: ".. no spoko stary, Ja mam, zVaguję Ci auto.. Ps. A masz Ori radio ? Bo czasami robi zwarcie na przekaźniku?.. " I na spocie mu podpierdalam Radyjko i wszystko.. :polew:

Ja mam ori radio, ale chyba Ci nie spasi

Jakie?

Ori TePnix ? Sieciowe ? :P

Bez sub-a nie załączy się BOSE ?

Tego nie jestem pewien ale musisz wszystkie kable od glosnikow podciagnac do wzmacniacze,ale to chyba wiesz :tongue4:

O kur !!

A ja debil ciągnąłem te kable do czujników ABS ! I się jescze dziwiłem, że mi się nawija kabel na felgę :wallbash: :wallbash: :decayed:

Opublikowano

:siema: z rana

Pozdro dla wszystkich ze slonecznej baltyckiej plazy

Opublikowano

:siema: z rana

Pozdro dla wszystkich ze slonecznej baltyckiej plazy

SSIJ!! :naughty:

Rób chociaż fotki jakimś fajnym foczkom :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Shut up fuckers :decayed:

Cały czas gadamy o mich głośnikach !! :polew: :polew:

Opublikowano

lampki przyszły

dscn8547.th.jpg dscn8554c.th.jpg dscn8559.th.jpg

za***iste..takie normalne tylko z pomalowanymi środkami..ale za***iste :decayed:

Opublikowano

moskal będzie teraz niczem widmo :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

za***iste..takie normalne tylko z pomalowanymi środkami..ale za***iste :decayed:

takie miały być :good:

moskal będzie teraz niczem widmo :kox: :kox: :kox::decayed:

ponoć jo :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

moskal będzie teraz niczem widmo :kox: :kox: :kox::decayed:

Z kolorem parówy to bardziej jak jeżdżąca cegielnia , albo skup miedzi :decayed:

Opublikowano

jeżdżąca cegielnia

z przepalonym światłem :wink4:

Opublikowano

Heja, :hi:

Nosfer będę miał na sprzedaż Symphony II ze zmieniarką 6 CD za około tydzień (jeśli w końcu nie uszkodzony RNS do mnie przyjdzie... :angry: ) - jedyna wada tego radia - jest amerykańskie - nie można polskich częstotliwości radia za bardzo posłuchać, reszta działa cacy... A u mnie BOSE jest i na prawdę ładnie to daje :P:).

PS. Nie wiem czy z B6 będzie pasowało do B5 (jest 2-dinowe jakby coś :) ).

Opublikowano

jedyna wada tego radia [...] nie można [...] radia za bardzo posłuchać[...]

:kox: :kox:

A co znaczy, ze za bardzo ? W ogole nie zbiera czestotliwosci ? :mysli:

Opublikowano

w USej mają skalę co 0,5 (chyba) a nie co 0,1 Mhz i nie odbierasz niektórych naszych stacji. Np. mogę posłuchać sobie radia Campus, ale już np. RMFu czy Antyradia to nie za bardzo... :/

Ogółem w Wawce to chyba ze 3 - 4 stacje mi odbiera.

Opublikowano

w USej mają skalę co 0,5 (chyba) a nie co 0,1 Mhz i nie odbierasz niektórych naszych stacji. Np. mogę posłuchać sobie radia Campus, ale już np. RMFu czy Antyradia to nie za bardzo... :/

Ogółem w Wawce to chyba ze 3 - 4 stacje mi odbiera.

:/ To lipa..

Z reszta i tak nie wiem czy by podeszło do B5

Opublikowano

w USej mają skalę co 0,5 (chyba) a nie co 0,1 Mhz i nie odbierasz niektórych naszych stacji. Np. mogę posłuchać sobie radia Campus, ale już np. RMFu czy Antyradia to nie za bardzo... :/

Ogółem w Wawce to chyba ze 3 - 4 stacje mi odbiera.

Moskal. Bierz. Co tam komerchy będziesz słuchał :polew:

A tak BTW, nie ma możliwości tego przestroić?

Opublikowano

w USej mają skalę co 0,5 (chyba) a nie co 0,1 Mhz i nie odbierasz niektórych naszych stacji. Np. mogę posłuchać sobie radia Campus, ale już np. RMFu czy Antyradia to nie za bardzo... :/

Ogółem w Wawce to chyba ze 3 - 4 stacje mi odbiera.

Moskal. Bierz. Co tam komerchy będziesz słuchał :polew:

A tak BTW, nie ma możliwości tego przestroić?

Hmmm... Właśnie miałem się za to zabierać, ale ... Zakupiłem RNSa.. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.